Skocz do zawartości
yeeezooo

co mnie drażni w ofercie programowej n

Rekomendowane odpowiedzi

Zacznę od razu pakiet filmowy jest wg mnie do bani na AXN-ach lecą naprawde stare lub kiepskie seriale po prostu nudy myśle że super sprawą byłoby włączenie takiego kanału ja SciFi z USA tam gdzie leca najnowsze produkcje z tego gatunku jak: Heroes, battlel star galactica, SG, Atlantis, Eureka i wiele innych, za to w ciemno dałbym 16pln :) pomijam juz fakt ze nic nie wiadomo o tym kanale film HD.
Po drugie nie wkurza was to że tvn turbo jest w pakiecie sport, myśle że ze sportem ten kanał ma mało wspólnego wg mnie to naciągnie.
I ostatnie tvn style, wogóle tworzenie pakietu style i muzyka to porazka, uważam że skoro to platforma tvn to wszystkie tvn-y powinny być w jednym pakiecie, bo tak dla zony trzeba braz style i muzyka gdzie oglada tylko tvn style a ja lubie tvn turbo ale nie ogladam sportu, a wiem ze wielu ma podobny problem.
Co wy o tym sadzicie?

Edytowane przez yeeezooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma najmniejszego sensu wlaczanie jakiegos kanalu z USA , dlatego ze leca na nim jakies przeboje super hiper. Dlaczego ? Bo juz mamy taki przypadek : HBO - w USA nadaje zupelnie co innego i w PL zupelnie co innego.

Jesli AXN SciFi bedzie chcialo, to bedzie nadawac takie same hity. Jest to mozliwe, bo w tej dziedzinie mamy rynek niezagospodarowany i licencje czekaja na zakup.

TVN turbo ma profil tozsamy z Discovery, bo chyba trudno np. TopGear podciagnac pod zawody sportowe.

Klania sie sztuka doboru. Nie trzeba od danego providera braz pakietu dla jednego programu jesli od drugiego providera ma sie ten sam kanal w pakiecie podstawowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Tom0000' post='19297' date='02.11.2006, 09:46 ']
Nie ma najmniejszego sensu wlaczanie jakiegos kanalu z USA , dlatego ze leca na nim jakies przeboje super hiper. Dlaczego ? Bo juz mamy taki przypadek : HBO - w USA nadaje zupelnie co innego i w PL zupelnie co innego.[/quote]
To HBO w usa nadaje coś lepszego niz to co puszczają u nas? Sorki że tak pytam ale to moja pierwsza platforma i moje pierwsze spostrzeżenia. Jeśli tak jest jak piszesz to uważam to za naciągactwo.

[quote] Jesli AXN SciFi bedzie chcialo, to bedzie nadawac takie same hity. Jest to mozliwe, bo w tej dziedzinie mamy rynek niezagospodarowany i licencje czekaja na zakup.[/quote]

Tutaj to bym troche dyskutował bo po ramówce widać że oni nic nie mogą i napewno nic się nie zmieni na lepsze, więc porównywanie tego do SciFi z USA patrząc na ich naprawde imponującą ramówke to pomyłka;)

[quote] TVN turbo ma profil tozsamy z Discovery, bo chyba trudno np. TopGear podciagnac pod zawody sportowe.[/quote]
Tu się zgadzam w 100% nie powinno być tego w pakiecie sport to oszustwo!!!!

[quote] Klania sie sztuka doboru. Nie trzeba od danego providera braz pakietu dla jednego programu jesli od drugiego providera ma sie ten sam kanal w pakiecie podstawowym.
[/quote]
Jak to rozumieć? Po to biore jakąś platforme żeby nie bawiać się w 10 prowaiderów i w jakieś chore zezy w antenie i inne beznadziejne wynalazki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
- cała oferta niestety bardzo uboga, pakiety na siłę "dopychane" kanałami fta, odbieranymi free na każdym odbiorniku FTA, co jest niestety dla N-ki osmieszajace. Żenujące jest włączenie do płatnych pakietów i ich kodowanie kanałów fta Mango24 i TVN Gra
- niedostępność części dobrych kanałów z Hot Birda (brak bieżącej aktualizacji listy kanałów z tego satelity przez pion techniczny N-ki)
- niemożliwość odbioru kanałów nie tylko z Astry, ale i innych satelitów na dostępnej orbicie satelitarnej jeszcze bardziej zubaża ofertę N platformy i dyskredytuje odbiornik n-box (niezły może i technologicznie ale z nędznym, prymitywnym oprogramowaniem)
- brak oddzielnej listy TV i Radio ("groch z kapustą" w liście kanałów
- brak kanałów radiowych (dwa obecne to namiastka oferty radiowej dostępnej fta nawet z Hot Birda)

Wiem, że nie wszystko w dosłownym słowa znaczniu dotyczy to oferty, ale w konsekwencji te elementy jednak mają istotny wpływ na ocenę dostępnej oferty programowej N-ki, dlatego pozwoliłem sobie o nich napisać w tym miejscu.

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam się z [u]yeeezooo[/u].
Kupiłem pakiet sport [b]tylko[/b] dla TVN Turbo. Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości oprócz pakietów będzie można dokupywać pojedyncze kanały. Wtedy zamienię sport na inny pakiet i dokupię TVN Turbo :D
Niech może ktoś z N-ki nad tym pomyśli.
Zastanawia mnie jeszcze, czy nie mógłby znaleźć się w ofercie POLSAT. Skoro TVN leci na CP to dlaczego na N-ce nie ma ani POLSAT-u ani TV4. (przez to nie moge oglądać naszej siatkówki :) )
Może ITI ma zamiar wycofać TVN-y z innych platform ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda dlaczego nie ma polsatu i tv4, n-ka powinna dążyć do jak najlepszej oferty z polskimi programami bo tego każdy oczekuje ja osobiście nie jestem zwolennikiem aż tak dużej liczby programów FTA jak tu niektózy piszą że jeszcze astra by się przydała itd, wiem że zostane za to skrytykowany chociaż zgodze się z tym że są free więc powinny być ale myśle że i tak nikt nie będzie miał czasu siedzieć przed tv i obejrzeć np 300 kanałów. Lepszym pomysłem byłoby dorzucenie właśnie polsatu i tv4. Tak samo Discovery T&L dlaczego jest w style a nie w pakiecie nauka gdzie są wszystkie Discovery? A z tvn turbo to moze bysmy zaczeli ich naciskać na przeniesienie tego pakietu albo do tego darmowego albo do pakietu nauka? Załóżmy jakiś ruch oddolnej inicjatywy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda .że nas nie znają na świecie....... bo przypadła by nam palma pierwszeństwa w narzekaniu ..... no i jeszcze spadł śnieg .... ha ha.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy mają racje - ci co są ZA i ci co są na NIE.
Robi sie nas Polaków od wielu, wielu lat w balona.Począwszy od rządów,które sami wybieramy poprzez opków GSM i zwykłej telefoni po platformy cyfrowe.I najgorsze jest to ,że jako jednostka nie radzimy sobie z tym, jako grupa coś zawsze wskóramy.
Forum naświtla co jest tak a co nie.Przydaje się to nowym użytkownikom "nki" i tym którzy rozważają zakup tejże platformy.
Czytając zastanowią sie głęboko czy WARTO.
Ja niestety podpisałem umowe i przez 15 miesięcy będe płacił.Za co??? zobaczymy pod koniec grudnia,jak platforma wrzuci wszystko co obiecała.Nie będe zadowolony - zrezygnuje.Oczywiście po owym okresie obowiązującego cyrografu.Ale napewno dokupię free tuner aby odbierać kanały wolne HD z każdej satelity,którego będe chciał.I wtedy to ja będe decydował. :) A po 15 miesiącach nie będę już abonentem n-ki.
Pewnie nie tylko ja.
Teraz cierpliwie czekam jak nka spełnia obietnice.
Przedewszystkim - ASTRA(freechannel),kanał filmowy HD,poprawa nsport(teraz to śmiechu warte),freechannel dla HB z możliwością układania list.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.>>>>Ale napewno dokupię free tuner aby odbierać kanały wolne HD z każdej satelity,którego będe chciał.I wtedy to ja będe decydował. :) A po 15 miesiącach nie będę już abonentem n-ki.
Pewnie nie tylko ja.<<< A jaki dekoder... ? :) Nikt Ciebie nie trzyma przy ence , spróbuj zerwac umowę jeszcze przed terminem , co się będziesz męczył ...... A tak swoją drogą, to często się przyznajesz , ze jesteś "ofiarą" ?...... To życiowy błąd ! Dajesz tym samym sygnał , aby ktoś Cię kopnął w d...

ę A teraz możes się śmiało obrazic...... :) I będziesz tak żył dalej .....wiecznie niezadowolony i obrażony......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janusz96' post='19324' date='02.11.2006, 11:27 ']
Szkoda .że nas nie znają na świecie....... bo przypadła by nam palma pierwszeństwa w narzekaniu ..... no i jeszcze spadł śnieg .... ha ha.. :)
[/quote]

Janusz spokojnie sam się chwilę zastanów ja nie narzekam zeby sobie narzekac jak niektorzy, rozumiem ze to dopiero poczatek ale to nie znaczy ze nie moge wyrazic swojej opinii. Sam spójrz na pakiet filmowy co w nim jest? Jak wiekszosc kupilem to dla platformy TVN i HD( dla mnie w przyszlosci, mam nadzieje ze niedalekiej) ale mam prawo sie wkurzyc ze tvn-y sa tak rozstrzelone po roznych pakietach i tyle i tak samo moge sobie pomazyc o SciFi tym z USA bo dla mnie byloby to super. Powiem jedno ze poza cena ktora wg mnie jest ok, troszke brakuje im checi wysłuchania klientów. Żeby tylko nie narzekać podkreśle że tvnLingua jest po prostu super i na bardzo wysokim poziomie zarówno technicznym jak i merytorycznym.

:) tak śnieg spadł ale mam łopate i nie narzekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='janusz96' post='19340' date='02.11.2006, 12:38 ']
Nikt Ciebie nie trzyma przy ence , spróbuj zerwac umowę jeszcze przed terminem , co się będziesz męczył ...... A tak swoją drogą, to często się przyznajesz , ze jesteś "ofiarą" ?...... To życiowy błąd ! Dajesz tym samym sygnał , aby ktoś Cię kopnął w d...

ę A teraz możes się śmiało obrazic...... :) I będziesz tak żył dalej .....wiecznie niezadowolony i obrażony......
[/quote]
A czy ja napisałem,że jestem niezadowolony??? NIE
Napisałem,że cierpliwie czekam na obietnice N-ki
Dopiero wtedy podejmę decyzje o przyszłości tej platformy u siebie.
I ofiarą nie jestem :P
Obrazić sie również nie obraziłem.
Niezadowolony?? też narazie nie jestem,ale to niezadowolenie jest domeną Polaków - zawsze coś jest nie tak :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka miesięcy temu pojawiła się informacja, że grupa ITI czy też TVN zakupiła od Warner Bros kilka seriali w HD - min. Supernatural i Invasion, ciekawie kiedy i na jakim kanale to puszczą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nawet nie mogę znależć dwóch pakietów, które by mnie interesowały. :D
Bajki, style, sport - nie ma co komentować. Krótko żenada.
[color="#009900"]Hity filmowe[/color] - chyba dla masohistów. Sprawdzałem program AXN - tragedia. Comedy - nie dla mnie, a Wojna i Pokój to jakby od czasu do czasu.

Pozostaje mi Cinemax i na siłę Kultura - jedynie tvnLingua ten pakiet ratuje.

Tyle mojego komentarza.

Jedyne co mogą zrobić to wprowadzić to czego oczekuje przeciętny klient, czyli opłaty za każdy kanał z osobna. Choć pewnie niektóre kanały od razu by wypadły. :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam a jakich programów brakuje np w pakiecie Bajki? Sa prawie wszystkie z rynku oprocz mini mini!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sierak ma racje bajki są ok chociaż dla moje córki to i tak za mało :D
co do pakietów to tylko nauka jest ok LIngua roolezzz :angry: wyszedłem im
pakiet film to niestety cienizna a tak liczyłem na dobry kanał sfi ;(
pakiet sport chyba tez ok jak ktos sie tym interesuje oczywisice oddejacie zwyklym ludziom tvnturbo!!!!
muzyka i style raczej pakiet na sile zrobiony
generalnie za malo fajnych kanałow w pakietach oprocz bajek i nauki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...