Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o weeb.tv to oficjalna apka działa z xbmc4xbox bez kombinacji. Jeśli chodzi o tą wtyczkę to polecam ten temat http://xboxarcade.pl/topic/1393-weebtv-czy-istnieje-taki-dodatek-dla-xbmc-xbox/ jest trochę męczenia z tym, ale mi się udało. I koniecznie wybierz w weeb tv odtwarzanie w sd.

btw. Wlacz.tv udostępniło api http://www.wlacz.tv/api/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, weeb.tv to już mam. Bardziej chodziło mi jednak o tą drugą wtyczkę. Tamten wątek, do którego link podałeś, jest już trochę stary, wtyczka się dość znacząco zmieniła :P próbowałem instalować w taki sposób, jak tam jest opisany, ale przy próbie uruchomienia wywala błąd skryptu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij paczkę którą gangst3r wrzucił na drugiej stronie wątku i zainstaluj. Samą wtyczkę zainstaluj już z repo. Ogólnie mi się udało odpalić najnowszą wersję wtyczki z iitv. Jeśli zaś chodzi o uwagę dajapajo to wątek jest o wtyczce na każdą platformę. Czy to apple, pc, raspberry pi czy właśnie xbox. By oglądać po lanie na telewizorze weeb tv spróbuj aktywować dlna w xbmc. Nie powinno być problemu z udostępnieniem kanałów z wtyczki chodź nigdy tego nie próbowałem. Oczywiście telewizor musi obsługiwać DLNA bądź Upnp.

Edytowane przez Dexoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps50c680 telewizor obsługuje dlna upnp, przez lan widać wszystkie foldery Muzyka Filmy Wideo. Pliki dodane z do biblioteki odtwarzają się znakomicie. Za wyjątkiem wtyczki weebtv oraz polishtv. Ich niestety nie widać w telewizorze. Oczywiście dlna i upnp jest aktywne w xbmc. Więc ? jak rozwiązać ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dexoff Nie wiem jakim cudem uruchomiłeś najnowszą wersję :P ja pobrałem tamtą paczkę i działa, ale kiedy wgrałem najnowszą wersję (0.1.0 bodajże), to nie da się uruchomić - wywala komunikat "błąd skryptu". Podobnie mam, kiedy próbuję wejść w ustawienia weeb.tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala serwis SerialNet.pl przy probie otworzenia jakiegos filmu wyskakuje komunikat "SerialNet.pl - nie znaleziono linku"

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez qwerty12xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać krok po kroku jak oglądać weeb.tv na telewizorze przez DLNA albo jakiś inny sposób. Bo do tej pory mam laptopa połączonego z TV Samsung za pomocą kabla HDMI, ale oglądając coś na TV nie mogę już korzystać z laptopa. Z góry dzięki za wszelkie sugestie, bo widzę że temat ma trochę stron a chodzi mi o krótką instrukcję w kilku punktach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam panowie jestem nowym uzytkownikiem i zupelnie laikiem w tych sprawach

mam zainstalowany najnowszy weeb tv xbmc 11 ,wtyczki na ogladanie tv ale jak wlaczam kanal to chodzi mi jakies 10 minut i rozlacza,

wyskskuje mi wtedy taki tekst przekroczony limit ogladania,ale tez kiedys zdarzylo mi sie ze jak wlaczam program to po 3 sek wychodzilo do menu

co mam zrobic zeby ogladac bez limitu??pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem tu gdzies na forum ze mozna to jakos obejsc ale zupelnie nie wiem jak ,trzeba jakies plki podmienic czy cos??pomozcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala serwis SerialNet.pl przy probie otworzenia jakiegos filmu wyskakuje komunikat "SerialNet.pl - nie znaleziono linku"

podaj dokladnie nazwe serialu i odcinek.... a tak na marginesie, probowales odpalic go przez ich strone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytalem tu gdzies na forum ze mozna to jakos obejsc ale zupelnie nie wiem jak ,trzeba jakies plki podmienic czy cos??pomozcie

Nic nie ma tu do podmiany, tak jak napisal @lodkot musisz wykupic premium.

A jak juz jestesmy przy temacie telewizji na zywo, to obsluga Wlacz.tv znow dziala we wtyczce polishtv.live, http://code.google.com/p/sd-xbmc/source/detail?r=258

Jak zwykle, nalezy przeinstlowac wtyczke albo poprostu poczekac cierpliwie do oficjalnej aktualizacji, ktora bedzie na poczatku grudnia.

Zapraszam do testowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś napisać krok po kroku jak oglądać weeb.tv na telewizorze przez DLNA albo jakiś inny sposób. Bo do tej pory mam laptopa połączonego z TV Samsung za pomocą kabla HDMI, ale oglądając coś na TV nie mogę już korzystać z laptopa. Z góry dzięki za wszelkie sugestie, bo widzę że temat ma trochę stron a chodzi mi o krótką instrukcję w kilku punktach.

Zdaje się że w tym wątku jest to opisane http://hdtvpolska.co...dump-mediatomb/

Aaaa. Wlacz.tv juz działa - możecie testować.

Edytowane przez Plesken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie najnowsza wersja z poprawionym TVN nie chciała chodzić na xboksie jednak mam rozwiązanie.

Oto mój zestaw modułów możliwe że wszystkie nie są potrzebne, ale dla pewności i z lenistwa zamieszczam taką obszerną paczkę: https://www.dropbox....7l/.modules.rar

Repo jak i samą wtyczkę instalujemy poprzez addons4xbox, nazwa z tego co zaobserwowałem nie może zawierać polskich znaków jak i nawet spacji! Podmieniamy w folderze /XBMC/plugins/video/nazwa wtyczki/hosts/ plik TVN.py który znajdziecie w paczce i to tyle.

Z grubsza sprawdzając działa wszystko prócz tvnu, ale z pomocą przychodzi repo xbmc.org.pl . Powodzenia!

Edytowane przez Dexoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy! wlacz tv jak zalogowac sie na xbmc???

Chyba odwrotnie XBMC jak zalogować się na wlacz.tv :-) - strona pierwsza tego wątku, pierwszy post, wszystko jest opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij i zainstaluj wtyczke polishtv.live . Po zainstalowaniu wejdz w ustawienia i wpisz nazwe uzytkownika i haslo.

Instrukcja instalacji znajduje sie w wiki na stronie projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowalem i [beeep], w ustawieniach niema wlacz tv jest default,weebtv,tvn,tvp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy do wtyczki telewizja polska mozna dodac kanaly ??jesli tak to jak i gdzie??

dodam ze ta wtyczka ma malo programow brakuje ich kilka i chcialbym jakos je dodac jesli mozna,a moze jest jakis caly plik z kanalmi do zassania ?pomozcie

jeszcze jedna sprawa wtyczka wlacz tv wogole mi nie odpala ,jesli ja wlaczam to wyskuje mi komunikat zebym zalogowal sie na stronce wiec to zrobilem i dalej mi wychodzi zaloguj sie na wlacz tv i wprowadz login i haslo nie wiem o co chodzi ??

Edytowane przez rav1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...