Skocz do zawartości
alap

Samsung N71 i PC - ktoś próbował?

Rekomendowane odpowiedzi

Specyfikacja Samsunga jest rewelacyjna (przynajmniej dla mnie) ale zaniepokoiło mnie stwierdzenie, że PC nie da się podłączyć przez HDMI/DVI do tego modelu (zostaje tylko D-SUB). Czy ktoś może mi pomóc to potwierdzić?
Interesuje mnie też w jakiej rozwielczości pracuje Wiselink (przeglądarka zdjęć na USB/Flash)?

Z góry dziękuję za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='alap' post='18970' date='31.10.2006, 22:38 ']
Specyfikacja Samsunga jest rewelacyjna (przynajmniej dla mnie) ale zaniepokoiło mnie stwierdzenie, że PC nie da się podłączyć przez HDMI/DVI do tego modelu (zostaje tylko D-SUB). Czy ktoś może mi pomóc to potwierdzić?
Interesuje mnie też w jakiej rozwielczości pracuje Wiselink (przeglądarka zdjęć na USB/Flash)?

Z góry dziękuję za info.
[/quote]
Rozdzielczość zdjęć będziesz miał optymalną na kablu HDMI podpiętym z DVD i przeglądaniem zdjęć wyniesie 720 pikseli czyli 1280x720 rozdzielczosc. A co do kompa to mozna dac na dvi ale jest to ograniczone mozliwosciami (wybór rozdzielczosci) ale mozna tak polaczyc ale wtedy bedziesz mial nieaktywny np. PIP a gdy połaczysz TV do kompa na kablu D-SUB mozesz dac na pełną rozdzielczosc 1366-768 i obraz jest rewelacyjny miedzy czasie mozesz ogladac program TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki,

w instrukcji do tego modelu (N71) stoi, że próba podłączenia kompa przez HDMI/DVI kończy się niebieskim ekranem na LCD. Jeśli dobrze zrozumiałem Twoją odpowiedź to instrukcja trochę przesadza?

Rozdzielczość o której piszesz (1280x720) to rozdzielczość przeglądarki wiselink (USB/Flash) czy podłączenia przez HDMI/DVI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='alap' post='18970' date='31.10.2006, 22:38 ']Specyfikacja Samsunga jest rewelacyjna (przynajmniej dla mnie) ale zaniepokoiło mnie stwierdzenie, że PC nie da się podłączyć przez HDMI/DVI do tego modelu (zostaje tylko D-SUB). Czy ktoś może mi pomóc to potwierdzić?
Interesuje mnie też w jakiej rozwielczości pracuje Wiselink (przeglądarka zdjęć na USB/Flash)?

Z góry dziękuję za info.[/quote]

No właśnie siłuje sie podłaczyc kompa (radeon 9600) do 32N71b i klapa nie mogę skonfigurowac rozdzielczosci na TV tak jak trzeba (niebieskie podswietlenie na TV)
W instrukcji jest napisane ze TV nieobsługuje funkcji PC na DVI/HDMI lipa strasszana spodziewałem sie trochę więcej po tym TV.
No chyba że komus udało sie zwalczyc ten temat.
pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam po componencie 1080i bo po vga kicha (dziwnie sie sterowniki nvidia zachowywaly).

no i Dream Aquarium w 1920x1080 poprostu .....bajka, no i nie musze rybek karmic. :blink:

Edytowane przez tooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='tooth' post='38203' date='07.02.2007, 22:45 ']ja mam po componencie 1080i bo po vga kicha (dziwnie sie sterowniki nvidia zachowywaly).

no i Dream Aquarium w 1920x1080 poprostu .....bajka, no i nie musze rybek karmic. :huh:[/quote]


Hmm będe musiał jednak po vga podłaczyc tylko muszę miec jakąś dobrą przesjsciówke DVI>VGA bo mam jakąś z karty graficznej ma mniej pinów i niechce mi działac :blink:
Rozumiem że nikomu z was nieudało sie podłaczyc poprzez kabel DVI>HDMI


pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='damian_god' post='38208' date='07.02.2007, 22:57 ']Hmm będe musiał jednak po vga podłaczyc tylko muszę miec jakąś dobrą przesjsciówke DVI>VGA bo mam jakąś z karty graficznej ma mniej pinów i niechce mi działac :blink:
Rozumiem że nikomu z was nieudało sie podłaczyc poprzez kabel DVI>HDMI
pozdro[/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wy rowniez macie nadmiar czerwonego koloru przy podlaczeniu PC przez kabel VGA?

No i ponawiam prosbe i informacje jesli komus udalo sie podlaczyc PC poprzez kabel DVI - HDMI, mam nadzieje ze to tylko jakis glupi blad w instrukcji i koniec koncow jednak da sie podlaczyc PC w ten sposob.

Wprawdzie obraz po VGA i tak jest super, ale mimo wszystko wole najlepsze z mozliwych wejsc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym odświeżyć temat, czy komuś udało się podłączyć PC przez HDMI. Większość gier obsługuje rozdzielczość 1280x720, czyli 720p, dlatego moim zdaniem nie powinno być problemu z takim podłączeniem. I jeszcze jedno pytanie(o ile można podłączyć PC przez HDMI) czy obraz przez HDMI jest wyświetlany 1:1 czyli piksel w piksel. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...