Skocz do zawartości
pmcomp

Carnage - Rzeź - Blu-Ray - polecam

Rekomendowane odpowiedzi

Moja żona powiedziała, że Polański się chyba nudził w tym areszcie domowym w Szwajcarii :hura: .

81wopmuuzwlaa1500.jpg

Film rozkręca się powoli, a potem nagle przyspiesza. No cóż ... po alkoholu, a szczególnie po dobrej whisky obyczaje się rozluźniają. BTW muszę sprawdzić jutro na spokojnie jakiego to single malta tam popijali.

Znakomite cztery role, szczególnie kobiece. Sam nie wiem czy lepsza Foster czy Winslet. Śmiech Waltza brzmiący jak chrząkanie z chlewa powala.

Moja znajomość angielskiego dzięki temu filmowi poszerzyła się o "być nawalonym jak meserszmit" choć jednak lepiej zabrzmiało by "w trzy doopy".

Polecam. Dla mnie 5 gwiazdek. Oj ... była rzeź. Nie wszystkim będzie się podobać, film z gatunku trudnych.

http://www.blu-ray.com/movies/Carnage-Blu-ray/36521/

Pozdro

Edytowane przez pmcomp
  • Lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeden z tych filmow "wojennych", ktore podobaja sie nam obu. 5/5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam - wcale nie trudny. Przewidywalny i nudny ... choć czasami śmieszny. :) Widać kryzys Polańskiego, może

zamiast eksluzywnego aresztu domowego, powinien trafić na oddział specjalny, gdzie pod prysznicem jakiś wspólokator

"natchnąłby go" do lepszej pracy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa,

Świetny Christoph Waltz :)

Dobry wybór na wieczór ze szklaneczką czegoś dobrego

A jeśli mowa o dobrych rolach i dobrym scenariuszu, to "the help" polecam! Wyśmienite role kobiece :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli mowa o dobrych rolach i dobrym scenariuszu, to "the help" polecam! Wyśmienite role kobiece :)

The Help rewelacja ... tylko stary już . Widziałem z pół roku temu.

Pozdro

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kryzys Polańskiego? W żadnym wypadku. Facet w zasadzie nie schodzi poniżej pewnego, bardzo wysokiego poziomu, co charakteryzuje jedynie najwybitniejszych reżyserów, a za takiego go uważam. Rzeź jest bardzo solidnym, dobrze zrealizowanym filmem z czterema świetnymi rolami - dla mnie ocena 8/10.

Sama Rzeź jest filmem klasycznym, zarówno w formie realizacyjnej jak i scenariuszowej. Tutaj właśnie świetnie rozpisane dialogi, scenariusz poprowadzony tak, aby teatralność akcji (w końcu film jest adaptacją sztuki) nie stała się zbytnio nachalna. Takiego kina mainstreamowego się już nie robi, stąd niektórym może wydawać się nudny. Mimo wszystko ja planuję zakup BluRaya, ale pod warunkiem, że będzie technicznie przyzwoite wydanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko ja planuję zakup BluRaya, ale pod warunkiem, że będzie technicznie przyzwoite wydanie.

Doopy nie urywa. Plik m2ts zajmuje ok. 18 GB ale ... pamietajmy, że sceny są raczej ciemne i statyczne. Moim zdaniem jakość bardzo przyzwoita.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...