Skocz do zawartości
erzlot

napisy w 3D

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem dziwną sprawę:

-film 3D SBS z plikiem napisów .srt przygotowany programem 3Dsubtitler odtwarza napisy bezbłędnie z HDD podłączonego bezpośrednio do we USB w telewizorze. Natomiast żle wyświetla ten sam plik z we USB w dvd LG BD660 (w menu dvd mam ustawiony tryb 3D). Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego?

W pierwszym przypadku odtwarza film telewizor a w drugim odtwarzacz BR.

To są dwa RÓŻNE urządzenia. Widocznie jeden z nich odtwarza inne formaty/połączenia napisów z filmem niż drugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w tym dziwnego?

W pierwszym przypadku odtwarza film telewizor a w drugim odtwarzacz BR.

To są dwa RÓŻNE urządzenia. Widocznie jeden z nich odtwarza inne formaty/połączenia napisów z filmem niż drugi.

Ale to jest odtwarzacz z funkcją 3D!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego :)

Idąc twoim tokiem rozumowania to wszystkie odtwarzacze 3D powinny czytać wszystkie formaty 3D i to z napisami?

Oczywiście tak nie jest. Różne odtwarzacze mają kłopoty z różnymi formatami (również napisów). To jest "normalne".

Nie ma idealnego odtwarzacza. Sorry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego :)

Idąc twoim tokiem rozumowania to wszystkie odtwarzacze 3D powinny czytać wszystkie formaty 3D i to z napisami?

Oczywiście tak nie jest. Różne odtwarzacze mają kłopoty z różnymi formatami (również napisów). To jest "normalne".

Nie ma idealnego odtwarzacza. Sorry.

Nie wiem więc, co robi funkcja 3D w BD660. Uruchomiłem film 3d SBS raz z włączoną tą funkcją, i drugi raz z wyłączoną. Napisy były jednakowo źle odtwarzane ale co dziwne (dla mnie) film odtwarzał się tak samo dobrze. Więc po co ta funkcja 3D w MENU USTAWIENIA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie źle rozumiesz. Ja chciałem ci tylko zasygnalizować możliwość, że twój odtwarzacz ma to po prostu źle zaimplementowane.

Na rynku jest dziesiątki HD playerów i każdy z nich ma z czymś problem. A to z jakiś formatem, a to z napisami a to z obrazami ISO itp. itd.

Widocznie twój TV robi to dobrze a twój odtwarzacz nie.

Myślę, że w tym temacie znajdziesz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...