Skocz do zawartości
Mark21

TV do 2300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zamierzam kupić TV 40/42 calowy do sumy maksymalnie 2300zł. Wybierałem między Sony KDL-40EX500 a Sony KDL-40EX520. Ten drugi powinien być lepszy pod względem obrazu z uwagi na LCD LED, ale dowiedziałem się - że lepiej wyjdę na kupnie EX500 przez lepszy obraz, 100Hz MF. Chciałem się przed zakupem dowiedzieć czy jest to dobry wybór, czy być może Państwo polecacie ten drugi lub nawet inny TV do podanej kwoty. Prócz normalnego oglądania TV pragnę dodać, że będzie podłączana konsola Xbox 360 oraz komputer.

Uprzejmie proszę o rady i opinie w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Czyli, krótko mówiąc to właśnie telewizor Sony KDL-40EX500 jest najlepszą opcją w tej cenie? Jak z innymi firmami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również polecał bym model 40EX500. W tej cenie znajdzie się kilka konkurencyjnych modeli, ale wydaje mi się, że z Sony będziesz bardziej zadowolony. Jest to model który gości już chwilę na rynku i zbiera ciągle bardzo pozytywne opinie ;-)

Pozdrawiam

cogito

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz wziąć pod uwagę Samsung LE40C650 (o ile go znajdziesz jeszcze).

Edge LED TV są wg mnie mocno przereklamowane i jedyne co za nimi przemawia to mniejszy pobór energii.

Miałem okazję porównywać CCFL i edge LED i niestety ale jakość obrazu jest lepsza w starszym "bracie" jeśli mogę to tak nazwać.

Edytowane przez moonfall84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi. Mój wybór na ten moment to właśnie 40EX500.

Chciałbym jeszcze mimo wszystko zasięgnąć opinii na temat Samsunga UE40D5500 oraz Samsung LE40C650. Co wypada w tym momencie najlepiej z pośród tych trzech TV?

Edytowane przez Mark21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...