Skocz do zawartości
luq4

Jaki dysk zewnętrzny do Technisat DVB-C Digital HD 8CX?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przymierzam się właśnie do zmiany dostawcy TV i ten, który na moim osiedlu ma najbardziej sensowną ofertę dostarcza taki oto dekoder: Technisat DVB-C Digital HD 8CX. Niestety, sprzęt ten nie ma wbudowanego dysku twardego, ale jest możliwe podpięcie własnego dysku zewnętrznego, dzięki czemu będzie można nagrywać program, cofać, przewijać etc. ...wszystko to, co mają dekodery PVR (tak mnie przynajmniej zapewniono). W związku z tym muszę się zaopatrzyć w jakiś dysk zewnętrzny, który będzie cichy, wystarczająco szybki, aby zapisywać i odczytywać płynnie programy w HD,no a przy tym relatywnie niedrogi. Czy moglibyście polecić coś konkretnego i na co zwrócić szczególną uwagę przy zakupie takiego dysku? Z góry wielkie dzięki za pomoc, pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja. Byłem w podobnym położeniu.Kupiłem ten oto dysk:

Dysk przenośny 2,5" Western Digital My Passport Essential 500GB czarny (USB 3.0)

Zakupu dokonałem w ,,Vobisie''.Sprzęcik cichutki,bardzo szybki,nie ,,grzeje się''.Choć jego zasilanie to tylko poprzez ,,USB''(bez zasilacza prądowego,w zupełności wystarcza.

http://www.vobis.pl/oferta/notebooki_i_tablety/netbooki/akcesoria_do_netbookow/dyski_zewnetrzne/dyski_przenosne/500_gb/900521_my_passport_essential_wd_500gb.aspx

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać,że kupiłem na raty.Pierwsza z 20 rat to 20 zł,następne po trochę ponad 18 zł(był brak kasy,stąd taki krok).Jestem naprawdę zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź. Mam już ten dekoder w domu, ale monter, który go podłączał powiedział mi,że muszę kupić specjalny dysk zewnętrzny, który może działać w trybie ciągłym, gdyż standardowy dysk jak będzie śmigał cały czas to się popsuje szybko. Są ponoć takie dyski, które się podłącza USB i zapomina o jego istnieniu. Czy ktoś mógłby polecić jakiś model lub chociaż powiedzieć jak takiego ustrojstwa szukać? Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...