Skocz do zawartości
cantona32

Brzęczenie plazmy samsunga czy to normalne

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam plazme samsunga ps50c490b3w 3d na wszystkich ustawieniach obrazu tz dynamiczny,standardowy i film plazma brzęczy przy jasnych kolorach mocniej przy ciemniejszych mniej nie wiem czy tak ma byc prosze o odpowiedż

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam plazme samsunga ps50c490b3w 3d na wszystkich ustawieniach obrazu tz dynamiczny,standardowy i film plazma brzęczy przy jasnych kolorach mocniej przy ciemniejszych mniej nie wiem czy tak ma byc prosze o odpowiedż

Żadne "brzęczenie" nie jest sprawą normalną.

Zapewne coś się dzieje z zasilaczem. Może pada?

Do reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie w lcd tez sobie bzyczy ale tylko na poczatku, rozgrzewaja sie pewne czesci i tak jest, natomiast po chwili bzyczenie/brzeczenie ustaje ... jest tak u Ciebie nie jest to do reklamacji , jaka kolega wyzej napisal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w lcd tez sobie bzyczy ale tylko na poczatku, rozgrzewaja sie pewne czesci i tak jest, natomiast po chwili bzyczenie/brzeczenie ustaje ... jest tak u Ciebie nie jest to do reklamacji , jaka kolega wyzej napisal ;)

dzieki. Co moge jeszcze napisac to, to ze brzęczenie slysze jak tylko podejde blisko do tv z dala jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w wielu plazmach Samsunga jest to bzyczeni, nie jest to sprawa normalna ale chyba nie uciązliwa. Nie sądze, że jest to jednak "wada" odrzucająca zakup Samsunga. Samsung w najnowszych plazmach zrobił naprawdę wielki krok w przód jak chodzi o jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie to zasilacz do reklamacji naprawią i nie będzie problemu co do panasoniców i innych coś za coś ja jest cicho to sie grzeje = mniejsza żywotność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...