Skocz do zawartości
geffer

UE40D6500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Panowie, kupilem wczoraj TV Samsung UE40D6500 ... zachecony opiniami na internecie spodziewalem sie przyzwoitosci. Majac juz na stanie Plazme Panasonica 46g10e ( pierwsza plazma serii g, premiera ~2 lata temu ) spodziewalem sie zblizonego obrazu w minimalnym stopniu do plazmy ktora co jak co ale wyswiatla naprawde referencyjny obraz bez szumow, zaklocen z idealnymi kolorami. Samsung niestety sobie nie radzi. Mnostwo szumow na obrazie, zaklocenia w obrazie i zbyt plynny obraz, po wylaczeniu funkcji motion plus w scenach dynamicznych obraz potrafi sie przyciac. Dodatkowo kolory wystwietlane przez Samsunga sa wyjatkowo nie realne ( w porownaniu do mojej plazmy ). I teraz nie wiem czy cos mam skaszanione z ustawieniami czy po prostu zbyt duzo oczekiwalem od tego LED'a. Jedynym plusem jaki jest to ze kupilem tv za 3k wraz z 3 parami okularow w zestawie co nie zmienia faktu ze po krotkiej zabawie zaczynam zalowac ze nie dolozylem troszke pieniazkow na vt20 czy tez vt30. Prosilbym was o szczera opinie czy obraz jaki wystepuje u mnie da sie jakos polepszyc, dodam ze testowane przeze mnie filmy puszczane byly z bluraya, poprzez usb, ps3 oraz popcorn hour a200. Najlepszy obraz jest z popcorna aczkolwiek i tak to nie jest to [ dalej porownuje tutaj moja plazme ]. Jak by ktos byl taki uprzejmy i przeprowadzil mnie przez kalibracje tego UE40D6500 oraz wskazal jakies kierunki ku polepszeniu jakosci obrazu bylbym dozgodnie wdzieczny.

Dodatkowo chcialbym uzyskac informacje do okularkow w zestawie [ 3100 seria ] ... W zestawie mialem okulary, sciereczke i baterie. Baterie wlozylem i obraz 3d jakos bez rewelacji, przy mocnej glebi widoczny crosstalk. Prosilbym tutaj tez o jakies ustawienia jak ogladac 3d i dodatkowe ostatnie pytanie ... czy owe okulary jak sie wyladuja to istnieje opcja ich naladowania ? Z tego co widzialem w instrukcji pisze iz max ilosc godzin na baterie to 70h aczkolwiek nie jest napisane jak ladowac. Jesli trzeba do tego dokupywac baterie to reasumujac jest to jeden z najgorszym zakupow w ostatnim czasie przeze mnie. Mam nadzieje ze poradzicie cos na moje problemy i jakosc obrazu jak i 3d znacznie sie polepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie, kupilem wczoraj TV Samsung UE40D6500 ... Samsung niestety sobie nie radzi. Mnostwo szumow na obrazie, zaklocenia w obrazie i zbyt plynny obraz, po wylaczeniu funkcji motion plus w scenach dynamicznych obraz potrafi sie przyciac. Dodatkowo kolory wystwietlane przez Samsunga sa wyjatkowo nie realne ( w porownaniu do mojej plazmy ). I teraz nie wiem czy cos mam skaszanione z ustawieniami czy po prostu zbyt duzo oczekiwalem od tego LED'a.. Jesli trzeba do tego dokupywac baterie to reasumujac jest to jeden z najgorszym zakupow w ostatnim czasie przeze mnie. Mam nadzieje ze poradzicie cos na moje problemy i jakosc obrazu jak i 3d znacznie sie polepszy

No cóż...tak to już bywa...u mnie model 7000..sprawdził się :)

A bateria do wymiany..co 70 godzin..to też nie problem...bo

nawet oglądając..jeden dziennie..to mamy..na prawie 2 miesiące

a koszt nowej..to kilka złotych.

A najlepiej popatrzeć na ustawienia tego modelu podane w sieci

i ewentualnie dokonać kalibracji..a z pewnością ..poziom

zadowolenia ulegnie znaczącej poprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...