Skocz do zawartości
mulec

007 James Bond - opinie o PL wydaniu

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jak oceniacie polskie wydanie Bond-a ?

jakosc obrazu i dzwieku taka sama jak na zachodzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, po co ten myślnik po Bond?

Po drugie, jakiego Bonda? Powstały już 22 (oficjalne) filmy.

Po trzecie, mamy dokładnie te same wydania co reszta świata, więc obraz i dźwięk jest ten sam, to nie Monolith. Wystarczy poczytać recenzje chociażby na blu-ray.com.

Edytowane przez Mierzwiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, po co ten myślnik po Bond?

Po drugie, jakiego Bonda? Powstały już 22 (oficjalne) filmy.

Po trzecie, mamy dokładnie te same wydania co reszta świata, więc obraz i dźwięk jest ten sam, to nie Monolith. Wystarczy poczytać recenzje chociażby na blu-ray.com.

po zerowe, masz zły dzien ?

po pierwsze, polonista jestes ?

po drugie, pytanie było ogólne i dotyczyło tych bondów ktore wyszły w polsce

po trzecie, forum blu-ray.com czytam od dawna, wiec prosze nie pouczaj mnie, nie wiem czy zauwazyles ale tam nie ma recenzji polskich wydan, i swoja droga to dobrze, bo by sie ludzie załamali jak wydawane sa w polsce filmy i ile kosztują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy zauwazyles ale tam nie ma recenzji polskich wydan
Nie wiem czy zauważyłeś, ale napisałem ci, że polskie wydania Bondów są TAKIE SAME jak na całym świecie. We Włoszech np. mają nawet te same płyty, co u nas, z lektorem i napisami PL. Upieraj się więc dalej, że jest coś takiego jak polskie wydanie z polskim obrazem.

PS. Nie, nie jestem polonistą, po prostu oczy mnie bolą na widok takich kwiatków.

Edytowane przez Mierzwiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Nie, nie jestem polonistą, po prostu oczy mnie bolą na widok takich kwiatków.

to moze nastepnym razem na wszelki wypadek nie czytaj takich "kwiatkow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, podbijam:)

Czy ma ktoś wieści kiedy pozostałe filmy o Bondzie wyjdą w PL na Blu-ray? Imperial choć jest dystrybutorem nie odpowiada na moje listy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Info dla zainteresowanych uzupełnieniem pojedynczych filmów z kolekcji Bonda,Już od Marca ma być dostępne w sprzedaży kolejne 9 tytułów.Taką informację dostałem mailowo od Kierownika Działu Obsługi Klienta ,Pani Moniki M. Niestety co do samych tytułów nie dostałem żadnej informacji.Cóż trzeba czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... polskie wydania Bondów są TAKIE SAME jak na całym świecie.

Bzdura ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Info dla zainteresowanych uzupełnieniem pojedynczych filmów z kolekcji Bonda,Już od Marca ma być dostępne w sprzedaży kolejne 9 tytułów.Taką informację dostałem mailowo od Kierownika Działu Obsługi Klienta ,Pani Moniki M. Niestety co do samych tytułów nie dostałem żadnej informacji.Cóż trzeba czekać...

Żyje się tylko dwa razy

Zabójczy widok

W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości

Szpieg, który mnie kochał

Jutro nie umiera nigdy

Ośmiorniczka

W obliczu śmierci

GoldenEye

Diamenty są wieczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to kupi po 109 pln. jak cały komplet w folii (22szt) ciężko sprzedać za 400 pln. ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukop dzięki jakaś pomroczność mnie ogarnęła z tymi tytułami ;) he he ,sam mam 13 tytułów i jak byk mając listę przed sobą takie fo pa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to kupi po 109 pln. jak cały komplet w folii (22szt) ciężko sprzedać za 400 pln. ? :)

a skad pewnosc ze beda po 109zł ? ja licze bardziej na cos pomiedzy 60-70zł, ale i tak nie kupie, poczekam ja cena spadnie poniżej 50zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 x 22 .... prawie 2 000 pln. No dajcie spokój - komplety chodzą już i po 350 pln. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto to kupi po 109 pln. jak cały komplet w folii (22szt) ciężko sprzedać za 400 pln. ? :)

Sprawdziłem na allegro, to każdy już schodzi po 400 i cena rośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro widzę komplet za 370zł z wysyłką i nie ma kto go kupić...

Kto chciał box to już kupił dawno temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Saturnie widziałem Boxy z bondem wg aktora

Seria z Moorem 349zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na allegro widzę komplet za 370zł z wysyłką i nie ma kto go kupić...

Kto chciał box to już kupił dawno temu.

sprawdziłem licytacje które się toczą i kończyły w ciągu ostatniej doby i 400, 450zł, oferty składane w lutym, także tak czy siak, cena na allegro już wzrasta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolny rynek ma to do siebie, ze "wszystko jest mozliwe". Akurat taka sytuacja jest sztampowa. Obserwuje ja od lat.Tak sie dzialo z dwupakami, kiedy wychodzily 3 -paki, z 3-packami, kiedy trylogia zmieniala sie w qwadrologie, a qwadrologie kiedy wychodzily pentologie itd....

Sa tylko 3 przypadki w ktorych ta zasada moze zawiesc. Albo mamy bialego kruka czyli wypasiona na maxa wersje, albo krotka serie, ktora zdazy sie sprzedac, zanim nowa edycja odbierze zainteresowanie nabywcow albo nie bedzie nowego, wiekszego wydania.

edit:

zwroc prosze uwage , ze poruszam jedynie. kwestie sytuacji na rynku pierwotnym. Ktos moglby upierac sie , ze fakt iz wiele osob dostalo tego paka jako darmowy dodatek do telewizora Sony i nie bedac kompletnie zainteresowanym seria filmow z Bondem bedzie wolala ja spieniezyc, ma dodatkowy wplyw na kwestie podazy. Taka teza na niektorych, malych rynkach moze byc uznana za dyskusyjna. Jezeli jednak ujrzymy nowego, powiekszonego o Skyfall paka, juz wkrotce i Sony zachce powtorzyc promocje podczas letnich wyprzedazy, to ciezko bedzie uznac taka sytuacje za niewazka dla relacji podaz/popyt, a co za tym idzie i ceny

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli twierdzisz, że ludzie będą woleli kupić 21 filmów z Bonem za 400zł na DVD niż 22 filmy za 400 na blu-ray. Spoko, masz do tego prawo, niemniej ja uważam, że cena tego pakietu skoczy do 500zł w najbliższym czasie i na pewno nie spadnie poniżej 400 złotych. Promocja Sony na dodawanie zestawów do TV się skończyła i jest to obserwowalne po cenach. Odezwę się tu jeszcze, by udowodnić, ze miałem rację. :)

Edytowane przez Andrzejooo123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze nie odpowiedzialem wczoraj, ale pisanie przy uzyciu telefonu sprawia mi trudnosc i trwa zdecydowanie za dlugo.

Aha, czyli twierdzisz, że ludzie będą woleli kupić 21 filmów z Bonem za 400zł na DVD niż 22 filmy za 400 na blu-ray. Spoko, masz do tego prawo, niemniej ja uważam, że cena tego pakietu skoczy do 500zł w najbliższym czasie i na pewno nie spadnie poniżej 400 złotych. Promocja Sony na dodawanie zestawów do TV się skończyła i jest to obserwowalne po cenach. Odezwę się tu jeszcze, by udowodnić, ze miałem rację. :)

Nie bardzo wiem co chcesz udowadniac. Czy to kuriozalne zdanie o DVD, ktore usilujesz mi przypisac, choc o zadnym DVD nie wspomnialem, ani nawet nie pomyslalem.

Czy moze to, ze stare, "biedniejsze" i niesprzedajace sie produkty nie tanieja, w momencie kiedy nowszy, lepszy czy bardziej atrakcyjny produkt zadomowi sie na dobre na rynku?!?

Co do pierwszej ewentualnosci, proponuje abys na przyszlosc "nie wkladal w moje usta" tresci ktorych nie wypowiedzialem, ani nie popieram, bo nie swiadczy to ani o kulturze wypowiedzi ani pomaga w przekonaniu kogokolwiek do swojej racji.

Druga czesc wydaje sie byc bezdyskusyjna, zwlaszcza ze nie podales zadnych argumentow czy przykladow przeczacych tej generalnej tezie.

Przypominam, iz istota mojej wypowiedzi, ktora krytykujesz, byl potencjalny spadek ceny, w przypadku pojawienia sie nowego, bogatszego packa. Mozna uwazac ( i dyskutowac), ze takowy sie nie pojawi w tym roku, albo przed wydaniem kolejnego po Skyfall-u filmu ( na ktory wydawca pozostawil wolne miejsce w pudelku "50 Anniversary Pack"), cala reszta to bezmyslne i bezwartosciowe bicie piany.

Rozumiem Twoj problem - czlowieka, zdanego na laske uczestnikow polskiego kanalu dystrybucyjnego, ktory "musi" miec polskie napisy i polskojezyczna okladke. Wyobraz sobie jednak, ze sa tacy, ktorzy "nie musza". I jesli zestaw z identycznymi co "polskie" plytami, ukaze sie na innym rynku ( wloskim, hiszpanskim, czeskim etc), w cenie bardziej atrakcyjnej niz w Polsce, to sobie go kupia. O tych , ktorzy juz dzisiaj kupuja on-line za 80£, czy w Tesco za 70£ ( po odliczeniu kuponow rabatowych), czy na rynku wtornym (nowe, zafoliowane ) za polowe tej kwoty, nawet nie wspominam.

Smiesznosc Twojej wypowiedzi polega ta tym, ze chcac koniecznie udowodnic, jaka bedzie srednia cena wywolawcza, czy transakcyjna na polskim allegro, w najblizszym kwartale, tak naprawde udowadniasz tylko, ze nie rozumiesz o co sie spieramy ( moja teza o "nowym packu") oraz tego, ze stosunek podazy i popytu sie nie zmienil. Byc moze promocja Sony sie skonczyla i nie wprowadza juz na rynek "dodatkowych" egzemplarzy ale ilosc fanow Bonda, gotowych zaplacic grube pieniadze za komplet filmow przeciez nie wzrasta. Inna sprawa, ze Ci co chcieli i mogli to juz kupili. Ci co nie mogli, badz nie chcieli wydac sumy 1000, 800 czy 400 PLN, beda czekac na lepsze okazje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz pisać o wydaniu DVD, żebym ja onim napisał. Kolekcja DVD kosztuje 400zł z tego co pamiętam. Kolekcja Blu Ray miała bardzo niską cenę przez wysyp dodawanych zestawów do telewizorów i cena ponownie skoczy. Nawet jeśli pojawiłby się nowy, lepszy pakiet to i tak nie będzie w stanie konkurować cenowo z obecną kolekcją, bo będzie kosztował w okolicach tysiąca złotych, a ta kolekcja będzie sporo tańsza, ale cena na pewno już nie spadnie tak jak starasz się to wmówić. 22 filmy za 500zł, czy może 23 filmy za 1000zł, sam się zastanów czy druga wersja jest bardziej atrakcyjna. Nic nie wkładałem w twoje usta, po prostu argumentowałem swoje stanowisko w logiczny sposób.

Teraz to już takie pierdoły opowiadasz, że głowa mała. Dwa zdania wcześniej bezpodstawnie zarzucasz, że wkładam w twoje usta rzeczy których nie powiedziałeś, a teraz sam wymyślasz głupie historyjki. Hipokryzja?

To jak udajesz mędrca i znawcę wprawia mnie w zakłopotanie. Ty możesz się spierać o co tylko masz ochotę. Wypowiedziałeś się na temat ceny packu i ja o tym mówię i to krytykuję, i nie masz prawa mi narzucać co mam krytykować, czy mam prawo o tym mówić, czy nie, bo to nie ty ustalasz temat na jaki będziemy dystkutować. Co do twojej tezy o "nowym packu" to to już omówiłem powyżej. Co do ostatniego zagadnienia, co do stosunku i podaży, to już jest naprawdę bzdura, bo według twojej teorii, przez najbliższe kilka miesięcy nie powinien zejść nawet jeden pakiet, bo przecież wszyscy co już chcieli, to kupili. :)

Edytowane przez Andrzejooo123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz pisać o wydaniu DVD, żebym ja onim napisał. Kolekcja DVD kosztuje 400zł z tego co pamiętam. Kolekcja Blu Ray miała bardzo niską cenę przez wysyp dodawanych zestawów do telewizorów i cena ponownie skoczy. Nawet jeśli pojawiłby się nowy, lepszy pakiet to i tak nie będzie w stanie konkurować cenowo z obecną kolekcją, bo będzie kosztował w okolicach tysiąca złotych, a ta kolekcja będzie sporo tańsza, ale cena na pewno już nie spadnie tak jak starasz się to wmówić. 22 filmy za 500zł, czy może 23 filmy za 1000zł, sam się zastanów czy druga wersja jest bardziej atrakcyjna. Nic nie wkładałem w twoje usta, po prostu argumentowałem swoje stanowisko w logiczny sposób.

Teraz to już takie pierdoły opowiadasz, że głowa mała. Dwa zdania wcześniej bezpodstawnie zarzucasz, że wkładam w twoje usta rzeczy których nie powiedziałeś, a teraz sam wymyślasz głupie historyjki. Hipokryzja?

To jak udajesz mędrca i znawcę wprawia mnie w zakłopotanie. Ty możesz się spierać o co tylko masz ochotę. Wypowiedziałeś się na temat ceny packu i ja o tym mówię i to krytykuję, i nie masz prawa mi narzucać co mam krytykować, czy mam prawo o tym mówić, czy nie, bo to nie ty ustalasz temat na jaki będziemy dystkutować. Co do twojej tezy o "nowym packu" to to już omówiłem powyżej. Co do ostatniego zagadnienia, co do stosunku i podaży, to już jest naprawdę bzdura, bo według twojej teorii, przez najbliższe kilka miesięcy nie powinien zejść nawet jeden pakiet, bo przecież wszyscy co już chcieli, to kupili. :)

Po pierwsze ludzie kupujacy bluraye, nie kupuja juz na ogol wydan DVD filmow, ktore sa osiagalne na BD. Uzywanie faktu, ze istnieje jakies tam wydanie DVD i ze ksztaltuje ono cene wydania BD jako argumentu w tej dyskusji jest bledem logicznym. Dodatkowo PRAKTYKA wskazuje, ze podczas promocji na poszczegolne tytuly BD cena tych samych pozycji na DVD nie spada. Czesto konczy sie to tym, ze cena wydania BD na promocji jest nizsza niz wydania DVD w tym samym czasie.

Tylko skad moglbys o tym wiedziec, skoro kupujesz jedynie polskie wydania, w polskich sklepach. Ani mi w glowie sprzeczac sie z Toba na temat realiow uposledzonego rynku, ograniczonych konsumentow.

Ludzie mieszkajacy, czy kupujacy za granica filmy BD doskonale zdaja sobie sprawe z tego, ze pisze prawde. Wiec po raz ostatni apeluje do Ciebie abys porzucil ten ton i stylistyke. Jesli nie zgadasz sie ze mna, to argumentuj, podaj przyklady, a nie odwoluj sie do swojej logiki i wyobrazen.

Mam sporo doswiadczenia i obserwacji na temat rynku i cen BD w "normalnym" swiecie. Jesli nasza wymiana zdan ma byc rzeczowa, chetnie sie nimi podziele. Jesli z Twojej strony widze tylko inwektywy, to wszelkie dyskusje skonczyc sie musza albo milczeniem, albo ostrym sprzeciwem. Nie wiem na czym polega Twoj problem i o co sie chcesz ze mna klocic.

Napisalem krotko i zwiezle, ze cena powinna spasc, w momencie pojawienia sie nowego packa. Uwazam, ze jest to oczywiste, z moich obserwacji wynika, ze jest to regula. Nie wspominalem nic o pulapie cenowym, nie sile sie nawet na to, aby szacowac ile moze kosztowac w PL, bo mnie to kompletnie nie interesuje. Na marginesie mowiac, wiem ile maksymalnie chce przeznaczyc na to wydawnictwo i wierze, ze tyle wlasnie na nie wydam.

Uwazam ze trudno polemizowac z przytoczona przeze mnie regula, choc termin wydania nowego Bond packa moze byc tematem dyskusyjnym. Z Twoich wczesniejszych wypowiedzi wynika jednak, ze to nie jest dla Ciebie temat warty podjecia. Uwziales sie za to na szacowanie ceny, ktorego w moich wypowiedziach nie ma, besztajac mnie w niewybredny sposob. Nie wiem, z czego wynika Twoje podejscie, ale sprobuje jeszcze raz, moze zrozumiesz moje stanowisko.

Rozebiore Twoja wypowiedz, moze latwiej bedzie Ci dostrzec i zrozumiec adresowane ustepy do korespondujacych z nimi czesci Twojej ostatniej wypowiedzi.

To jak udajesz mędrca i znawcę wprawia mnie w zakłopotanie

.

Czy wprawi Cie w zaklopotanie, jesli napisze Ci, ze w tym samym sklepie, dostaniesz 3- paka filmow w cenie 1 filmu, ktory ten pack zawiera w cenie (10£)? Czy miesci sie w Twojej glowie, ze z drugiej reki, niedlugo po wydaniu, kupuje nowy (Brand new item, unused with original packing) pack SW za 40e zamiast za 100e. A moze wyobrazisz sobie, ze nie skusze sie na BONDA za 50e ( taka oferte dostalem), bo nie jest dla mnie tyle wart i wierze ze niebawem bedzie mnie kosztowal mniej.

Jesli operuje na najtanszym i najbogatszym (obok niemieckiego) rynku europejskim jesli chodzi o BD, od przeszlo 5 lat, to chyba wiem gdzie i kiedy jest promocja, jakiego pulapu cenowego w czasie moge sie spodziewac, gdzie mozna kupic plyty za pol ceny, a gdzie uzywki za <2e za szt. Jesli chcesz moge wprawadzac Cie w zaklopotanie codziennie. Tylko nie za darmo, bo nie sprawia mi to zadnej przyjemnosci.

Pierwsza lekcje na temat podazy i popytu na dyski BD otrzymasz wchodzac do Gamestopu, gdzie zobaczysz na polkach dziesiatki "uzywanych" tytulow zalegajacych od lat, ktorych nikt nawet nie dotyka, pomimo realnej ceny 4e (7.99/2p). Latwo zauwazyc, ktorych jest najwiecej. W sklepach doskonale zdaja sobie z tego sprawe i cena szybko idzie w dol juz niedlugo po premierze (czesto 50%) . Tylko na naprawde malych, albo tak niedorozwinietych rynkach jak Polski, bazujacych na kliencie, ktory nie rozumie oryginalnej wersji filmu i jest gotow zaplacic nawet 2-3x wiecej niz "bogaty europejczyk" za produkt czesto gorszej jakosci, moze byc inaczej. Ta sytuacja sie ostatnio zmienia, czego dowody mozna znalezc w doniesieniach na forum. Jak widac jednak swiadomosc czesci z nas pozostaje niezmienna. Jesli trafia Wam sie jakas "okazja", to traktujecie to jako dopust boski, ciagle nie potrafiac dostrzec w niej naturalnej koleji rzeczy, mechanizmu rykowego.

Aha, czyli twierdzisz, że ludzie będą woleli kupić 21 filmów z Bonem za 400zł na DVD niż 22 filmy za 400 na blu-ray. Spoko, masz do tego prawo,(..)

Jezeli te slowa wg Ciebie, nie sa przypisywaniem mi tresci, ktorych nie wypowiedzialem, to jestes analfabeta funkcyjnym. A moze potrafisz udowodnic, ze w moich poprzednich wypowiedziach jest jakiekolwiek odniesienie do wydania DVD i zaleznosci ceny BD do DVD?!?

Nie musisz pisać o wydaniu DVD, żebym ja onim napisał. Kolekcja DVD kosztuje 400zł z tego co pamiętam. Kolekcja Blu Ray miała bardzo niską cenę przez wysyp dodawanych zestawów do telewizorów i cena ponownie skoczy. Nawet jeśli pojawiłby się nowy, lepszy pakiet to i tak nie będzie w stanie konkurować cenowo z obecną kolekcją, bo będzie kosztował w okolicach tysiąca złotych, a ta kolekcja będzie sporo tańsza, ale cena na pewno już nie spadnie tak jak starasz się to wmówić. 22 filmy za 500zł, czy może 23 filmy za 1000zł, sam się zastanów czy druga wersja jest bardziej atrakcyjna. Nic nie wkładałem w twoje usta, po prostu argumentowałem swoje stanowisko w logiczny sposób.

Twoja logika niestety kluci sie z rzeczywistoscia i w zalozeniu i praktyce. O zalozeniach nie bede pisal, bo lekcja marketingu na wiele Ci sie nie zda. Praktyka zas wyglada tak: wchodzi nowa wersja produktu, kosztuje nieco wiecej niz stara, nastepnie tanieje do zwyklego poziomu, tej poprzedniej wersji. Co sie wtedy dzieje z cena poprzedniej wersji?! - Tanieje, albo bardzo tanieje. Czyzby zakupy wciaz robili za Ciebie rodzice, ze jeszcze nie dostrzeglas tej oczywistej zaleznosci. A moze kupujesz tylko Bluraye, ktorych ten powtarzalny mechanizm nie dotyczy?! Otoz dotyczy. Jesli nie w Polsce, tym gorzej dla Ciebie jako konsumenta. Z pewnoscia natomiast nie daje to podstaw do tego, abys uznal ze masz racje i glosil ze pisze bzdury.

Teraz to już takie pierdoły opowiadasz, że głowa mała. Dwa zdania wcześniej bezpodstawnie zarzucasz, że wkładam w twoje usta rzeczy których nie powiedziałeś, a teraz sam wymyślasz głupie historyjki. Hipokryzja?

Nie wiem dlaczego nazywasz mnie hipokryta? W twojej wypowiedzi nie moge dopatrzec sie ani wyjasnienia ani chocby sugestii. Moze warto abys zapoznal sie ze znaczeniem tego slowa. Poza tym nie wymyslam glupich historyjek. Jesli kiedykolwiek opisuje sutuacje nierzeczywista czy domniemana, zawsze komentuje ja jako taka.

Co do ostatniego zagadnienia, co do stosunku i podaży, to już jest naprawdę bzdura, bo według twojej teorii, przez najbliższe kilka miesięcy nie powinien zejść nawet jeden pakiet, bo przecież wszyscy co już chcieli, to kupili. :)

Co do rzekomych bzdur , ktore wypisuje, pora abys przyjal do wiadomosci, ze nie musisz sie z nimi zgadzac ale reaguj moze z wiekszym dystansem i pokora, a przede wszystkim w kulturalnej formie.

Nie napisalem, jak sugerujesz, ze popyt jest zerowy tylko ze nie wzrasta, a mozna sie spodziewac, ze bedzie malejacy, bo rynek sie nasyca. Jesli nie zrozumiales tego, to chyba masz klopot z pojeciem prostych konstrukcji.

Nie jestem tylko pewien czy to klopot wynikajacy z chwilowego braku koncentracji, czy cos bardziej trwalego.

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...