Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

@qwerty12xx

Naprawie tego buga dzisiaj.

A co z tymi problemami z serialnet co pisales pare postow wyzej? Probowales tego co pisalem?

Edytowane przez jatrn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym serialnet sprawa ma się tak, że pozbycie się tego okna dialogowego faktycznie usuwa ten błąd, ale teraz sprawdzałem z włączonym i jakby mniej jest tych błędów (z tym że od jakichś kilku dni nie włączałem na PC xbmc i dzisiaj widziałem że jest aktualizacja waszej wtyczki, ale pare dni temu jak włączyłem to robiłem aktualizację do 0.2 wersji) wziąłem serial Homeland najnowszy odcinek i wybrałem z okna dialogowego napisy i oto efekt:

http://xbmclogs.com/show.php?id=18602

PS

Tak z ciekawości czy da radę zrobić jedną wyszukiwarkę do wszystkich dodanych serwisów w tym pluginie?

PS2

Nie wiem dlaczego ale nie wykrywa mi aktualizacji wtyczki na apple tv 2. Tej, która zawiera w steamie TV w nawiasie źródło pozyskania.

Edytowane przez qwerty12xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem serial Homeland najnowszy odcinek i wybrałem z okna dialogowego napisy i oto efekt:

http://xbmclogs.com/show.php?id=18602

Cos nie tak z generowaniem linku do streamu, odezwe sie do ciebie bezposrednio jak bede mial cos do przetestowania.

Tak z ciekawości czy da radę zrobić jedną wyszukiwarkę do wszystkich dodanych serwisów w tym pluginie?

pewnie by dalo ale nie planujemy tegow najblizszej przyszlosci.

Tej, która zawiera w steamie TV w nawiasie źródło pozyskania.

? nie wiem zabardzo o co ci tu chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tak. Jeśli chodzi o moją sprawdę to wersja 0.0.4 działam, natomiast 2.0.0 się nie odpala. Jest tylko problem ze kanaly sie nie odpalają, narazie sprawdzałem TVN i coś tam jeszcze. Czy można do wersji 0.0.4 dograć aktulanie działające kanały i gdzie można jest znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duzo bylo zmian miedzy wersja v0.0.4 a v0.2.0, wiec nie ma mozliwosci dogrania "kanalow". Trzeba wyczaic dlaczego v0.2.0 nie dziala, jak poprzednia wersja dziala to ta tez musi. Podziel sie xbmc.log'iem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Dograłem kanały z 2.0.0 na wersjie 0.0.4 i ten sam błąd "plugin:error". W jakiej lokalizacji można znaleźć ten log ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dokadnie. Dograem kanay z 2.0.0 na wersjie 0.0.4 i ten sam bd "plugin:error". W jakiej lokalizacji mona znale栴en log ?

Sam nie potrafiem tego zrobi殠Mona na dwa sposoby ja umiem tylko jednym. Zainstaluj z oficjalnego repozytorium log cistam jest na samym dole. Nast갮ie wchodzisz w program u to odpalasz oczywicie jak juz wyskoczy ci bd. Potwierdzajc i wyskoczy ci link do loga.

Najnowsza wersja w TV dodanej przez was posiada w nawiasach r sygnay a na atv2 mam ta starsza 0.2.0. Nie chce mi znale栮owej. Jak cos bꤺiesz mia to pisz bꤪ testowa na PC.

Edytowane przez qwerty12xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<p><p>

11:32:09 M: 28852224   ERROR: Error Contents: No module named pLog
11:32:09 M: 28852224   ERROR: Traceback (most recent call last):
                                              File "Q:\plugins\video\Telewizja Polska\default.py", line 18, in ?
                                                import pLog, settings, Parser
                                            ImportError: No module named pLog
11:32:09 M: 34873344   ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://video/Telewizja Polska/
11:32:09 M: 34873344   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://video/Telewizja Polska/) failed
11:32:10 M: 35266560 WARNING: old getenv from python.lib called, library check needed
Previous line repeats 2 times.
11:32:17 M: 37462016 WARNING: JpegIO: Error 55: Not a JPEG file: starts with 0x%02x 0x%02x
11:32:18 M: 36507648 WARNING: old getenv from python.lib called, library check needed
11:32:18 M: 36507648 WARNING: JpegIO: Error 55: Not a JPEG file: starts with 0x%02x 0x%02x
11:32:24 M: 36605952 WARNING: old getenv from python.lib called, library check needed

To było w xmc.old.log

Edytowane przez wortax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie ze to problem w nazwie katalogu "telewizja polska", sprobuj wywalic spacje, "telewizjapolska" i daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11:31:15 M: 26386432 NOTICE: -->Python Initialized

Edytowane przez wortax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xbmc sie pluje ze nie moze znalesc tych trzech plikow: pLog, settings, Parser, ktore znajduja sie w katalogu "resources/lib". Sporobj je przekopiowac do glownego katalogu wtyczki, czyli do "telewizjapolska" i daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W katalogu resources nie ma tego lib,.

Edytowane przez wortax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W starej wersji wtyczki, którą wgrywałem przez kompa z pliku jest ten katalog. Natomiast jak ta wersja ściąga się z tego repozytorium to bez katalogu lib. Możesz udostępnić ten katalog ?Albo zapytam inaczej, bo widzę że tu wiecej plików brakuje... Możesz wrzucić pełną wersję wtyczki na forum, żebym mógł se skopiować do xboxa ?

Edytowane przez wortax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem wszystko wrzuciłem i dalej to samo. Możliwe że jakiś plik przypadkiem pominąłem, ale sprawdzałem klilkakrotnie i jestr wszystko.Zmnielilem nazwe na kanaly20. Link do logu - http://wklej.org/id/890107/

Edytowane przez wortax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tu panie namieszales. Pliki (a napewno default.py) sciagnales w postaci HTML. Jak otwierasz plik w SVN, po prawej stronie nadole, masz View Raw File, i to jest wlasciwy plik do sciagniecia i tak kazdy plik.

Sprobuj jeszcze raz i daj znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Log do błędu wyskakującego podczas wyszukiwania w kinopecetowiec.p

http://xbmclogs.com/show.php?id=18583

naprawione.

Jesli chcialbys przetestowac to sciagnij sobie poprawiony plik pCommon.py, http://sd-xbmc.googlecode.com/svn/trunk/xbmc-addons/src/plugin.video.polishtv.live/resources/lib/pCommon.py i wsadz go od wtyczki/resources/lib/

dzieki za raportowanie bledow.

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pliki wszystkie ściągnąłem w formacie py i wyskoczył ten bład. Wrzucę ten plik common.py i dam znać. EDIT: Po wrzuceniu tego pliku dalej to samo.

Edytowane przez wortax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, pliki wszystkie ściągnąłem w formacie py i wyskoczył ten bład. Wrzucę ten plik common.py i dam znać. EDIT: Po wrzuceniu tego pliku dalej to samo.

Przedewszystkim plik pCommon.py byl dla qwerty12xx :))

Druga sprawa, to w twoim logu:

ERROR: Error Contents: ('invalid syntax', ('Q:\\plugins\\video\\Kanaly20\\default.py', 5, 1, '<!DOCTYPE html>\n'))

pokazuje ze plik default.py ma jakies tagi HTML'a, ten doctype..... co oznacza ze nie sciagnales RAW File, a jego reprezentacje w HTML'u. Tak to mozemy sie bawic kilka dni, wiec podaje ci link do spakowanej wtycz, odemnie (link usunalem, zeby nikt przez przypadek tego juz nie sciagal)

Sciagnij, rozpakuj i zacznijmy od poczatku.

Edytowane przez jatrn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wrzuciłem tą wtyczkę z twojego linka i nadal się nie odpala. Tutaj log - http://wklej.org/id/890403/Wersja 0.0.4 działała, a ta czemu nie chce chodzić ?

Edytowane przez wortax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wrzuciłem tą wtyczkę z twojego linka i nadal się nie odpala. Tutaj log - http://wklej.org/id/890403/Wersja 0.0.4 działała, a ta czemu nie chce chodzić ?

Spokojnie, zaraz cos zaradzimy. Przedewszystkim, to teraz blad wystepuje w pliku tvn.py (twoj python w xbox jest w starszej wersji, ale to nie problem), sciagniej sobie ten plik (tvn.py) i podmien, http://sd-xbmc.googlecode.com/svn-history/r223/trunk/xbmc-addons/src/plugin.video.polishtv.live/hosts/tvn.py

i pisz dalej co sie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka uruchomiła się, lecz po kliknięciu np. w ustawienia wyskoczył error. Nie testowałem wszystkich stacji, natomiast po kliknęciu na Polsat Sport i TVN Turbo nic się nie dzieje. Oragne Sport i TVN dobrze działają. W wolnym czasie zobacze jeszcze inne stacje jak chodzą. Poniżej wrzucam log.

http://wklej.org/id/890473/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...