Skocz do zawartości
panacea

TV do 3000 co byście polecili

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje zakup Tv wielkość min 42 cale (wiekszy mile widziany), kwota którą chce wydać to 3000zł. Zależy mi żeby łykał MKV-y no i fajnie by było gdyby było 100Hz :D na 3D mi nie zależy Co polecacie LCD/LED/Plazma? Czekam na propozycje pozdro

Edytowane przez panacea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,.. bardziej to 40 albo 46 ale ta cena.

LCD: Sony EX720, Samsung D6XXX, może LG pasywne 3D bo i tak i tak nawet tanie mają to już. Z plazm to Panasonic w tej cenie dobry się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mkv nie bedzie różowo na żadnym telewizorze. To piracki format i dla żadnego producenta RTV nie jest on priorytetem. Zawsze trafi się jakiś plik którego dany TV nie obsłuży. Z tego co wymienił Gmeru polecam EX720. Po zakupie wystarczy zarejestrować się na stronie Sony i masz 5 lat gwarancji ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zakup Tv wielkość min 42 cale (wiekszy mile widziany), kwota którą chce wydać to 3000zł. Zależy mi żeby łykał MKV-y no i fajnie by było gdyby było 100Hz :D na 3D mi nie zależy Co polecacie LCD/LED/Plazma? Czekam na propozycje pozdro

Przerabiałem temat: dostałem zadanie kupić teściowi tv 42" do 2 tys - przeznaczenie transmisje sportowe polsat przez HDMI.

Wybrałem mu plazmę Panasonic 42" Viera TX-P42S30E Agito Cena: 1870,00 zł

Parametry - rozdzielczości 1920 x 1080, 600Hz, Pobór mocy Średni: 121 W

http://www.agito.pl/telewizory/panasonic-42-viera-tx-p42s30e.0.451354.html?utm_source=ceneo.pl&utm_medium=Feed&utm_content=451354&utm_campaign=wszystkie

Co prawda wolał bym serię ,,G''nowa matryca NEOPLAZMA ale jest ok. 1 tys droższa, ponoć dodatkowo nagrywa na dysk (nie sprawdzałem).

Wer. ,,S'' ma super parametry obrazu porównywalne z LCD za ok 5 tys. Podłączałem dysk 2,5" przez USB 1 tera -odtwarza większość plików tj. filmy, zdjęcia i muzykę.

W LCD w tej cenie poraszka - obraz to smużenie i pikseloza. Dopiero droższe LCD są godne uwagi.

Osobiście dla mnie nie ma jeszcze płaskiego tv, coś co mogło by być dla mnie to Toshiba 55zL2, http://www.ceneo.pl/13496053, ale 3D bez okularów jeszcze raczkuje. Mam bardzo dobre źródło obrazu Dreambox DM8000 HD PVR DVD i DMR BST 800. Do wyświetlania obrazu używam od ok 5 lat Projektor Panasonic PT-AE 900 E najlepsza opcja jak dla mnie.

Wiadomości i inne tego typu oglądam jeszcze na CRT też panasonik 36", ostatnio dokupiłem WIWA 50HD odtwarza i nagrywa to co dają nowe technologie obrazu.

Myślę że zakup Panasonic 42" Viera TX-P42S30E to nie wyrzucone pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...