Skocz do zawartości
mirosa

Egreat R6S-problem z przeglądaniem kanałów online

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Walczę z problemem już parę godzin i ręce opadają.Wgrałem ten oto soft (xEgreat-III-R6S-2.2.8.0-by-CSv1.9a-DMD-XLCZv4.1) i pojawił się właśnie problem.Otóż bezpośrednio po wgraniu w/w softu wszystko hula hd4.all,xLive cz.4.2.Natomiast gdy wyłączę i włączę tego eGrata nie mogę się do niczego dostać,żaden kanał się nie chce ładować.Wcześniej miałem zainstalowany ten soft (xEgreat-III-R6S-2.0.1.8-by-CSv1.7RC1-DMD-XLCZv4.0Beta) i wszystko było ok.W czym jest problem?Może miał ktoś podobny problem i to rozwiązał.Proszę o pomoc bo bo nie mam już pomysłów.

Edytowane przez SlawekR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Walczę z problemem już parę godzin i ręce opadają.Wgrałem ten oto soft (xEgreat-III-R6S-2.2.8.0-by-CSv1.9a-DMD-XLCZv4.1) i pojawił się właśnie problem.Otóż bezpośrednio po wgraniu w/w softu wszystko hula hd4.all,xLive cz.4.2.Natomiast gdy wyłączę i włączę tego eGrata nie mogę się do niczego dostać,żaden kanał się nie chce ładować.Wcześniej miałem zainstalowany ten soft (xEgreat-III-R6S-2.0.1.8-by-CSv1.7RC1-DMD-XLCZv4.0Beta) i wszystko było ok.W czym jest problem?Może miał ktoś podobny problem i to rozwiązał.Proszę o pomoc bo bo nie mam już pomysłów.

Ponownie wgrałem soft (xEgreat-III-R6S-2.2.8.0-by-CSv1.9a-DMD-XLCZv4.1). XLIVE CZ. zaktualizowałem do wersji 4.2 i wszystkie kanały telewizyjne ładują się normalnie.Czyli jest wszystko w porządku, ale narazie jeszcze odtwarzacza nie wyłączyłem, bo jak już pisałem, że jak go wyłączę i załączę to XLIVE CZ. wraca do werji 4.1 i żaden kanał się nie uruchamia.

Czy należy to w jakiś sposób zapisać, żeby po wyłączeniu było to zapamiętane?

Może ktoś się zlituje i odpowie na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie niestety to samo.Wróce do wczesniejszej wersji.

I właśnie tak zrobiłem.Wróciłem do wersji (xEgreat-III-R6S-2.0.1.8-by-CSv1.7RC1-DMD-XLCZv4.0Beta) i wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei dwa razy wgrałem najnowszy po ponownym wgraniu bety i już jest wszystko OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo tych kanałów. To jest gdzieś jakaś instrukcja do tego softu czeskiego? Bo część tych jego dodatkowych funkcji to ja nie ogarniam. Na przykład jest ten HD4All czy jak to tam się nazywa, który jest w języku którego nawet nie rozpoznaję. Albo TV Live - kilka kanałów na krzyż - lista z lutego i nie widzę nigdzie opcji jej update'u.

Edytowane przez Sakul88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawcie DNS w opcjach na 8.8.8.8, następnie restart playera lub ściągnijcie poprawiony soft.

http://www.mediafire...mn3mh0nty8md88b

Wymusza on ustawienia DNS 8.8.8.8 w opcjach.

To zadziałało.Tylko,że po wgraniu najnowszego softu (poprawionego) DNS 8.8.8.8 musiałem wklepać ręcznie i zapisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wklepuję ręcznie 8.8.8.8, restart R6S i wszystko działa bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy co działa.Bo ja na swoim R300 wklepałem adres i nie moge otworzyć polskich kanałów.Czy DNS wpisywać w ustawieniach LAN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. DNS 8.8.8.8 wpisujesz w ustawieniach LAN, następnie restart playera. Ściągnij najnowszy poprawiony soft. Do poprawnego działania Xlive Cz potrzebny jest pendrive oraz aktualizacja przez XliveCz Update. A teraz NAJWAŻNIEJSZE. Zanim zaczniecie gdziekolwiek wchodzić, po odpaleniu playera poczekajcie tak długo aż zegar na ekranie głównym ustawi się na właściwą godzinę. Na R6S trwa to ok.30-40 sekund. Dopiero później wchodzcie do XLiveCz, HDDForAll itd.

http://www.mediafire...fwhje58jo2a4rza

Edytowane przez rbej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to jest soft do R300?Czy najpierw poprawić DNS a potem wrzucić soft.Czy nie bawić sie w ustawienia i od razu zainstalować?Zainstalowałem soft xEgreat-III-R200S-R300-2.0.3.0-by-CSv1.9a-DMD-XLCZv4.1 zaktualizowałem do 4.1 XLCZ i dalej nic zero poprawy brak Polskich kanałów

Edytowane przez syberka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw aktualizujesz soft przez przycisk RESTORE. Później wpsujesz DNS 8.8.8.8. Restart playera. Aktualizacja XLCZ przez XLCZ Update. Aktualizujesz wszystkie pozycje jakie się pojawią a następnie na koniec wybierz opcję "przeinstaluj wszystkie 7 rzeczy".

Edytowane przez rbej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się na polskie kanały bo one działają przez około 20 min.,potem już tylko pisze ''nie można otworzyć pliku".Na drugi dzień znowu mogę wejść na np.Canal+HD,ale znowu 20 min. i klapa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napalajcie się na polskie kanały bo one działają przez około 20 min.,potem już tylko pisze ''nie można otworzyć pliku".Na drugi dzień znowu mogę wejść na np.Canal+HD,ale znowu 20 min. i klapa.

Prawidłowo działa.Tyle można oglądac za darmo.To jest płatny serwis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo działa.Tyle można oglądac za darmo.To jest płatny serwis.

Wiem,że tak to działa niemniej są tacy,którzy myślą,że można te programy oglądać non stop.

Ktoś w jakimś wątku o Egread napisał,że zarejestrował się na stronie web.tv i wykupił premium,a i tak mu się stację wyłączają.

Nie wiem czy to opanował bo nie śledziłem już tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...