Skocz do zawartości
Plesken

plugin pod XBMC - polska TV [weeb.tv] i filmy/seriale [ekino.tv]

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze limity sa dwojakie, z samego ekino (okolo 10min) i z serwisow hostujacych. Ja tu zabrdzo nie zaradze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam witam.

Odrazu napisze ze przeglądełem co tutaj piszecie i stwierdzam że jestem leszcz :) nic nie kumam... Na Weeb.Tv mam premium i teraz mam pytanie.. chciałbym czasami coś tam sobie nagrać na dysk gdyż czesto wyjezdzam na statki i nie mam tam przez dłuszy czas internetu, wiec chcem nachomikować troche tego, bardziej mi zalezy na filmach dokumentalnych(zreszta nie wazne)... :] jest możliwośc przez te wasze tajemne tam kody jakoś to zrobić korzystając z XBCM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekino.tv działa jak należy jeśli chodzi o filmy, mam jednak problem z limitami w serialach ;/

zajrzalem do tego jeszcze raz i okazalo sie ze troche bylo w tym mojej winy :)))) poprawilem i mysle ze teraz powinno dzialac lepiej.

Przeinstaluj wtyczke, lub uaktualnij pliki ekinotv.py i urlparser.py

pozdrawiam i czekam na komentarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajrzalem do tego jeszcze raz i okazalo sie ze troche bylo w tym mojej winy :)))) poprawilem i mysle ze teraz powinno dzialac lepiej.

Przeinstaluj wtyczke, lub uaktualnij pliki ekinotv.py i urlparser.py

pozdrawiam i czekam na komentarze

A jest możliwość zrobienia osobnej wtyczki w repozytorium do Ekina żeby nie instalować tego wszystkiego na raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jatrn przypuszczam, że może chodzić o hosting, na który wrzucone są niektóre seriale, bo u mnie przykładowo Supernatural S07/E05-E06 nie wyświetlają się krzycząc o limicie, natomiast E10 już smiga z tego samego sezonu. Fajnie by było gdyby istniała możliwość oglądania bez limitów, choćby stosując konto premium, ale w przypadku mnogości stosowanych tam serwisów hostingowych nie sądzę aby to było łatwe do zrobienia ;/

Edytowane przez macios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@qwerty12xx

nie zabardzo. Wlasnie chodzi o to zeby wszystkie serwisy trzymac w jednym pluginie, a nie tworzyc osobne pluginy na kazdy serwis z osobna.

@macios

narazie nikt nie planuje robic obslugi kont premium. Tak naprawde to w ekinotv znalazlem do tej pory 4 hosty, znacznie wieksza ilosc ma iitvinfo, bo doliczylem sie 17 :( Jesli napotkales na limty w ekinotv zawsze mozna sporbowac iitvinfo, wieksze szanse ze znajdziesz cos dzialajacego.

prace nad iiTVinfo ciagle trwaja i oficialnie jeszcze nie jest dostepne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jest przyblizony termin tego iiTVinfo?

iiTVinfo na zdecydowanej większości hostingów już działa. Można niby robić już informację w pierwszym poście o zmianach jakie zostały zrobione i podwyższyć numerek wersji, ale nie wiem czy nie poczekać aż dodanie zostanie jeszcze jeden "podplugin" z anyfiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetna informacja, chyba nie muszę was przekonywać co do słuszności wydania wersji z iiTVinfo, a następnie poprawki z anyfiles :), jeśli iiTVinfo jest już gotowe nie ma sensu trzymać nas na spiętych tyłkach. Pogodzę się jednak z każdą waszą decyzją :), kawał dobrej roboty <brawo>!

EDIT:

Widzę, że pierwsza strona już uaktualniona, próbowałem już poprać na nowo, jednak nadal nie ma z repo obslugi iiTVinfo. Cieszy mnie natomiast fakt, że już niebawem zapewne będzie :)

Edytowane przez macios

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy problem, nie dziala iiTVinfo ... wyskakuje błąd pluginu, a tutaj log:

12:19:11 T:5132  NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--
12:19:11 T:5132   ERROR: C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\crypto\hash\sha1Hash.py:9: DeprecationWarning: the sha module is deprecated; use the hashlib module instead
										  import sha
12:19:11 T:5132   ERROR: C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\crypto\hash\md5Hash.py:5: DeprecationWarning: the md5 module is deprecated; use hashlib instead
										  import md5
12:19:11 T:5132  NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV
12:19:11 T:5132  NOTICE: [Polish Live TV 1] Wyświetlam kategorie
12:19:12 T:3480  NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--
12:19:13 T:3480   ERROR: C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\crypto\hash\sha1Hash.py:9: DeprecationWarning: the sha module is deprecated; use the hashlib module instead
										  import sha
12:19:13 T:3480   ERROR: C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\crypto\hash\md5Hash.py:5: DeprecationWarning: the md5 module is deprecated; use hashlib instead
										  import md5
12:19:13 T:3480  NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV
12:19:14 T:4600  NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--
12:19:14 T:4600   ERROR: C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\crypto\hash\sha1Hash.py:9: DeprecationWarning: the sha module is deprecated; use the hashlib module instead
										  import sha
12:19:14 T:4600   ERROR: C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\crypto\hash\md5Hash.py:5: DeprecationWarning: the md5 module is deprecated; use hashlib instead
										  import md5
12:19:14 T:4600  NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV
12:19:14 T:4600   ERROR: Error Type: <type 'exceptions.NameError'>
12:19:14 T:4600   ERROR: Error Contents: global name 'iitvinfo' is not defined
12:19:14 T:4600   ERROR: Traceback (most recent call last):
										  File "C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\default.py", line 148, in <module>
										    init.showListOptions()
										  File "C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\default.py", line 81, in showListOptions
										    vod = iitvinfo.iiTVInfo()
									    NameError: global name 'iitvinfo' is not defined
12:19:14 T:1148   ERROR: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting plugin://plugin.video.polishtv.live/?mode=202
12:19:14 T:1148   ERROR: CGUIMediaWindow::GetDirectory(plugin://plugin.video.polishtv.live/?mode=202) failed
12:19:14 T:2372  NOTICE: -->Python Interpreter Initialized<--
12:19:15 T:2372   ERROR: C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\crypto\hash\sha1Hash.py:9: DeprecationWarning: the sha module is deprecated; use the hashlib module instead
										  import sha
12:19:15 T:2372   ERROR: C:\Users\m4cios\AppData\Roaming\XBMC\addons\plugin.video.polishtv.live\resources\lib\crypto\hash\md5Hash.py:5: DeprecationWarning: the md5 module is deprecated; use hashlib instead
										  import md5
12:19:15 T:2372  NOTICE: [Polish Live TV 1] Starting Polish Live TV
12:19:18 T:1148  NOTICE: Storing total System Uptime
12:19:18 T:1148  NOTICE: Saving settings
12:19:18 T:1148  NOTICE: stop all
12:19:18 T:1148  NOTICE: ES: Stopping event server
12:19:18 T:1148  NOTICE: stopping zeroconf publishing
12:19:18 T:4804  NOTICE: ES: UDP Event server stopped
12:19:18 T:1148  NOTICE: stop sap announcement listener
12:19:18 T:1148  NOTICE: clean cached files!
12:19:18 T:1148  NOTICE: unload skin
12:19:18 T:1200  NOTICE: StorageServer-1.1.0 Closed down
12:19:18 T:1148  NOTICE: stop python
12:19:18 T:1148  NOTICE: stopped
12:19:18 T:1148  NOTICE: destroy
12:19:18 T:1148  NOTICE: closing down remote control service
12:19:18 T:1148  NOTICE: unload sections
12:19:19 T:1148  NOTICE: destroy
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10013 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10014 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10015 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10016 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10017 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10018 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10019 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10107 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10115 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148 WARNING: Attempted to remove window 10104 from the window manager when it didn't exist
12:19:19 T:1148  NOTICE: closing down remote control service
12:19:19 T:1148  NOTICE: unload sections
12:19:19 T:1148  NOTICE: application stopped...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten blad to drobne przeoczenie, juz poprawione. sproboj jeszcze raz.

Edytowane przez jatrn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ekino ma jeszcze problemy. Chcialem obejrzec 13 posterunek i po zaladowaniu tytulu wybieram po czym wyskakuje napis 'wyczerpany limit czasowy ogladania. Sprobuj ponownie za jakis czas' da sie cos z tym zrobic? Pobrałem to repozytorium z 1 strony i nie widze wtyczni iiTv.info

Wysłane z mojego A73

Edytowane przez qwerty12xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby uaktalnic plugin polishtv.live, odinstaluj go a nastepnie zainstaluj ponownie z repo SD-XBMC,

wlasnie sprawdzilem 13 posterunek:

- sezon 1, epizod 1 - dziala OK,

- sezon 1, epizod 6 - dziala OK,

- sezon 2, epizod 2 - dziala OK,

- sezon 2, epizod 4 - wywala ten sam napis co u ciebie.

jak zajrzysz do xbmc.log to zobaczysz, dokladniejszy opis czyli: "Przepraszamy, niestety ten film jeszcze nie jest ponownie dostępny poprzez darmowy player. Systematycznie dodajemy filmy i uzupełniamy naszą bazę. Prosimy spróbować później, za wszelkie niedogodności przepraszamy."

wina lezy po stronie ekino, a nie wtyczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chybe cos nie tak, pod linkiem taki komunikat:

"You have requested the file:

Name: kanały PL.m3u

Size: 0 MB

Uploaded: 27-09-2012 10:01

Last download: 06-10-2012 22:48"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu te linki? Bo nie bardzo rozumiem :-/

Sent from my iPhone using Tapatalk

W bardzo prostym. Część ma problemy z kompilacją openelec z patchem pod iplexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...