Skocz do zawartości
  • 0
pakpak

SONY BDP-S1

Pytanie

Witam wszystkich.Jestem nowym forumowiczem i jestem zielony w temacie BD i HDTV.Minęło parę ładnych lat od testu tego odtwarzacza,kawał czasu :) W ostatnim czasie na aukcjach internetowych pojawiły się te "dinozaury" odtwarzaczy w bardzo atrakcyjnych cenach . Skusiłem się i klops. :( Player przywieziony z Niemiec ble- ble takie tam myślę git :rolleyes: !!! Jak to na aukcjach ukryta niespodzianka,mianowicie REGION USA ,CANADA :blink: Może jakieś ustawienia w menu lub jakieś tricki pilotem ?żeby ustawić poprawny region 2 .Dodam że mam identyczny player jak ten z testu .POMOCY!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam wszystkich.Jestem nowym forumowiczem i jestem zielony w temacie BD i HDTV.Minęło parę ładnych lat od testu tego odtwarzacza,kawał czasu :) W ostatnim czasie na aukcjach internetowych pojawiły się te "dinozaury" odtwarzaczy w bardzo atrakcyjnych cenach . Skusiłem się i klops. :( Player przywieziony z Niemiec ble- ble takie tam myślę git :rolleyes: !!! Jak to na aukcjach ukryta niespodzianka,mianowicie REGION USA ,CANADA :blink: Może jakieś ustawienia w menu lub jakieś tricki pilotem ?żeby ustawić poprawny region 2 .Dodam że mam identyczny player jak ten z testu .POMOCY!!!

Tylko autoryzowany serwis SONY.

Jeśli powiesz że przywiozłes z USA swój odtwarzacz do Europy i teraz chcesz go tutaj uzywac to nie powinni Cie olać.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wątpię żeby serwis Sony to naprawił,ponieważ na tych odtwarzaczach z tyłu jest napisane NOT FOR SALE. Pewnie jakby to było takie łatwe to gosc by naprawił i sprzedał drożej niz 80zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kupuj płyty bez regionu i po kłopocie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam jeszcze jedno pytanie.Gdy wkładam płytę dvd oryginalną, z regionem "0" czyli multiregion i wyskakuje napis "cannot play this format".Czy można coś z tym zrobić? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

This format, to nie to samo co WRONG REGION - coś masz nie tak z płytą.

Region "0" to ciągle region.

Ty kupiłeś dla regionu "1" i kropka.

Jak cos ważnego, to przegraj płytę ze zdjęciem regionu (choćby DVDSHRINK -iem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.Sprzęt sprzedany na aukcji,nabywcy nie przeszkadzało że odtwarzacz ma region 1.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bo pewnie znalazł w necie kod wpisywany z pilota na multiregion ;)

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...