Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

Zarejestrowales sie na stronie wlacz.tv, a teraz musisz wpisac dane logowania w ustawieniach wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banalne pytanie ale czy przesunałes strzalkami w prawo, zeby sie pokazaly inne programy? Iplex, ekino, wlacz, serialnet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiają się ciągle pytania o sposób wpisania loginu i hasła do wlacz.tv to postaram się to napisać łopatologicznie :D

Najpierw należy zainstalować plugin.

Potem:

SYSTEM-->WTYCZKI-->WTYCZKI FILMÓW-->Prawy przycisk myszy na "Telewizja Polska"-->USTAW

Teraz najechać kursorem na pole np. "Domyślne" i strzałką w prawo na klawiaturze jechać aż do pojawienia się WlaczTV.

Wpisać e-mail i hasło o zatwierdzić OK.

Teraz pytanie ode mnie:

Jak przy użyciu DLNA przesłać stream z np. wlacz.tv do telewizora? Oczywiście przy użyciu XBMC. Laptop z Windows XP-->telewizor LG 42LW5500.

Jeżeli jest taka możliwość to proszę o łopatologiczne wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy serialnet.pl znowu nie działa, czy tylko ja mam problemy. np. Misja Afganistan - odcinek 7. Zresztą próbowałem losowo seriale na wszystkich " nie znaleziono linku"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serialnet.pl nie dziala. Juz pisalem o tym wczesniej. Nie dziala zaden link.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Właśnie, jak pisałeś, że nie działa to u mnie działało. A teraz się okazuje, że w pracy mi nie działa (XP + Frodo 12 beta 1) a w domu działa (win7 + Frodo 12 beta 1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serialnet.pl nie dziala. Juz pisalem o tym wczesniej. Nie dziala zaden link.

A ja tez pytalem wczesniej, jaki serial i czy probowales go odpalic online? Teksty typu "nie dziala", "blad skryptu" nic nie znacza, potrzebne sa szczegoly. Co robisz? co odpalasz? a najlepszym jest oczywiscie xbmc.log.

Co do SerialNet.pl, to pisalem o tym dwa tygodnie temu. Panowie z serwisu wprowadzili kodowanie linkow, zrobilismy obejscie uzywajac funkcji CustomUpdate. To obejscie wykorzystuje osobny serwer do rozkodowania linku, wiec nie moze oficjalnie sie znlesc we wtyczce. Rozmawilismy z kolegami z SerialNet.pl i prawdopodbnie bedzie stworzone API ktore pozwoli nam bez zadnych kombinacji wykorzystywac wpelni ich serwis.

A na razie jesli chcecie uzywac SerialNet.pl to w ustawieniach wtyczki, w polu "XML file path" nalezy wpisac adres: http://jatrn.com/xbmc/sd-xbmc/custom.xml i nacisnac OK. Pozniej trzeba jeszcze raz wejsc w ustawienia i nacisnac "Run Custom Update". Nowy plik do obslugi SerialNet sie sciagnie i teraz mozna zaczac ogladac.

Pamietajcie ze po kazdorazowym updatecie czy przeinstalowaniu wtyczki nalezy uruchomic "Run Custom Update".

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tez pytalem wczesniej, jaki serial i czy probowales go odpalic online? Teksty typu "nie dziala", "blad skryptu" nic nie znacza, potrzebne sa szczegoly. Co robisz? co odpalasz? a najlepszym jest oczywiscie xbmc.log.

Co do SerialNet.pl, to pisalem o tym dwa tygodnie temu. Panowie z serwisu wprowadzili kodowanie linkow, zrobilismy obejscie uzywajac funkcji CustomUpdate. To obejscie wykorzystuje osobny serwer do rozkodowania linku, wiec nie moze oficjalnie sie znlesc we wtyczce. Rozmawilismy z kolegami z SerialNet.pl i prawdopodbnie bedzie stworzone API ktore pozwoli nam bez zadnych kombinacji wykorzystywac wpelni ich serwis.

A na razie jesli chcecie uzywac SerialNet.pl to w ustawieniach wtyczki, w polu "XML file path" nalezy wpisac adres: http://jatrn.com/xbm...xbmc/custom.xml i nacisnac OK. Pozniej trzeba jeszcze raz wejsc w ustawienia i nacisnac "Run Custom Update". Nowy plik do obslugi SerialNet sie sciagnie i teraz mozna zaczac ogladac.

Pamietajcie ze po kazdorazowym updatecie czy przeinstalowaniu wtyczki nalezy uruchomic "Run Custom Update".

powodzenia

Po tym zabiegu SerialNet.pl działa, ale usuwa mi z wtyczki wlacz.tv. Pozostaje tylko weeb.tv i telewizja strumieniowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Serwer zamknął połączenie z nieznanych pprzyczyn" - ten komunikat czesto mi sie powtarza przy ogladaniu TV z weeb.tv. Co jest tego przyczyną? z przegladarki leci normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym zabiegu SerialNet.pl działa, ale usuwa mi z wtyczki wlacz.tv. Pozostaje tylko weeb.tv i telewizja strumieniowa.

ok, naprawilem to, uruchom CustomUpdate jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, naprawilem to, uruchom CustomUpdate jeszcze raz.

Po tym zabiegu SrialNet.pl działa, nie usuwa wlacz.tv, ale wtyczka Stacje TV(strumieniowe) wywala "błąd skryptu:plugin.video.poilshtv.live"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy mozna jakos dodac kanaly w jakosci hd do wtyczki wlacz tv??jesli tak to jak to zrobic??

Nie można dodać kanałów HD do wtyczki, chyba że będą nadawane na stronie wlacz.tv. Teraz jest w teście tylko TVP 1 HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym zabiegu SrialNet.pl działa, nie usuwa wlacz.tv, ale wtyczka Stacje TV(strumieniowe) wywala "błąd skryptu:plugin.video.poilshtv.live"

dziwne, u mnie nie ma zadnego bledu :( pokaz xbmc.log

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne, u mnie nie ma zadnego bledu :( pokaz xbmc.log

Czary :-) Po pracy włączyłem XBMC chciałem zrobić loga i wszystko działa. Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje grafika, designera, osoby z "zamyslem artystycznym", ktora by chciala pomoc przy tworzeniu projektu SD-XBMC. Planujemy zrobic cos wiekszego niz obecna strona na googlecode. Jesli ktos jest zainteresowany to piszcie do mnie bezposrednio.

z gory dziekuje z kazda pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...