Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znałem serwisu serialnet, a jestem nim zachwycony, jednak nurtuje mnie jedno pytanie, czy istnieje możliwość dodania opcji wyświetlania dołączonych w serwisie napisów? Player webowy ma taką opcję, jednak w xbmc jej nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem serwisu serialnet, a jestem nim zachwycony, jednak nurtuje mnie jedno pytanie, czy istnieje możliwość dodania opcji wyświetlania dołączonych w serwisie napisów? Player webowy ma taką opcję, jednak w xbmc jej nie zauważyłem.

Zobaczymy co da sie zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy są jakieś limity w IITV, oglądając jakiś serial przez XBMC wywala po 10 minutach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem serwisu serialnet, a jestem nim zachwycony, jednak nurtuje mnie jedno pytanie, czy istnieje możliwość dodania opcji wyświetlania dołączonych w serwisie napisów? Player webowy ma taką opcję, jednak w xbmc jej nie zauważyłem.

Przecież wszystko jest OK - napisy są wtapiane w serial domyślnie. Tak jest u mnie: http://www.picshot.pl/public/view/full/247888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1080, konkretnie mowa o serialu 666 Park Avenue, w webowym playerze jestem w stanie włączyć bądź wyłączyć napisy, w xbmc niestety chyba nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy są jakieś limity w IITV, oglądając jakiś serial przez XBMC wywala po 10 minutach?

Moze to limity serwerow hostujacych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o brak streamu TVN24 w TV Guide? Pozostale streamy ide poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w webowym playerze jestem w stanie włączyć bądź wyłączyć napisy, w xbmc niestety chyba nie ma takiej opcji.

opcja zostala dorobiona. W ustawieniach wtyczki mozesz wybrac czy chcesz byc pytany o wersje, a jesli nie to domyslnie bedzie wlaczana werjsa z napisami.

Wtyczka oficjalnie bedzie zauktualizowana w przyszlym miesiacu, a jezlei komus bardzo sie spieszy to nalezy przeinstalowac wtyczke, by kozystac z nowej funkcji.

jak zwykle czekam na komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja zostala dorobiona. W ustawieniach wtyczki mozesz wybrac czy chcesz byc pytany o wersje, a jesli nie to domyslnie bedzie wlaczana werjsa z napisami.

Wtyczka oficjalnie bedzie zauktualizowana w przyszlym miesiacu, a jezlei komus bardzo sie spieszy to nalezy przeinstalowac wtyczke, by kozystac z nowej funkcji.

jak zwykle czekam na komentarze.

Co planowane jest w tej aktualizacji za miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wykupiłem konto premium w MAXVIDEO i teraz chcąc odpalić serial we wtyczce XBMC dostaję komunikat błąd skryptu. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z serialnet.pl, zgłasza brak linku jak probuję coś odtworzyć, a webowy działa ... wklejam debug log:

12:05:18 T:2893010016  NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV
12:05:18 T:2893010016  NOTICE: [Polish Live TV 1] Loading SerialNet
12:05:18 T:2893010016  NOTICE: [Polish Live TV 1] video url: http://serialnet.pl/ogladaj/1-35406/666-park-avenue-sezon-1-odcinek-1
12:05:19 T:3043643392   DEBUG: ------ Window Init (DialogOK.xml) ------
12:05:23 T:3043643392   DEBUG: Keyboard: scancode: 1c, sym: 000d, unicode: 0000, modifier: 0
12:05:23 T:3043643392   DEBUG: OnKey: return (f00d) pressed, action is Select
12:05:23 T:3043643392   DEBUG: ------ Window Deinit (DialogOK.xml) ------
12:05:23 T:2893010016    INFO: Scriptresult: Success
12:05:23 T:2893010016    INFO: Python script stopped
12:05:23 T:2893010016   DEBUG: Thread XBPyThread 2893010016 terminating
12:05:23 T:2953692256   DEBUG:  WaitOnScriptResult - plugin exited prematurely - terminating
12:05:23 T:3043643392   ERROR: GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.polishtv.live/?service=serialnet&name=playSelectedMovie&category=None&title=Odcinek  1  -  Pilot&page=http%3A%2F%2Fserialnet.pl%2Fogladaj%2F1-35406%2F666-park-avenue-sezon-1-odcinek-1
12:05:23 T:3043643392   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.polishtv.live/?service=serialnet&name=playSelectedMovie&category=None&title=Odcinek  1  -  Pilot&page=http%3A%2F%2Fserialnet.pl%2Fogladaj%2F1-35406%2F666-park-avenue-sezon-1-odcinek-1) failed
12:05:23 T:3043643392   DEBUG: CGUIMediaWindow::GetDirectory (plugin://plugin.video.polishtv.live/?service=serialnet&name=serial-season&category=None&title=Sezon 1&page=http%3A%2F%2Fserialnet.pl%2Fserial%2F1-1789%2F666-park-avenue)
12:05:23 T:3043643392   DEBUG:   ParentPath = [plugin://plugin.video.polishtv.live/?service=serialnet&name=serial-title&category=None&title=666 Park Avenue &page=http%3A%2F%2Fserialnet.pl%2Fserial%2F1-1789%2F666-park-avenue]
12:05:23 T:3043643392   DEBUG: Loading fileitems [plugin://plugin.video.polishtv.live/?service=serialnet&name=serial-season&category=None&title=Sezon 1&page=http%3A%2F%2Fserialnet.pl%2Fserial%2F1-1789%2F666-park-avenue]
12:05:23 T:3043643392   DEBUG:   -- items: 5, directory: plugin://plugin.video.polishtv.live/?service=serialnet&name=serial-season&category=None&title=Sezon 1&page=http%3A%2F%2Fserialnet.pl%2Fserial%2F1-1789%2F666-park-avenue sort method: 0, ascending: false
12:05:23 T:2893010016  NOTICE: Thread Background Loader start, auto delete: false
12:05:23 T:3043643392   DEBUG: waiting for python thread 25 to stop
12:05:23 T:3043643392   DEBUG: python thread 25 destructed
12:05:23 T:2893010016   DEBUG: Thread Background Loader 2893010016 terminating
12:05:23 T:3043643392   DEBUG: ------ Window Deinit (DialogBusy.xml) ------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co planowane jest w tej aktualizacji za miesiąc?

Wtyczka bedzie autoaktualizowana na poczatku kazdego miesiaca. Wszystkie zmiany, naprawa bledow czy nowe serwisy, beda w tej autoaktualizacji. Dzieki temu nie trzeba bedzie juz przeinstalowywac pluginu by kozystac z wszystkich poprawek.

A co wniej bedzie? wszystko to co poprawimy, dodamy miedzy jadna a druga aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wykupiłem konto premium w MAXVIDEO i teraz chcąc odpalić serial we wtyczce XBMC dostaję komunikat błąd skryptu. Jakieś pomysły?

Jaki serwis? iitvinfo? jak sie logujesz???? pokaz loga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z serialnet.pl, zgłasza brak linku jak probuję coś odtworzyć, a webowy działa ... wklejam debug log:

pokazuje sie jakis komunika????? probowales inny serial? czy dzieje sie to za kazdym razem? w logu nic nie ma.

Sproboj przeinstalowac wtyczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki serwis? iitvinfo? jak sie logujesz???? pokaz loga

Tak, serwis iitv, ale teraz jest inny problem, wtyczka działa ale wywala po 7 minutach oglądania mimo wykupienia konta premium na maxvideo.

Edytowane przez Spero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest problem z serialnet.pl, zgłasza brak linku jak probuję coś odtworzyć, a webowy działa ... wklejam debug log:

No i jest problem :)) Panowie z SerialNet postanowal zakodowac linki do streamow wiec sie troche sprawy pokomplikowaly. Zrobilem FIX, ktory niestety oficjalnie nie bedzie mogl sie znales we wtyczce, a dostep do niego jest tylka za pomoca CustomUpdate (wiec o tej funkcji na WIKI projektu).

Tu jest adres do XML dla CustomUpdate: http://jatrn.com/xbmc/sd-xbmc/custom.xml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest problem :)) Panowie z SerialNet postanowal zakodowac linki do streamow wiec sie troche sprawy pokomplikowaly. Zrobilem FIX, ktory niestety oficjalnie nie bedzie mogl sie znales we wtyczce, a dostep do niego jest tylka za pomoca CustomUpdate (wiec o tej funkcji na WIKI projektu).

Tu jest adres do XML dla CustomUpdate: http://jatrn.com/xbm...xbmc/custom.xml

Działa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, serwis iitv, ale teraz jest inny problem, wtyczka działa ale wywala po 7 minutach oglądania mimo wykupienia konta premium na maxvideo.

Panowie już wiem w czym problem - XBMC nie obsługuje kont premium MAXVIDEO, da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie już wiem w czym problem - XBMC nie obsługuje kont premium MAXVIDEO, da się coś z tym zrobić?

A ja pare postow wyzej pytalem sie w jaki sposb sie logujesz :)))) wtyczka nie umozliwi logowania do zadnego z serwerow hostujacych.

Jestem ciekaw jakie jest zainteresowanie tym tematem, ilu osoba by sie przydala taka funkcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. To może z innej beczki. Xbmc mam zainstalowany na kompie i wszystkie pliki filmów oglądam na telewizorze samsung ps50c680 - przez lan.

Czy jest możliwość, jeżeli tak to w jaki sposób, żeby tak samo oglądać stacje telewizyjne z polishTV.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam dodać do wtyczki AXNplayer ze strony www.axn.pl Świetne seriale w dobrej jakości bez reklam i limitów -polecam się temu bliżej poprzyglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam drobne pytanko. Na PC wtyczka działa i udało się ją zainstalować bez problemów, mam w domu starego XBOX-a (nie 360), przerobiony, z najnowszą wersją XBMC4XBOX (v. 3.2, z 25 lipca 2012). Czy jest jakaś możliwość zainstalowania owej wtyczki na tym sprzęcie? Próbowałem w taki sam sposób, jak na komputerze - repozytorium pobrane, wtyczkę pokazało ale w momencie instalacji najpierw wyskoczyły dwa błędy z brakującymi bibliotekami, wcisnąłem kontynuowanie i dogranie bibliotek ręcznie. Następnie te brakujące moduły (.beautifulsoup, ..parsedom i jakieś tam jeszcze, no te wskazane jako wymagane w pliku .xml) umieściłem ręcznie w XBMC/scripts/.modules

Wtyczka jest pokazana w XBMC jako zainstalowana, ale przy próbie jej włączenia wyskakuje komunikat, że nie można jej uruchomić. Mam rozumieć, że jest niekompatybilna z XBMC4XBOX, czy trzeba coś jeszcze pokombinować (zmienić nazwy plików, czy cuś?)?. Nie wiedziałem gdzie dać to pytanie, bo niby jest to dział dla PC, ale XBMC jest multiplatformowy, a w dziale dla konsol od Microsoftu nie ma o tej wtyczce, ani w ogóle o XBMC wątku. Z góry dziękuję za wszelką pomoc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...