Skocz do zawartości
janek_pl

The Chemical Brothers - Dont think

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj dotarła do mnie płytka. W opakowaniu płyta Blu-ray + CD - oto tracklista:

411mUi3hWfL._SL500_AA300_.jpg

Don't Think" Blu-ray/DVD Tracklisting

  1. Tomorrow Never Knows (intro) - Junior Parker
  2. Another World
  3. Do it Again
  4. Get Yourself High
  5. Horse Power
  6. Chemical Beats
  7. Swoon
  8. Star Guitar
  9. Three Little Birdies Down Beats
  10. Hey Boy Hey Girl
  11. Don't Think
  12. Out of Control
  13. Setting Sun
  14. It Doesn't Matter
  15. Saturate
  16. Believe
  17. Escape Velocity/ The Golden Path
  18. Superflash
  19. Leave Home / Galvanize
  20. Block Rockin' Beats/ Das Spiegel

"Don't Think" CD Tracklisting

  1. Another World/ Do It Again/ Get Yourself High
  2. Horse Power/ Chemical Beats
  3. Swoon/ Star Guitar
  4. Three Little Birdies Down Beats/ Hey Boy Hey Girl
  5. Don't Think/ Out of Control/ Setting Sun/ Saturate
  6. Believe
  7. Escape Velocity/ The Golden Path
  8. Superflash
  9. Leave Home/ Galvanize
  10. Block Rockin' Beats

Na płycie blu-ray oprócz koncertu nie znajdziemy nic więcej. Trochę szkoda :(

Za to sam koncert .....

VIDEO: jeśli chodzi o obraz, to w/g mojego subiektywnego odczucia 6/10 - dużo ciemnych scen. Średnio bitrate oscylował pomiędzy 19, a 30Mbs.

AUDIO: wystarczy, że napiszę DTS HD MASTER AUDIO 7.1 - i to słychać. Czasem wydaje mi się, że tyły grają za głośno względem przodu.

Materiał to prawie półtora godzinny koncert zarejestrowany w Japoni.

Dla fanów tego typu muzyki obowiązkowe wydanie....

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo dzięki za info. Trzeba koniecznie nabyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obok płytki The Prodigy to drugi tytuł dzięki, któremu można przypomnieć o sobie sąsiadom,haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam. Przesłuchałem i pooglądałem i sprzedałem.

Dlaczego? Kilka powodów.

1. Dobór utworów i "przejścia między nimi" - osobiście uwielbiam CB, ale w wersji studyjnej (płytowej) - dla mnie trochę popłynęli ze wstawkami freestylowymi. Momentami muzyka mnie męczyła, szczególnie między utworami - zbyt długie wypełniacze.

2. Brak wokali - na studyjnych albumach śpiewają panowie i panie - na koncercie nie śpiewają (nie mam na myśli live - nawet z kaseciaków)

3. Ciemne lokacje - ciemno i ziarnisto,

4. Japońska publika - praca montażystów to wg mnie kpina - zamiast delektować się chemicznymi braćmi oglądałem bez przerwy plomby w zębach partycypantów. Albo kamera "z tyłu" - trzęsie się to, skacze, jakoś tak głowa mnie zaczęła boleć.

5. Animacje - może i ładne - wyświetlane na wielkiej centralnej rurze, ale czasami poza animacjami i japońską myślą dentystyczną (i operacyjno-plastyczną) było jeszcze dwóch panów, którzy "napędzali cały spektakl" - a coś ich widać nie było.

Ogólnie słabo oceniam. Zawiodłem się. Wg mnie kamerzyści powinni bardziej się skierować na konsole "braci" i obserwować jak tam przełączają, mieszają, skraczują (tak się mówi?) i co im tam na monitorkach appla się pokazuje...

Jest to moja prywatna osobista opinia. Proszę nie pisać że jestem osioł, albo że się nie znam... (może się nie znam).

PS - jakość audio rzeczywiście świetna, tylko co z tego...

Edytowane przez remmyhi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z twoimi odczuciami.... mimo wszystko dla mnie to fajna płytka dzięki, której można przypomnieć sobie o charakterze Chemicali, który mieli przy pierwszych płytach....to co teraz wydają to zupełnie inna bajka (która również jest niezła).

Koniec końcem, jak ktoś lubi starych Chemicznych to dla niego płyta będzie w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blu-ray.com za audio dają reference quality :D

Ja tam idę do MM, wizualizacja przypomina mi stary dobry Underworld na DVD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech... żeby tak remaster Everything, Everything na BR dali.... Ech ;-)

Jako, że widziałem i tP, i CB, i Underworlda na żywo po kilka razy, to chyba też się skuszę na to wydawnictwo :) Swoją drogą mogli by jeszcze remaster Big Beach Butique 2 od Normana Cook'a i coś od Moby'ego dać;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zastanawiaj, zrobiłem wczoraj cały na proju. Dzisiaj cd poszedł do auta. Masakrycznie pozytywna wibra B)

ps. oczywiście Everything Everything i BBB2 na dvd już zdarte, szkoda że nie ma jeszcze żadnego BR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...