Skocz do zawartości
syberka

Czy działa wam na najnowszym sofcie do R300 od czechów program ONEHD?

Rekomendowane odpowiedzi

no to lipa :wacko: .Zastanawiam się gdzie wpisac linki np do stacji liveHD.TV? Przez sieć widzę pliki egreata????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał jakiś pomysł to napisz bo brakuje tych koncertów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał jakiś pomysł to napisz bo brakuje tych koncertów.

A do tego ta jakość. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwileczką ruszył u mnie ONE HD.Wszedłem w System Tools-Update script(customization).Nawet wyświetla się lista co o której będzie grane.Jak się wejdzie na hd4.all to na samej górze pisze,że jest nowa wersja czegoś tam (teraz nie wiem czego bo mi się to już nie wyświetla),ale zrobiłem tak jak napisałem i narazie lata. :hura:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirosa ale w zakładce system tool jest kilka podzakładek,Która zaktualizować konkretni

No dobra zaktualizowałem,one hd chodzi ale nie mogę dodać sieci wifi po aktualizacji???

Edytowane przez syberka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirosa ale w zakładce system tool jest kilka podzakładek,Która zaktualizować konkretni

No dobra zaktualizowałem,one hd chodzi ale nie mogę dodać sieci wifi po aktualizacji???

W moim odtwarzaczu sieć chodzi po lanie.Co do wifi to Ci nie pomogę.Przykro mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie w ustawieniach - Meny Customization ustawione fynkcje? U mnie pierwsza jest english a pozostałe cztery - Custom live tv menu, Video menu, music menu i photo menu maja wpisane ,,default". Dopiero jak custom live tv menu dam na wyłączony to wchodzę w głownym menu wchodzę w internet i na końcu mam ikonę system tools , klikam i wchodzę w Update script (customization) - update script(HDD Links/Video online) i pojawiają się trzy funkcje - check version script HDD Links from int , Restore previous.... i Update scr HDD Links ....(scripts .zip). Pierwsza funkcja pokazuje 404 nie działa , druga to przywracanie skryptu - pobierze i reboot.

Właściwe działanie kanałów ONEHD przyniosło Restore previous Version... .Faktycznie po odczekaniu i restarcie jest rosłączone wifi. Wyłaczyłem urządzenie wyłącznikiem z tyłu następnie w sieć - wifi , zainicjowałem swoją sieć i zadziałało. Następnie ustawiłem na default w menu głownym menu customize- Custom live tv menu.Teraz ONEHD pięknie działa jak - Dzięki mirosa.

Edytowane przez spoko2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...