Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

siema można oglądac kanały arena sport ?lub sky calcio?na xbmc ?

drugie pytanko czy są jakieś zagraniczne kanały na których można obejrzec mecze???

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowalismy sie z maxvideo z prosba o stworzenie api, wszystko jest na dobrej drodze, cierpliwosci.

Weebtv - co sie dzieje? Wyskakuje blad skryptu? Jakis komunikat? Pokaz xbmc.log

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wanie ja te tak mam i to z oficjalnej wtyczki. Komunikat e "serwer zamknal polaczenie z nieznanych przyczyn. s..." Po restartcie apple tv dziaa poprawnie do czasu koedy znow pojawi sie ten komunikat.

Edytowane przez qwerty12xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wanie ja te tak mam i to z oficjalnej wtyczki. Komunikat e "serwer zamknal polaczenie z nieznanych przyczyn. s..." Po restartcie apple tv dziaa poprawnie do czasu koedy znow pojawi sie ten komunikat.

Dokładnie mam ten sam błąd na wtyczce z repo sd-xbmc, natomiast jak uruchomiłem teraz przez oficjalna wtyczkę dla xbmc to jak do tej porty działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skontaktowalismy sie z maxvideo z prosba o stworzenie api, wszystko jest na dobrej drodze, cierpliwosci.

Weebtv - co sie dzieje? Wyskakuje blad skryptu? Jakis komunikat? Pokaz xbmc.log

Po wlaczeniu weebtv ukazuje sie : error script failed: plugin.video.plishtv.live

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaweko - to teraz pokaz nam swoj xbmc.log, bo bez niego nieozna stwierdzic skad ten blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :mozna ogladac kanal trk futbol hd na xbmc??

moze sa jakies inne kanaly zagraniczne co pokazuja mecze ,jesli tak to jakie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaweko - to teraz pokaz nam swoj xbmc.log, bo bez niego nieozna stwierdzic skad ten blad.

Pracuje nad tym jak go wykonac(xbmc.log) i wyslac. Mam nadzieje ze mi sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slaweko1

Rzuc okiem na linie #766 w swoim logu. Wtyczk sie pluje ze nie moze zapisac streamu z weebtv (tvn) do pliku c:\\tvn.strm zwroc uwage na dwa ukosniki, powinien byc jeden. Wejdz do ustawien wtyczki, do zakladki weebtv, i w polu gdzie podajesz sciezke do katalogu gdzie maja byc zapisywane pliki STRM, wymaz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :mozna ogladac kanal trk futbol hd na xbmc??

moze sa jakies inne kanaly zagraniczne co pokazuja mecze ,jesli tak to jakie??

Na oficjalnym forum xbmc.org, w sekcji video addons, jest watek na temat pluginu LiveStreams. Rzuc okiem na to, tam jest masa zagranicznych stacji roznego rodzaju, miedzy innymi sportowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję to wszystko zrozumieć i wyszukać, ale nie mogę tego znaleźć nigdzie.

Mam pytanie, czy istnieje możliwość odtwarzania kanałów na weeb.tv poprzez dlna na telewizorze?

oczywiście mam do dyspozycji program xbmc, laptopa oraz telewizor z dlna.

Proszę tylko o odpowiedź, czy idzie czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

To ja sie zapytam o TVN CNBC.

Wiem ze niby jest na weeb.tv ale jakos nie mialem szczescia aby ten kanal byl aktywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbuję to wszystko zrozumieć i wyszukać, ale nie mogę tego znaleźć nigdzie.

Mam pytanie, czy istnieje możliwość odtwarzania kanałów na weeb.tv poprzez dlna na telewizorze?

oczywiście mam do dyspozycji program xbmc, laptopa oraz telewizor z dlna.

Proszę tylko o odpowiedź, czy idzie czy nie.

Też szukam odpowiedzi na to pytanie na różnych forach ale nikt nie chce udzielić odpowiedzi. Jak się czegoś dowiesz to daj proszę znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@slaweko1

Rzuc okiem na linie #766 w swoim logu. Wtyczk sie pluje ze nie moze zapisac streamu z weebtv (tvn) do pliku c:\ vn.strm zwroc uwage na dwa ukosniki, powinien byc jeden. Wejdz do ustawien wtyczki, do zakladki weebtv, i w polu gdzie podajesz sciezke do katalogu gdzie maja byc zapisywane pliki STRM, wymaz wszystko.

Dziekuje. wszystko jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic tam nie znalazlem na temat tych kanalow : mozesz poprostu podac mi ten link bede wdzieczny

Mialem za duzo wolnego czasu wiec poszukalem za ciebie ;)

Link do postu na temat wtyczki LiveStreams: http://forum.xbmc.org/showthread.php?tid=97116

Link do bazy danej z plikam i XML w ktorych sa najrozniejsze kanaly: http://goo.gl/pYWLB

Link do instrukcji jak uzywac powyzszej bazy danej: http://goo.gl/vUsnN

Nie mowie ze znajdziesz tam dokladnie kanal ktorego szukasz, ale mase najrozniejszych innych kanalow LIVE, miedzy innymi sportowych.

Mam pytanie, czy istnieje możliwość odtwarzania kanałów na weeb.tv poprzez dlna na telewizorze?

na tym samym forum na ktorym jestesmy, na pozycji numer #3, jest watek "Weeb.tv przez DLNA [linux, rtmpdump, mediatomb]" http://hdtvpolska.com/topic/27126-weebtv-przez-dlna-linux-rtmpdump-mediatomb/

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo osob zaglada na to forum/ten post, jak i na obecna strone projektu SD-XBMC (http://code.google.com/p/sd-xbmc/) szukajac pomocy, nie tylko w sprawie wtyczki plugin.video.polishtv.live ale samego XBMC. Jesli chodzi o wtyczke to staramy sie wciaz ja ulepszac, naprawiac bledy, dodawac nowe serwisy, tak by wszyscy byli zadowoleni. Nikt z nas nie dostaje za to $, nikt o ta kase nie prosi, a wszystko robione jest z zamilowania i z checi dzielenia sie z innymi. Popatrzcie na te kilka liczb:

- obecnie wtyczka plugin.video.polishtv.live obsluguje 11 serwisow video,

- pracujemy nad kolejnymi 3 serwisami,

- dziennie strone projektu SD-XBMC odwiedza ponad 250 osob,

- repozytorium SD-XBMC zostalo sciagniete ponad 16,000 razy,

- z ostatnio dodanego serwisu, SerialNet, uzytkownicy naszej wtyczki ogladneli ponad 1,500 odcinkow roznych seriali,

- wiekszosc bledow wtyczki jest naprawiana w przeciagu 24 godzin.

Kilka tygodni temu, postanowilismy stworzyc strone projektu SD-XBMC, tak by nie musiec liczyc na niczyja laske. Chcemy hostowac projekt SD-XBMC na naszym serwerze i nie martic sie czy ktos nam go nie skasuje z jakis tam niby "prawnych" powodow (IPLA, redefine i google). Chcemy miec swoje wlasne forum, by moc wolno wyrazac nasze opinie, pomagac innym uzytkownikom i nie patrzec na to co sie podoba moderatorowi a co nie (xbmc.org.pl).

Kilka krokow zostalo juz poczynionych, ale miedzy monitorowaniem projektu, poprawkami, codzienna zwykla praca czy po porstu rodzina, wszystko idzie powoli. I znow przytocze tu kilka liczb:

- 7 dni temu, zwrocilem sie do was o pomoc, szukamy kogs kto chcialby zajac sie strona graficzna naszej przyszlej strony,

- odzew byl "oszalamiajacy", bo az 0 osob sie zadeklarowalo

:( Szkoda

Edytowane przez jatrn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pomoc. Na jednym z moich komputerow po zainstalowaniu XBMC I wtyczek obraz (video) jest w tle a nie na pierwszym planie.

Probowalem to zmienic ale nic nie moge zrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka jatrn, że tak naprawdę brakuje porządnego forum o xbmc, takiego z prawdziwego zdarzenia, gdzie można by poruszać problemy software jak i hardware. Nie każdy też jest biegły w angielskim na tyle żeby mógł zrozumieć zawiłości techniczne i korzystać z zagranicznych serwisów. Byłem na forum xbmc.org.pl i tak jak tobie nie podoba mi się sposób moderowania. Nie jestem programistą, ani grafikiem, ale znam się na sprzęcie i tu mogę pomóc zarówno w instalacji xbmc jak i użytkowaniu, oraz testować i raportować problemy z nowymi wtyczkami. Jeżeli taka pomoc wam się przyda to jestem do dyspozycji :) Zróbcie dobre forum i działajcie dalej chłopaki bo robicie kawał dobrej roboty :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... każdy chciał odpowiedzieć... a ja prosiłem o jedną odpowiedź. Czy idzie czy nie? Bo nie wiem czy angażować swojego informatyk w to czy też nie?

Prosta odpowiedź: "Działa lub "Nie działa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... każdy chciał odpowiedzieć... a ja prosiłem o jedną odpowiedź. Czy idzie czy nie? Bo nie wiem czy angażować swojego informatyk w to czy też nie?

Nie chce byc nie uprzejmy, ale staram sie zrozumiec gdzie lezy problem...........

Pytasz o odtwarzenie weebtv na TV z DLNA. Ja ci odpowiedzialem w poscie http://hdtvpolska.co...900#entry292016

a ty dalej swoje.....

Mam przeczytac ten post za ciebie? prosze bardzo

"W niniejszym poście chciałbym pokazać w jaki sposób udało mi się uzyskać obraz video pobierany z weeb.tv na konsoli PS3 oraz telewizore samsunga poprzez DLNA"

wiec odpowiedajac na twoje pytanie:

Prosta odpowiedź: "Działa lub "Nie działa"

"Działa"

Edytowane przez jatrn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwis SerialNet oficjalnie zostal naprawiony. Zapraszam do testowania (oczywiscie wymagana reinstalacja wtyczki).

Wiem, ze wielu z was korzystalo z FIXu do SerialNet, ktory udostepnilem na moim serwerze za pomoca CustomUpdate. Nie jest on juz wymagany

Przypominam, ze jezeli chcecie miec wlaczona IPLA we wtyczce, to wciaz CustomUpdate jest potrzebny.

pozdrawaiam i czekam na wyniki testow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...