Skocz do zawartości
mariuk

Zmiana pakietu

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przed chwilą zadzwoniłem do BOK n-ki z zapytaniem jak wygląda sprawa zamiany pakietu "SPORT" na pakiet "KULRURA, NAUKA" z tego powodu, że ja podpisałem umowę z "N" ze wględu na kanały nadawane w HD, wziąłem sport i hity filmowe.Mam n-ke trzy tygodnie i za ten czas w hd mialem trzy transmisje LM t.j okolo 6 godzin programu.Ze względu na niedługą przerwę w rozgrywkach trwającą do końcówki lutego chcialbym zmienić ten pakiet na kulturę i naukę.Otrzymałem odpowiedż, że zmiany można dokonać w każdej chwili, ale pakiet, który już mam musi być do końca miesiąca a pakiet nowy od zaraz i wtedy zapłacę więcej przy następnym rachunku.Uważam, że jest to następny chwyt n-ki poniżej pasa, bo przecież zapowiadali, że każdy będzie sobie mógł zmieniać pakiety w/g uznania. Zostając jednak przy pakiecie sport przez grudzień, styczeń i częśc lutego nie będę mial nic w HD mimo, że wykupilem dwa takie programy.Discowery HD pewnie i tak po tygodniu naucze się na pamięć, bo cały czas to samo leci, ale oko można ucieszyć za te 32 zeta.Wydaje mi się, że o kanale filmowym w HD w tym roku możemy zapomnieć, przecież nie podpisali jeszcze z nikim umowy, a od umowy do wdrożenia musi trochę czasu upłynąć. Teraz włączam n-ke tylko na ligę mistrzów, a przez zimę co, tylko będę płacił rachunki?
Pozdrawiam HD-maniaków. Edytowane przez mariuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ooo ludzie przeciez to logiczne, nie ze bronie n'ke ale gdyby cala sytuacja nie wygladala tak jak ją opisales to znalezliby sie tacy ludzie co zmienialiby pakiety 10 razy w miesiacu, ja osobiscie nie widze nic dziwnego w tym co Ci powiedzieli w BOK'u, takze daj Pan spokój !! Edytowane przez Matiash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy nie można by było ograniczyć ilości zmian pakietów w miesiącu, gdyby rzeczywiscie ktoś chcial zmieniać 10 razy?A swoją drogą gdyby n-ka dotrzymała słowa i nsport byłby w hd oraz kanał filmowy hd, jak to było zapowiadane, to nikt by nie zmienial pakietów. Edytowane przez mariuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba jeśli zmienisz teraz to za ten drugi pakiet nie zapłacisz 16zł w tym miesiacu tylko 24/30-16tak przynajmniej pisze w regulaminie.I to jest logiczne.A sproboj zadzwonic dzien przed koncem miesiaca i poprosic o zmiane w nastepnym miesacu dopier napewno bedzie inaczej !!Ja jeszcze nie mam Nki bede miał prawdopodobnie na przełomie roku to zależy wszystko od
konferencji 17 listopada!! Naprade załużcie se forum Nki na ktorym bedziecie sie użalac.Tu można pisac odnośnie informacji o N i jakiś konstruktywnych opiniach a nie tylko marudzeniach.Ostani raz podkreslam 17 listopada dowiecie sie prawdopodobnie wszystkiego o vod,kanale filmowym hd,multiroomie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sądze ze wypowiadają sie tutaj ludzie dużo starsi ludzie odemnie(16l.)a zachowują sie jak dzieci neo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak, jeżeli nie masz n-ki to nie możesz się "użalać", nie płacisz za kanały HD, których nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to po co sie napaliłeś??Mogłeś odczekac ??Poprosic o prezentacje z satelity,zapytac sie,poczytac forum po tym jak nka ruszyła i przeczytac opinie,nikt ci nie kazał kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, wiadomo, że nikt mi nie kazał kupować, nikt też nie kazał mi pisać o platformie "N" negatywnie, nie wiedziałem, że na tym forum tak się nie pisze, dopiero teraz jak poczytałem więcej postów doszedłem do przekonania, że tu niemile są widziane posty negatywne.Mimo Twoich sugestii, że jak już kupiłem, to nie mam prawa narzekać, ja nie zmienię zdania o tej platformie, dopóki ona się nie zmieni.A ciekawy jestem czy Ty zawsze wszystko co kupiłeś było cacy i bez niedoróbek. Narazie dla mnie N-ka jest wielkim rozczarowaniem i będę to mówił głośno, bo tak uważam, a Ty Paw jak będziesz miał już ten tunek, to wtedy możesz zabrać głos i wyrazić opinie na temat tej platformy, no bo teraz to chyba nie wiesz jeszcze jak to działa, to tak jak ja bym się wypowaiadał o tunerze polsatu, którego nie mam i nie wiem jak się sprawuje. A nawiasem mówiąc poczytałem na forum właśnie tym o pierwszych reakcjach i Gmeru był poprostu wniebowzięty, ale dla mnie to poprostu lipa. Edytowane przez mariuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolno narzekac
a kolega nie broni n-ki tylko wysmiewa Twoje stanowisko
jak mozna brac w ciemno produkt i potem narzekac ze jest inny. Inny niz co? Twoje wyobrazenia ? widziales ramowke n-sportu, kiedy podpisywales umowe? wiedziales ze maja tylko lige mistrzów ?
o co ci chlopie chodzi. Nie badz jak dziecko

wolno narzekac na n-ke sam narzekam gdy chodzi o niedotrzymywanie terminow ( jak z tym kanalem filmowym ) i przesuwaniem dat premiery
ale Ty masz pretensje o co , ze Liga Mistrzów ma przerwe do lutego ? i nie bedzie transmisji HD >? ;)
to smieszne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ponadto jakie płacenie?

Bo chyba jeszcze nikt za nic nie płacił. Październik był free, a z listopadem nie wiadomo.
Ja nie mam póki co żadnego rachunku do zapłacenia.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nie będzie transmisji do lutego LM i w związku z tym NsportHD nadal będzie nosił taką nazwę mimo, że wogóle nie będzie nadawał w HD?Przecież nawet powtórka nadawanego wcześniej meczu w HD leci w SD, więc niech w swojej ofercie napiszą, że ten kanał jest tylko chwilowo w HD a nazywa się HD podobnie jak HellasHD i nie ma nic wspólnego z nadawaniem w wysokiej rozdzielczości, poza drobnymi wyjątkami.A co do płacenia, to w BOK powiedziano mi, że w listopadzie płaci się już normalnie, a kanał filmowy HD będzie wkrótce, czyli tak jak przed miesiącem, wkrótce oznacza nieznany bliżej termin.Mnie chodzi głównie o to, że wykupiłem dwa pakiety, w których miało być po jednym kanale HD , a nie ma żadnego i dlatego czuję się oszukany.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...