Skocz do zawartości
Puklus

[ex] 301, 400 a 500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moj brat zakupił jakiś czas temu kdl 32ex500 i mowi ze porządna maszyna. u mnie w domu tez wyda juz stara banke zastąpić czyms nowym.

Od czasu jak moj brat kupił 500tke cena jego podskoczyła kilka set złotych i sie zastanawiam czym sie różnią modele ex301, ex 400 i ex 500??

Różnią sie matrycą ( jest inna ?? ), oprogramowaniem, możliwościami technicznymi w tym i oprogramowaniem ?? Czy też są to takie same telewizory tylko z poblokowanymi funkcjami ktore idzie łatwo odblokować ??

Obecnie ceny wachają sie od ok 1300zł za ex301 do nawet 2000 za ex500 rozrzut dosć spory. Dodam ze nie bede wykorzystywał np. internetu w tv ale juz filmy z pendrive było by miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Modele poniżej 500 mówiąc wprost są słabe. Typowa, niska półka. Podstawa. Jedną z ważnych rzecz, które ma EX500 to 100Hz. Czyli poprawa płynności ruchu w filmach. To naprawdę musi być bo inaczej obraz wyraźnie skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, mam w domu ten tv od LG co go w cyfrze dawali za 1zł nie pamietam obecnie modelu on tam 100Hz na pewnno nie ma obraz wydaje sie w porządku, nie miga jak jest z bravią to szczerze nie wiem ale skoro tak piszesz to wierze na słowo. Kolejne pytanie ważne jak dla mnie czy matryca w serii EX jest matowa czy błyszcząca. Osobiscie nie lubie błyszczącej. Obraz moze i ładniejszy ale mniej praktyczna. Jeszcze jakieś różnice ktore moga zaważyć na ocenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica między modelami jest znacząca. Tu masz małe porównanie EX500 do EX301 spójrz LINK. Już na pierwszy rzut oka widać że EX500 ma przewagę nad drugim telewizorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...