Skocz do zawartości
skynet

The Terminator - nowy skan tylko w EU!

Rekomendowane odpowiedzi

nareszcie mam go w swoim ps3 :hura: pozdrawiam szczęsliwych posiadaczy tego dysku :hura:

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w weekend zasiadłem wkońcu i obaliłem T1(steelbook) i T2 oba wydania polskie na blu.

śmiem stwierdzić że lepiej pod względem obrazu wypada T1, bylem naprawde zaskoczony na duzy plus, poprostu żyleta, co do dzwieku sie niewypowiadam bo mam 5.1 a jest w obydwu wydaniach, ale tez miło muciło kino domowe :)

p.s.

kurde jak człowiek płaci te 100zł za wydanie steelbook, to cieżko wydawcy wrzucić jakąś ksiązeczke albo cokolwiek z filmem związanym do pudełka?? tak żeby naprawde wydając taką kase za taką klasyke i takie wydanie poczuć sie jak prawdziwy fan serii,ale niestety, czasy gdzie były książeczki,zdjęcia, itd chyba juz mineły, no oprocz pojedynczych wydan,albo pakietów....a szkoda...

T1:

film - 10/10

obraz - 10/10

dzwięk - 9,5/10

T2

film - 10/10

obraz - 9/10

dzwięk - 9,5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to taką samą - T1 ma 10, a T2 ma 9 - widzisz inaczej ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzajcie że obraz w T2 tylko 6/10. Coś mi sie wydaje że zamiast faktycznie oceniać obraz, niektórzy sugerują się bitrate i wielkością pliku a nie faktuyczną jakością obrazu. Oczywiście każdy ocenia po swojemu. Ja mam dwie wersje T2. "Obce" wydanie (Skynet edit.) i nasze plastuikowe polskie. Nie ma aż tak dużej różnicy w jakości obrazu żeby jechać po rodzimym wydaniu jak po burej ****. Dla mnie obraz z polskiego wydania T2 to 8.5/10

Pozdrawiam.

Rafał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś wczoraj obejrzałem T3 na Blu-Ray. Później zapuściłem DVD bo ma inne dodatki. Okazuje się że owo DVD ma całkiem przyzwoity obraz nie odstający strasznie od BR. Nie to co taki Prometheus czy inne obecnie wydawane filmy - tak jakby dvd były specjalnie wydawane niechlujnie by lepiej uwypuklić różnice na korzyść BR i zachęcić ludzi do przesiadki... albo mi się wydawało bo była 2 w nocy i już jedno oko miałem zamknięte :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma aż tak dużej różnicy w jakości obrazu żeby jechać po rodzimym wydaniu jak po burej ****.

Ja nie jadę po naszym, jadę po wszystkich z polskim włącznie. A Skynet Edition jest najgorsze z nich wszystkich (DNR). Obraz T2 w porównaniu ze zremasterowanymi filmami Camerona (Titanic, Aliens, T1) wzbudza jedynie litość.

niektórzy sugerują się bitrate i wielkością pliku

Nigdy nie zwracam uwagi na bitrate ani wielkość pliku. Nie obchodzą mnie cyferki tylko to co widzę na ekranie.

Edytowane przez Paraponzipopo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to taką samą - T1 ma 10, a T2 ma 9 - widzisz inaczej ? :)

Faktycznie. Choć to wciąż żart :P

Ja zaś wczoraj obejrzałem T3 na Blu-Ray. Później zapuściłem DVD bo ma inne dodatki. Okazuje się że owo DVD ma całkiem przyzwoity obraz nie odstający strasznie od BR. Nie to co taki Prometheus czy inne obecnie wydawane filmy - tak jakby dvd były specjalnie wydawane niechlujnie by lepiej uwypuklić różnice na korzyść BR i zachęcić ludzi do przesiadki... albo mi się wydawało bo była 2 w nocy i już jedno oko miałem zamknięte :P

To nie DVD jest tak dobre, tylko Blu tak przeciętne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie bardzo to wyjdzie u nas

Część 1, 3, 4 ma imperial

a część 2 Kino Świat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z czego kolega wyżej się cieszy, ten zestaw to typowy skok na kasę, który nie ma najmniejszego sensu dopóki nie istnieje odrestaurowana wersja T2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym zachwycać. Te same płyty z filmami można kupić osobno. Jest to tylko wydanie dla tych, którzy zbierają szpanerskie pudełka. I jest to przepakowany staroć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...