Skocz do zawartości
kolor12345

Problem z ustawieniem POPCORN HOUR C200 i LG 47LX6500

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich bardzo serdecznie,

zakupiłem ostatnio odtwarzacz cyfrowy POPCORN HOUR C200 i telewizor 3D LED LG 47LX6500. Ogólnie jestem zadowolony z tego sprzętu, jednak nurtuje mnie bardzo jeden problem, wszystkie materiały jakie do tej pory zdobyłem są w formacie MKV. Bardzo was proszę o przeanalizowanie ustawień mojego nowego telewizora. Poniżej je przedstawiam:

Dane techniczne

telewizor LED LG 47LX6500

Obraz

Ekran 47'', panoramiczny 16:9

Rozdzielczość Full HD, 1920 x 1080

Technologia 3D tak

Technologia odświeżania 200 Hz TruMotion

Kontrast dynamiczny 8000000 :1

Jasność ekranu 500 cd/m2

Czas reakcji matrycy 2,2 ms

Funkcje poprawiające jakość obrazu Dual XD Engine, Intelligent Sensor II , 24p Real Cinema

Dźwięk

System dźwięku przestrzennego Infinite Sound

Funkcje dodatkowe dźwięku Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Clear Voice II, tryb gra, tryb mowa, tryb standartowy, tryb muzyka

Moc głośników 2 x 10 W

Informacje dodatkowe

Menu w języku polskim tak

Tuner naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T (MPEG-4), kablowej telewizji cyfrowej DVB-C, analogowy

Funkcje dodatkowe zgodność z technologią 3D LG, DLNA, DLNA Wireless Ready, Wi-Fi Ready, NetCast, USB - zdjęcia, muzyka, film, SimpLink, Wireless AV Link

Wejścia / wyjścia

Liczba cyfrowych wejść HDMI 4

Liczba złączy USB 2

Liczba złączy EURO 1

Złącze Ethernet (LAN) tak

Wejście komponentowe tak

Wejście PC tak

Cyfrowe wyjście optyczne tak

Cyfrowe wyjście koaksjalne nie

Wyjście słuchawkowe nie

Parametry fizyczne

Kolor obudowy czarny

Wymiary bez podstawy (szer. x wys.x gł.) 112,7 x 69,2 x 3 cm

Waga 19,6 kg

VESA 200x200 mm

Pobór mocy (telewizor włączony) 170 W

Wyposażenie

Wyposażenie okulary 3D, 2 baterie AAA do pilota, obrotowa podstawa, pilot, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna

Gwarancja

Gwarancja 24 miesiące

Koszt gospodarowania odpadami 5,84 zł (wliczony w cenę towaru

Bardzo was proszę o pomoc w ustawieniach mojego play-era POPCORN HOUR C200, nie wiem jakie mam ustawić na wyjściu próbkowanie, co mam ustawić na LG, narazie wszystko jeśli chodzi o obraz ustawiłem na AUTO w POPCORNIE, nie wiem jak mam ustawić odświeżanie, jak mam ustawić telewizor. Chodzi mi o te dodatkowe funkcje True Motion. Teraz jak oglądam jakiś materiał to tak jak by nieraz się obraz troszkę przycinał - chodzi o poruszanie się np postaci - strasznie mnie to irytuje, będę wdzięczny jeśli ktoś z was mi pomoże to optymalnie ustawić tak aby dobrze mi się oglądało materiał.

Dodam że POPCORN jest podłączony do LG tylko za pomocą kabla HDMI

Będę bardzo wam wszystkim wdzięczny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...