Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

@jatrn: nie moge nigdzie znalezc katalogu strm :( A swoja droga, nie moznaby jakos "zautomatyzowac" tych wszystkich czynnosci? Wiem, ze to nie Ty jestes autorem tego dodatku, ale...? :)

Edytowane przez freton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@jatrn: nie moge nigdzie znalezc katalogu strm :( A swoja droga, nie moznaby jakos "zautomatyzowac" tych wszystkich czynnosci? Wiem, ze to nie Ty jestes autorem tego dodatku, ale...? :)

Jestem teraz na tel jak będę na PC to dokładna podam ścieżke. Ale ten plik znajduje sie w folderze wtyczki z weeb.tv.

PS Obiecałem, że napiszę wiec dotrzymuję słowa.

Sprawdziałem u siebie na PC, dokładna ścieżka: C:\Documents and Settings\User\Dane aplikacji\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live i tu powinien być ten folder jeśli do nie ma to należy go stworzyć. Dodam także od siebie że folder Dane aplikacji jest domyślnie ukryty.

Edytowane przez qwerty12xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, kolejny raz sprawdzam no i niestety nie mam katalogu strm :( Mam Win7), przeszukalem caly katalog Documents and settings. Moge utworzyc ten katalog, ale bedzie pusty? to ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, kolejny raz sprawdzam no i niestety nie mam katalogu strm :( Mam Win7), przeszukalem caly katalog Documents and settings. Moge utworzyc ten katalog, ale bedzie pusty? to ma sens?

Masz racje nie ma to sensu bo będzie pusty. Na początku nie zrozumiałem o co Ci chodzi. To nie wiem w jaki sposob pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje nie ma to sensu bo będzie pusty. Na początku nie zrozumiałem o co Ci chodzi. To nie wiem w jaki sposob pomoc.

Czy można liczyć koledzy na ponowne uruchomienie włącz.tv?

Panowie, proszę się uzbroić w cierpliwość. Na dzień obecny robię projekt który pochłania mi 100% czasu. Gdy znajdę już ten czas to zajrzę do wlacz.tv, i zmienię lokalizację katalogu strm (dodam w opcjach aby była możliwość jego wskazywania).

Proszę wziąć pod uwagę że my jako deweloperzy nie możemy poświęcać całości czasu dla tej wtyczki. Wielkie dzięki dla @jatrn za to że poprawia błędy, ale on też nie może wszystkiego robić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proszę się uzbroić w cierpliwość. Na dzień obecny robię projekt który pochłania mi 100% czasu. Gdy znajdę już ten czas to zajrzę do wlacz.tv, i zmienię lokalizację katalogu strm (dodam w opcjach aby była możliwość jego wskazywania).

Proszę wziąć pod uwagę że my jako deweloperzy nie możemy poświęcać całości czasu dla tej wtyczki. Wielkie dzięki dla @jatrn za to że poprawia błędy, ale on też nie może wszystkiego robić :(

Wiadomo ze deweloperzy maja jeszcze inne projekty, życie prywatne itp.

Czy dałby zrobić wtyczkę do kanałów live np. BBC ONE, BBC TWO? Moze znalazły by sie jeszcze jakieś polskie ale raczej wątpię ze to byłyby jakieś popularne typu Polsat, TVN.

Edytowane przez qwerty12xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jatrn: nie moge nigdzie znalezc katalogu strm :( A swoja droga, nie moznaby jakos "zautomatyzowac" tych wszystkich czynnosci? Wiem, ze to nie Ty jestes autorem tego dodatku, ale...? :)

Dobra, poprawiłem. Teraz jest możliwość założenia takiego katalogu gdzie się chce i wskazania go poprzez ustawienia (weeb.tv). Zaktualizujcie sobie wtyczkę.

Na razie tyle. W późniejszym terminie dodam automatyczne ściąganie pliku xmltv przy otwieraniu pluginu (w sensie że będzie sprawdzany czy aktualny, a jak nie to będzie zaciągany).

Edytowane przez Plesken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia brakuje mi właśnie logowania do ekino.tv,

Logowani do serwisu EkinoTV zrobione. Przeinstlujcie wtyczke i dajcie znac czy sa jakies bledy.

NOTE: po wejsciu do serwisu ekino, przed dwie sekundy wyswietla sie jeden z trzech komunkatow:

  • Niezalogowany, uzywam Playera z limitami - to wrazie gdy w ustwianiech wtyczki nazwa uzytkowanika lub haslo sa puste,
  • Blad logowania, uzywam Playera z limitami - to wrazie gdy nazwa uzytkowanika lub haslo jest bledne,
  • "uzytkownik", zostales poprawnie zalogowany - a to gdy logowania zakoczylo sie pomyslnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[beeep]likat

Edytowane przez jatrn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja z trochę innej beczki. Czy działa wam poprawnie scraper FilmWeb, u mnie nie pobiera opisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja z trochę innej beczki. Czy działa wam poprawnie scraper FilmWeb, u mnie nie pobiera opisów.

Sprawdziem u siebie i mi pobiera. Weź może odinstaluj i zainstaluj ponownie wtyczkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziem u siebie i mi pobiera. Weź może odinstaluj i zainstaluj ponownie wtyczkę.

U mnie też pobiera informacje o nazwie, długości, obsadzie ale nie pobiera opisu filmu, może to wina zmian na stronie filmweb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pobiera informacje o nazwie, długości, obsadzie ale nie pobiera opisu filmu, może to wina zmian na stronie filmweb?

Sprawdzałem czy wszystko pobiera. U mnie w bibliotece filmowej mam wszystkie dane odnośnie posiadanych filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowasza wersja wtyczki plugin.video.polishtv.live to v0.1.0 z dnia 11/01/2012

Zaczynając od wersji v0.1.0 planujemy regularną aktualizacje wtyczki "pierwszego" każdego miesiąca.

Dzisiaj dodalismy obsluge kolejnego serwisu z serialami, SerialNet.pl, jak i rowniez wylaczylismy Wlacz TV z obslugi (do czasu jak wszystkie bledy zostana naprawione). Dzisiaj rowniez podnieslimy wersje wtyczki z 0.0.4 do 0.1.0 i tak jak pisze powyzej, planujemy regularna aktualizacje raz w miesiacu. Tak wiec zaczynajac od dzisiaj, wtyczka powinna sie sama uaktualniac raz w miesiacu.

Dla tych ktorzy maja podpieta IPLE (i ktora bedzie wypadac po kazdorazowej aktualizacji), polecam funkcje CustomUpdate. Wiecej o tej nowej funkcji mozecie przeczytac w WIKI na stronie projektu, o to link: http://code.google.com/p/sd-xbmc/wiki/CustomUpdate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietne rozwiazanie tej automatycznej aktualizacji. Czejamy i nie pospieszamy :-)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz nam xbmc.log, to wyczaimy co jest grane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wyszystkich,

Może to jakieś banalne pytanie i nie powinno go tutaj być, ale porzeglądająć poprzednie posty nic z tego nie wiem.

Mam takie pytanie pobrałem program xbmc 10.1 (skopiowałem plik .dll dołoczony) oraz plugin.video.polishtv.live-0.0.4-1, znalazłem taką instrukcje gdzieś na internecie. Wszystko dobrze dopoki nie chce wlączyć programu i wyskakuje mi "scripts filed plugin.video.polishtv.live-0.0.4-1"

Prosze o pomoc i z gory dziękuje.

PS. czy jest wgl możliowść ogladania tej telewizji za darmo bez pakietów premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście pytanie jest banalne :). Już od jakiegoś czasu tutaj wałkujemy że plugin nie instaluje się z pliku zip (są to stare wersje pluginu), a tylko repozytorium i z tego repozytorium wybiera się interesujący nas plugin.

Odsyłam na stronę http://code.google.com/p/sd-xbmc aby poczytać wiki i postąpić wedle wskazówek.

Ad. PS. Jest możliwość oglądania, ale z limitem czasowym, a jak jest zbyt dużo użytkowników to wtedy już w ogóle - dotyczy to weeb.tv, ekino. Inne serwisy można oglądać w większości bez limitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...