Skocz do zawartości
besson

Dylemat

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o podpowiedź, zastanawiam się czy kupić mojej 6 letniej córce konsolę PSP 3004? Póki co lubi proste gierki w stylu Angry Birds i pacyfikuje ciągle mój telefon. Dlatego pomyślałem, że może dobrym pomysłem by była taka konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

To przecież Twoja córka.

Ty jesteś jej ojcem i ją wychowujesz.

Jednak, ja swojej nie kupiłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

To przecież Twoja córka.

Ty jesteś jej ojcem i ją wychowujesz.

Jednak, ja swojej nie kupiłbym.

Dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może NDS byłby lepszy? psp kojarzy mi się z gierkami typu mordobicia.

NDS uczy używać rysika jak długopisu.

ma fajne gierki typu zelda/scribblenauts/pinata/animal crossing - niestety po angielsku

ja z juniorem pykałem na wakacjach w zelde - dużo słów uczy się przy takiej grze dzieciak a scribblenauts są wręcz genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem synowi jak miał 10 lat ale młodszy w wieku 5 się dorwał i po jakimść czasie normlanie oszalał na tym punkcie teraz PSP jest zarekwirowane (oficjalnie zgubiła się ładowarka)... ale to chyba dotyczy ogólnie gier a nie konsoli... a gry są różne więc nie tylko mordobicie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Nintendo 3DS - dla dziecka (dziewczynki) - IDEALNE

Atuty:

- obraz w bezokularowym 3D (można wyłączyć także w setupie i zabezpieczyć hasłem)

- blokada PEGI (ustawiasz wiek dziecka i chocby pozyczył nieopdowiedni tytuł to na konsoli w niego nie zagra)

- 2 wyswietlacze w tym 1 dotykowy

- w grach wydawanych przez Nintendo - baaaaardzo nało (wogóle) nie ma przemocy

poszukaj informacji o grach: Nintendogs (są już 2 czy 3 gry tego typu. W grze dziecko uczy sie odpowiedzialności za powierzonego mu wirtualnego zwierzaka), Pilotwings Resort (latanie samolotem nad urokliwą wyspą-kapitalne widoki), Sports Island 3DS (zestaw gier sportowych), Mario 3D Land (kapitalny platformer - premiera w listopadzie), Kirby, Super Monkey Bal 3DS.... - są to gry bez przemocy - idealne dla dziecka/dziewczynki

Gwarantuję że sam też nie raz zagrasz :)

Mam i polecam

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ale to chyba dotyczy ogólnie gier a nie konsoli... a gry są różne więc nie tylko mordobicie...

Dokładnie tak.

Zawsze byłem przeciwny dawaniu małym dzieciom komputera i gier ale ...

Pewnego dnia mój 3(!) letni synek zobaczył jak gram sobie (na tablecie) w Angry Birds.

Wszedł mi na głowę, żeby tylko też pograć. No i stało się.

Minęło już 3 miesiące. Gra już nie tylko w Angry Birs (w które jest już mistrzem) ale hoduje sobie ptaszki w Bird Lands,

rysuje i maluje programami do tego przeznaczonymi, bardzo lubi gry logiczne, puzzle i łamigłówki.

Tablecik stał się jedną z jego zabawek. Doskonale się nim posługuje.

Gra i uczy się nie więcej niż godzinkę dziennie. Zresztą nawet nie chce więcej.

Dlatego zmieniłem zdanie. Wszystko jest dla ludzi/dzieci. Tylko sensownie i z umiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...