Skocz do zawartości
misfit

Ben-Hur - Ultimate Collector's Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości sprawdziłem ile sobie kanadyjczycy liczą za wysyłkę, a tutaj taki zonk:

Standard International Shipping (averages 30-40 weeks)

Nie powaliło im się przypadkiem weeks z days ? :)

Nie ....

Amazon.ca od paru miesiecy korzysta z uslug DHL, przy normalnej wysylce , przesylka dociera w ciagu 2 - 3 dni :rolleyes: , a w ekspresie w 24 godziny :o

Niestety minusem jest to ze przesylki powyzej 30$ maja clo do placenia .... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio ? W tyle to do mnie nawet paczki z brytyjskiego czy niemieckiego amazona nie dochodzą, zwykle to jest 4-5 dni (DHL).

No i nie wiem czy się rozumiemy, zobacz co oni mi przy checkout pokazują (w koszyku tylko Ben Hur)

amac.jpg

:lol::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie docieraly w max 5 dni ...

Jak zlozysz zamowienie wtedy pokazuje sie realny czas dostarczenia przesylki z jej numerem , ktory mozna sledzic na stronie DHL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale jak ktos juz wspomniał, paczka na 100% przejdzie przez urzad celny, a tam zapłacimy cło+vat+prowizja za odprawe paczki przez dhl(89zł)+opłata skarbowa(17zł). Po wszystkich opłatach wychodzi ok. 250zł za to wydanie, a przy okazji kupa papierow do wypelnienia.

Wiecej info na pw.

Edytowane przez mulec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, w tym wypadku chyba niemiecki amazon wydaje się być najbezpieczniejszym wyborem.

Wydanie kolekcjonerskie obecnie stoi po 32E (chociaż patrząc po historii ceny bywało już taniej), a wydanie zwykłe po 10E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, w tym wypadku chyba niemiecki amazon wydaje się być najbezpieczniejszym wyborem.

Wydanie kolekcjonerskie obecnie stoi po 32E (chociaż patrząc po historii ceny bywało już taniej), a wydanie zwykłe po 10E.

to wydanie kosztuje w niemczech 75Euro, i to z "prywatnego importu" ale dokładnie nie wiadomo czy wysylka z canady czy z niemiec

http://www.amazon.de/Ben-Hur-Anniversary-Ultimate-Collector´s/dp/B005TPHKDQ/ref=sr_1_14?ie=UTF8&qid=1326972397&sr=8-14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie masz rację.

Ten Ben Hur za 10E to wydanie dwudyskowe w zwykłym pudełku, natomiast Collector's Edition za 32E to trzydyskowe wydanie w tekturowym pudełku identyczne jak te z amazon.co.uk, ale te nijak się mają do amerykańskiego wydania kolekcjonerskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem to wydanie z kanadyjskiego Amazona jakiś czas temu i szybkość dostawy mnie powaliła. Zamówione w czwartek, wysłane w piątek, a w poniedziałek rano kurier dzwoni do drzwi. Byłem w szoku (wysyłka standardowa). W dodatku miałem to szczęście, że urząd celny się nie doczepił; jednak z tego co czytałem na forach większości to nie ominęło. Znajomy też miał pecha ale on zamawiał jeszcze kilka innych filmów, więc paczka była większa. Nie pamiętam ile dokładnie dopłacał ale chyba było to coś około 50zł. W każdym razie moim zdaniem warto, bo zarówno film jak i wydanie naprawdę świetne.

Edytowane przez Inuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEN HUR na amacon uk za 9,99. Co prawda w opisie nie ma poslkich napisów, ale z tego co wiem angielskie wydanie ma polskiego lektora i polskie napisy. Może ktoś potwierdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BEN HUR na amacon uk za 9,99. Co prawda w opisie nie ma poslkich napisów, ale z tego co wiem angielskie wydanie ma polskiego lektora i polskie napisy. Może ktoś potwierdzić ?

rowniez potwierdzam, chyba na całym swiecie sa sprzedawane te same plytki z polskim lektorem i polskimi napisami, Region free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko: czy płyta z dodatkami ma polskie napisy?

Edytowane przez coyote333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko: czy płyta z dodatkami ma polskie napisy?

nie ma niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na Ben Hura za darmoszkę (lektor i napisy pl) ? Dla siebie posiadam kanadyjski Ultimate Collector's Edition, natomiast jakiś czas temu kupiłem wydanie zbiorcze 10-cio filmowe w którym też jest owy Ben Hur więc szkoda aby płyty się marnowały, może komuś się przydadzą... :)
W związku z powyższym brak okładki, a same płyty wysyłam w pudełku dvd.

Zainteresowanych zapraszam na PW, kto pierwszy ten lepszy.
Wystarczy tylko ponieść koszty przesyłki listem poleconym (cennik PP).

Nieaktualne.


p505xxM.jpg

Edytowane przez misfit
  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...