Skocz do zawartości
Yugolek

LCD z dwoma tunerami (funkcją full PIP)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam gorąco drogich uczestników forum!
Od dłuższego czasu przymierzam się do kupna telewizora LCD 32" z funkcją pełnego PIP.
Czytając forum zorientowałem się, że pełny PIP posiadają tylko i wyłącznie telewizory z dwoma tunerami.
Ważną informację jest to, że ogranicza mnie budżet na poziomie 4000-5000 zł.

Poczytałem na forum i poszukałem po internecie, ale udało mi się namierzyć tylko jeden model spełniający moje oczekiwania, jest nim telewizor LG 32LB1R.

Uprzejmie proszę o informację czy tylko ten jeden model spełnia moje oczekiwania?
Proszę o podpowiedź jakie telewizory w moim przedziale cenowym posiadają tą funkcję?
Proszę również o ocenę tych modeli w stosunku do LG 32LB1R.

Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje na ten temat!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
model Amoi Advent LC32AF1E wydaje się być tu bezkonkurencyjny w tym segmencie
2xtuner, pełny PIP, POP3, POP12,
jako jedyny daje mozliwosć podania na dwa podglądy obok siebie dwóch źródeł zewnętrznych z pominięciem tunerów,
dodatkowo czytnik kart na kilka standarów oraz co jest tu najfajniejsze USB i wgrany Media Player,
można podłączyć bezpośrednio dysk i puszczać filmy czy coś innego bezposrednio na TV w różnych formatach

wyjątkiem tez jest tu obsługa sygnału HD 1080p ! SD tez bardzo dobrze świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupując mój LCD ek tez brałem pod uwage 2 tunery bo dla mnie PIP to bez względnie mozliwosć podglądu też tego co jes na drugim programie.... Taki model mam ale dzisiaj mówie że to nie jest az tak istotne.... Z tego to mianowicie powodu że HD wymaga innego żródła i nie kozysta z tunera TV. Co jakby samo wyklucza temat. Po drugie mam PIP z dwoma tunerami ale nie kozystam z tego za wiele .... jakos tak odruchowo przeskakuje po programach bez uzywania PIP. Ten Amoi wydaje sie faktycznie Petardą tylko nie znam ceny.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='18922' date='31.10.2006, 20:07 ']
model Amoi Advent LC32AF1E wydaje się być tu bezkonkurencyjny w tym segmencie
2xtuner, pełny PIP, POP3, POP12,
jako jedyny daje mozliwosć podania na dwa podglądy obok siebie dwóch źródeł zewnętrznych z pominięciem tunerów,
dodatkowo czytnik kart na kilka standarów oraz co jest tu najfajniejsze USB i wgrany Media Player,
można podłączyć bezpośrednio dysk i puszczać filmy czy coś innego bezposrednio na TV w różnych formatach

wyjątkiem tez jest tu obsługa sygnału HD 1080p ! SD tez bardzo dobrze świeci
[/quote]
Ten model mnie zainteresował, jednak obawiam się trochę tego, że jak na razie w Polsce nie ma serwisu tej marki. Znalazłem tylko jeden sklep internetowy digitalo.pl, który oferuje ten sprzęt.
Napisz proszę czy ktoś jeszcze oferuje tą markę?

[quote name='Tooltm' post='18986' date='31.10.2006, 23:40 ']
Kupując mój LCD ek tez brałem pod uwage 2 tunery bo dla mnie PIP to bez względnie mozliwosć podglądu też tego co jes na drugim programie.... Taki model mam ale dzisiaj mówie że to nie jest az tak istotne.... Z tego to mianowicie powodu że HD wymaga innego żródła i nie kozysta z tunera TV. Co jakby samo wyklucza temat. Po drugie mam PIP z dwoma tunerami ale nie kozystam z tego za wiele .... jakos tak odruchowo przeskakuje po programach bez uzywania PIP. Ten Amoi wydaje sie faktycznie Petardą tylko nie znam ceny.......
[/quote]

Dziękuję za cenną sugestię.
Wiem, że HD wymaga innego źródła i nie korzysta z tunera TV, jednak szczerze przyznaje, że PIP będę wykorzystywał praktycznie tylko podczas oglądania analogowej TV (denerwują mnie reklamy), więc muszę kupić TV z dwoma tunerami.

Piszesz, że korzystasz z telewizora, który posiada 2 tunery.
Jeśli to nie tajemnica napisz proszę jaki to model?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
akurat tu nie musisz się przyjmowac serwisem, bo TV jest objety 24 miechy door to door !!! Póki cożadne producent nie proponuje takich warunków poza Amoi i Fujitsu-Semens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='olatigid' post='19384' date='02.11.2006, 14:01 ']
akurat tu nie musisz się przyjmowac serwisem, bo TV jest objety 24 miechy door to door !!! Póki cożadne producent nie proponuje takich warunków poza Amoi i Fujitsu-Semens
[/quote]

A ktoś jeszcze w Polsce sprzedaje te telewizory oprócz digitalo.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...