Skocz do zawartości
Gość

Xtreamer Elvira - cudo dla malowymagajacych?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam.Jako ze jestem wlasnkie na etapie kupna odtwarzacza sieciowego a nie potrzebuje kombajnu zainteresowalem sie takim czyms:

http://www.xtreamer.pl/Xtreamer_Elvira.html

Male, zgrabne, duze mozliwosci, niska cena. Ciekawa propozycja dla malowymagajacych "oglądaczy" filmow.

Chcialbym poznac Wasze zdanie na temat tego odtwarzacza. Czy aby ten proc nie jest za slaby? Dodamm, ze nie interesuja mnie uslugi sieciowe .... mkv + flac w zupelnosci starczy, ladny design oraz ciekawy wygla menu ...

No chyba, ze nie warto i lepiej przeznaczyc pieniadze na cos innego ...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

l

Witam.Jako ze jestem wlasnkie na etapie kupna odtwarzacza sieciowego a nie potrzebuje kombajnu zainteresowalem sie takim czyms:

http://www.xtreamer....mer_Elvira.html

Male, zgrabne, duze mozliwosci, niska cena. Ciekawa propozycja dla malowymagajacych "oglądaczy" filmow.

Chcialbym poznac Wasze zdanie na temat tego odtwarzacza. Czy aby ten proc nie jest za slaby? Dodamm, ze nie interesuja mnie uslugi sieciowe .... mkv + flac w zupelnosci starczy, ladny design oraz ciekawy wygla menu ...

No chyba, ze nie warto i lepiej przeznaczyc pieniadze na cos innego ...

Pozdrawiam.

Pisałem też m.in o tym odtwarzaczu, ale na innym forum. Też chcę kupić jakiś odtwarzacz i Elvira wpadła mi w oko. Niestety nie ma jeszcze nigdzie żadnych testów tego urządzenia. Odpowiedz mi axolotl jak możesz z jakiego nośnika danych masz zamiar korzystać w elvirze gdybyś się na nią zdecydował? Edytowane przez grosjean

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bralem ja pod uwage ze wzgledu na stosunek mozliwosci do ceny. W gre wchodzi tylko flac + mkv, w zasadzie inne bajery mnie malo interesuja.Jest juz w sprzedazy na alledrogo, testow brak a uwazam , ze to dosc ciekawa propozycja dla amatorow, ktorzy nie potrzebuja kombajnow.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...