Skocz do zawartości
tOOmki

HiMedia 900B 3D Killer !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - poproszę o fotkę ekranu z katalogu głównego waszego HDD, A dokładniej chodzi mi o to, w jaki sposób wyświetla miniaturkę okładki ?

Mamy listę oizycji do wyboru, najeżdzamy na dowolny i pokazuje się z boku duża okładka ? Oczywiście plik jpeg znajduje się we wskazanym folderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam rozwiązania podłączenia i słuchania muzyki we FLAC przez urzadzenie typu HiMedia/Prodigy i podłączenia tego do wzmacniacza stereo.

Czy do 900B/600B można podłączyć zewnętrzny DAC na przykład taki : JAK TEN TUTAJ CREATIVE czy trzeba podłączyć "normalny" zewnętrzny DAC typu rDAC czy DACmagic?

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pardon ale mam takie ogolne pytanie, ktore rowniez z dotyczy tego odtwarzacza. Czy generalnie do kazdego odtwarzacza sieciowego mozna podpiąć naped DVD/BD , nawet taki komputerowy ? (mowa o odtwarzaczach z wyjsciem e-sata)

Edytowane przez tommiyacht

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam rozwiązania podłączenia i słuchania muzyki we FLAC przez urzadzenie typu HiMedia/Prodigy i podłączenia tego do wzmacniacza stereo.

Czy do 900B/600B można podłączyć zewnętrzny DAC na przykład taki : JAK TEN TUTAJ CREATIVE czy trzeba podłączyć "normalny" zewnętrzny DAC typu rDAC czy DACmagic?

pzdr

"Normalny" zewnętrzny typu rDAC lub DACmagic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak zaktualizować soft w Himedia hd900b ? Pobrałem soft "HD900_1.0.1.12.tar.gz" zmieniłem nazwę wg. instrukcji na "install.img" wrzuciłem na pena i nie działa. Próbowałem zarówno z menu jak i używając przycisku z tyłu obudowy. Palec sformatowany w fat32 i oczywiście pusty. Co robię nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam ten odtwarzacz od tygodnia i dziś zauważyłem jedną rzecz ,gdy ściągałem napisy przez napi projekt do kilku seriali zapomniałem w jednym z seriali prze konwertować txt na srt . No i włączam seriale tak wybiórczo ,czy działają napisy i zauważyłem jedną rzecz ,że tuner czyta napisy txt ,ale tylko jeśli są ściągnięte lub skopiowane ,ale w formacie UTF-8. Wziąłem od razu się za testy na kilku innych serialach filmach avi oraz mkv no i działa nie muszę konwertować napisów w napiprojekt tylko ustawiam kodowanie UTF-8. Daję znać ludziom ,którzy nie lubią konwertować ,choć ja to zawsze konwertuję ,bo byłem przyzwyczajony do popcorna hour a-210 a potem c-200. A co do tunera ma błędy ,ale chinole poprawiają je i co jakiś czas wypuszczają poprawki ja jadę na becie fw 1.0.1.12. Mam pytanie czy ktoś z posiadaczy modelu 600 może to przetestować ,może tam też to działa. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do napisow to nie testowalem.natomiast dostałem od Olly P (kto odwiedza futeko.com to wie kto to jest) do polskiego tlumaczenia liste komend obslugi ,tak aby w nieodległej przyszłosci i dzieki życzliwości Olly'ego P w kolejnej wersji firmware pojawilo sie polskie tlumaczenie.trochę z tym schodzi bo praca i swieta ,ale pomału idzie do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - poproszę o fotkę ekranu z katalogu głównego waszego HDD, A dokładniej chodzi mi o to, w jaki sposób wyświetla miniaturkę okładki ?

Mamy listę pozycji do wyboru, najeżdzamy na dowolny i pokazuje się z boku duża okładka ? Oczywiście plik jpeg znajduje się we wskazanym folderze.

Pomoże ktoś z odpowiedzią, czy to zbyt skomplikowana prośba ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - dokładnie o to chodziło.

Nie można zmienić wielkości obrazka , ani układu ?

Nie za duża ta miniaturka , niestety ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - dokładnie o to chodziło.

Nie można zmienić wielkości obrazka , ani układu ?

Nie za duża ta miniaturka , niestety ....

Są 3 możliwości ustawiania. Poniżej przykłady:

http://imageshack.us/photo/my-images/807/11498504.gif/

http://imageshack.us/photo/my-images/684/40515004.gif/

http://imageshack.us/photo/my-images/201/78013479.gif/

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie:

Przy konfiguracji Himedia 900B próbuje ustawić widzialność odtwarzacza dla reszty sieci domowej.

Co zrobić aby ustawić sieć domową przy konfiguracji mam do wpisania 2 wartości: NET USER ID i hasło sieci

Oczywiście hasło jest ok wiem skąd zsiąść ale to pierwsze NET USER ID, pojęcia nie mam??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie:

Przy konfiguracji Himedia 900B próbuje ustawić widzialność odtwarzacza dla reszty sieci domowej.

Co zrobić aby ustawić sieć domową przy konfiguracji mam do wpisania 2 wartości: NET USER ID i hasło sieci

Oczywiście hasło jest ok wiem skąd zsiąść ale to pierwsze NET USER ID, pojęcia nie mam??

Z reguły w Net User nic nie wpisujesz, musisz tylko udostępnić w kompie foldery, które chcesz udostępnić. Ale jeśli masz w kompie win 7, to możesz mieć problem, żeby się zalogować. Trzeba trochę pozmieniać w rejestrze, żeby to się udało. Przeczytaj sobie ten post, tam jest opisane udostępnianie win 7, u mnie to zadziałało na Hyundaiu MBoxie TP01. Na HD900B bez tych zmian w rejestrze nie udało mi się zalogować do kompa.

Edytowane przez pawelb1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz odebralem dzisiaj. Nie mialem jeszcze za duzo czasu sie nim pobawic. Pomimo wiatraka dziala bardzo cicho, szybkie bootowanie, blyskawicznie odczytuje zarowno bluray iso, jak i strukture. Brak jezyka polskiego w menu(nie przeszkadza wcale), czyta poprawnie polskie znaki. Bardzo solidne wykonanie samego odtwarzacza, jak i pilota.

@montas

Owszem bugi sa, jak wszedzie. W ciagu 2 tygodni oczekiwania na odtwarzacz, Himedia wypuscila 3 kolejne wersje softu, poprawiajac rozne bledy.

Przesiadlem sie z xtreamera pro i wcale nie zaluje.

Chetnie odpowiem na pytania w miare mojej wiedzy i posiadanego sprzetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. napisz prosze jak sobie radzi z audio : dts hd i dolby true hd, bo spotkalem sie na forach anglojezycznych ze ma proboblem .dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. napisz prosze jak sobie radzi z audio : dts hd i dolby true hd, bo spotkalem sie na forach anglojezycznych ze ma proboblem .dzieki

Jeszcze nie trafilem na material z audio hd, z ktorym odtwarzacz mialby jakiekolwiek problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko związane z zewnętrznym napędem BD , jaki napęd mozna zastosowac usb czy sata ? Chodzi mi o to czy na napędzie usb będzie można odtwarzać orginalne dyski BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytuje pewien sklep

"Do 900B można podłączyć zewnętrzny odtwarzacz DVD i Blu-Ray, więc oryginalne dyski również mogą być odtwarzane."

ma E-sata i USB wiec pewnie podłączysz i tak i tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...