Skocz do zawartości
marco752

Który odtwarzacz Blu-ray z 3-D ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam porady w temacie odtwarzaczy 3d. Od prawie roku mam taki oto zestaw- Samsung PS-51 D 6900, Samsung bd-c5900, ze starego zestawu został mi odtwarzacz Sony BDP-S360, do tv podłączony jest jeszcze PC ( ATI-HD5450 , CPU E2180 , 2,00GHz) kablem HDMI - 7m. za 40 zeta.Porównując obydwa odtwarzacze na tych samych ustawieniach tv troszeczkę lepiej gra Sony , filmy z kompa z yu-tube w full-hd też wyglądają trochę lepiej (kontrast ,czerń). Dlatego zastanawiam się nad wymianą odtwarzacza, poniżej moje typy: Panasonic- DMP BDT 300 i 310 - Procesor obrazu UniPhier ,procesor chrominacji PHL Plus, wysoko precyzyjne przetwarzanie 4.4.4,konwersja do full hd P4 HD, ten drugi dodatkowo- 2x HDMI , czujnik , zmieniony wygląd, konwersja 2d -3d. Philips- BDP7600 z Cinema Perfect i BDP9600 z Qdeo - dodatkowe opcje dla obydwu modeli to- skanowanie progresywne,dostosowanie przeplotu do ruchu,adaptacyjna poprawa kontrastu, redukcja szumów, poprawa kolorów, zwiększanie rozmiarów wideo 21:9 , 16:9 , 4:3

Jest jeszcze opcja z amplitunerem Onkyo 609 z Qdeo , w tej chwili mam Panasonica sa-he 40 i było by to takie 2w1.

Mile widziana opcja zmiany formatu wyświetlanego obrazu, co prawda tv ma taką opcję ale polega ona na rozciąganiu obrazu w pionie co powoduje zniekształcenia, mój BD-C5900 ma opcję Fullscren uruchamianą przyciskiem z pilota - dwu stopniowe powiększenie , przecięte boki , napisy zostają na swoim miejscu.

Pytanie zasadnicze , czy biorąc pod uwagę wyświetlacz którym dysponuję ( Samsung PS 51 d 6900) ma to w ogóle sens , czy te wszystkie Qdeo, PHL , UniPhier i tak dalej dadzą widoczne efekty w porównaniu do stanu obecnego. Dodam jeszcze że tv mam skalibrowany przy pomocy ustawień znalezionych w necie ( lekko zmodyfikowane).

Będę wdzięczny za wszystkie sugestie i podpowiedzi , na ewentualne pytania będę odpowiadał w miarę możliwości najszybciej jak się da (za niedługo wychodzę do pracy , a tam dostępu do nety nie mam) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...