Skocz do zawartości
Tom840

G30e a GT30e roznica

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem na forum ale nie znalazlem w pelni odpowiedzi:

Jaka jest roznica w tych tv?

GT + tuner satelitarny i 3D

czy roznia sie matryca a najwazniejsze wygladem ???

na infolinii panasa powiedziano mi ze nie ale w 2 sklepach spotkalem sie z odmienna opinia - nie bylo niestety 2 obok siebie zeby porownac

pytam gdyz zamowilem TX-50GT30e w super cenie 3500

ale widze ze G30 jest za 3050 i jesli bylaby to sprawa samego 3D to nie jest mi ono potrzebne dodajac jeszcze cene okularow

za roznice wolalbym kupic przenosny dysk twardy

prosze o szybka odpowiedz

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jednak sie roznia...

Szkoda ze na infolinii Panasonica pracuja malo doswiadczone osoby - wykonalem 2 telefony do roznych osob - "Nie ma roznicy - tylko 3D i tuner" ok, przedzwonilem do sklepu agd - "Rozni sie - szara ramka" Dzwonie 3 raz do Panasa tak rozni sie :(

Zapytuje osoby ktore widzialy oba czy jest sens dokladac 4,5 stowki - nie ukrywam ze zalezy mi na nowoczesnym wygladzie czy moze zainwestowac w dysk.

Moze niektorzy nie beda wiedziec ale Panas obsluguje tylko dyski zewnetrzene 160GB - 2TB o pendrivie mozna zapomniec :(

wg. tego

http://www.panasonic.pl/html/pl_PL/2878798/module/general/compare/products/displayResult.html?p=TX-P50G30E&p=TX-P50GT30

jest tam taki sam filtr ale moze co na papierze to nie w realu

Edytowane przez Tom840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno ktos porownywal te 2 tv metoda "chałupniczą" i stwierdził ze roznica w obrazie jest minimalna i szkoda doplacac kilka stowek do GT.

w jakiej cenie masz g30 ? pisz na pw., moze mam lapsza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem GT30 i G30,oto różnice:

-lepszy kontrast(GT30) w dzień, w ciemnym pomieszczeniu nie oglądałem

- ładniejszy wygląd (GT30) tzn. cieńszy o 3 cm panel, aluminiowa ramka wokół ekranu

- 3D i tuner SAT (GT30)

-lepsze umieszczenie wejsc z tyłu odbiornika , które skierowane są do dolu ( w G30 prostopadle )

Ogólnie modelowi GT30 bliżej jest do VT30 niż do G30 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV ma przybyc w czwartek - opoznienie sklepu.

Jak uzyskac na nim najwyzsza jakos ogladania filmow z dysku twardego? ( otwarzacz bluray i Kompania Braci juz czega) Czy wchodza w gre tylko pliki mkv ? co z x264? jestem kompletnym laikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe z tym dyskiem twardym..

zabiorę dziś do sklepu pendrive 16gb i sprawdzę niektóre pliki.. chociażby takie jak:

Eminem m2ts

czy

Real Steel avi 480p subbed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 dniach uzytkowania musze stwierdzic ze Panas Gt30 przerosl moje oczekiwania. Jakos ogladanych filmow powala na kolana. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...