Skocz do zawartości
mulec

007 James Bond - opinie o PL wydaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Jakim błędem logicznym? To argument, który pokazuje, że takie pakiety poniżej pewnej ceny nie zejdą i tak pakiet bonda na blu nigdy nie będzie kosztował 150zł jak to starasz się wmówić. Za granicą, za granicą, ło jezu, jakiś ty światowy jesteś. Wszystkie rozumy pozjadałeś, czy jeszcze nie? Bo wypowiadasz się takim tonie, jakbyś był praźródłem wszelkiej wiedzy, szkoda, że pierdoły piszesz. Co do twoich zarzutów, to hipokryzja. Jedyne słowo jakie się nasuwa natychmiast.

No właśnie, a ja powiedziałem, że cena już nie spadnie, bo nowy pack nie będzie konkurencją dla tego packa z powodu różnicy cenowej, czego zdajesz się nie rozumieć, choć tak prosta rzecz powinna być oczywistością dla praźródła wszelkiej wiedzy na jakie starasz się pozować.

Aha, czyli ja mówię o tym, ile będzie kosztować w PL, a ty zupełnie o czym innym? No to faktycznie, żeś się wstrzelił w temat.

To chyba cie

"Z Twoich wczesniejszych wypowiedzi wynika jednak, ze to nie jest dla Ciebie temat warty podjecia."

Przecież ja ten temat podjąłem, ale widać czytanie ze zrozumieniem to nie jest rzecz popularna za granicą, wśród światowców, niemniej ja jako polaczek sobie to cenie.

"Czy wprawi Cie w zaklopotanie, jesli napisze Ci, ze w tym samym sklepie, dostaniesz 3- paka filmow w cenie 1 filmu, ktory ten pack zawiera w cenie (10£)?"

To chyba ciebie powinno wprawić w zakłopotanie to co napisałeś, bo ja nigdzie nie mówiłem o sytuacji za granicą i nie mam zamiaru na ten temat gadać, bo mnie on zupełnie nie interesuje, a że ty zacząłeś ze mną dyskusję, a nie ja z tobą, więc po co o tym wspominasz, skoro to nijak ma się do tego, do czego rzekomo pijesz? Reszty twojego wywody nie chce mi się czytać po prostu, bo to wygląda tak, jakbyś przyszedł się wymądrzać, a nie konkretnie kontrargumentować moje słowa czy tezy.

"Jezeli te slowa wg Ciebie, nie sa przypisywaniem mi tresci, ktorych nie wypowiedzialem, to jestes analfabeta funkcyjnym. A moze potrafisz udowodnic, ze w moich poprzednich wypowiedziach jest jakiekolwiek odniesienie do wydania DVD i zaleznosci ceny BD do DVD?!?"

Tak jak już wcześniej pisałem, nie musiałeś pisać o bondzie na DVD. Napisałeś, że cena obecnego pakietu spadnie. Skoro teraz jest w cenie, jak sam twierdzisz, około 350zł, to jeśli jeszcze ma spaść... sam pisałeś na temat podaży, także nie powinieneś zadawać takich głupich pytań.

"Twoja logika niestety kluci sie z rzeczywistoscia i w zalozeniu i praktyce. O zalozeniach nie bede pisal, bo lekcja marketingu na wiele Ci sie nie zda. Praktyka zas wyglada tak: wchodzi nowa wersja produktu, kosztuje nieco wiecej niz stara, nastepnie tanieje do zwyklego poziomu, tej poprzedniej wersji."

No tak, już to widzę, wychodzi nowa wersja bonda, i kosztuje 450zł! Twoja logika kłóci się z rzeczywistością, nie moja.

"Co sie wtedy dzieje z cena poprzedniej wersji?! - Tanieje, albo bardzo tanieje."

No pewnie, z 350, stanieje do 20zł. 22 filmy bonda na blu za 20zł!

"Czyzby zakupy wciaz robili za Ciebie rodzice, ze jeszcze nie dostrzeglas tej oczywistej zaleznosci. A moze kupujesz tylko Bluraye, ktorych ten powtarzalny mechanizm nie dotyczy?! Otoz dotyczy. Jesli nie w Polsce, tym gorzej dla Ciebie jako konsumenta. Z pewnoscia natomiast nie daje to podstaw do tego, abys uznal ze masz racje i glosil ze pisze bzdury."

Ale piszesz, tylko tego nie widzisz, co sprawia, że dyskusja z tobą jest bardzo ciężka.

"Nie wiem dlaczego nazywasz mnie hipokrytą"

Ja widzę, że ty niczego nie wiesz i nic z tym nie mogę zrobić, co pokazuje powyższa rozmowa.

"reaguj moze z wiekszym dystansem i pokora, a przede wszystkim w kulturalnej formie.

(...)

Nie jestem tylko pewien czy to klopot wynikajacy z chwilowego braku koncentracji, czy cos bardziej trwalego."

Powyższa twoja wypowiedź, powinna chyba odpowiedzieć, na twoje poprzednie pytanie. Już wiesz czemu nazywam cię hipokrytą, czy wciąż nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty kurna wroz jakis jestes. Do tego nawiedzony, slyszysz jakies glosy moze?

Nie wiem tylko czy oprocz wybiorczego rozumienia, masz jeszcze klopot ze wzrokiem, bo ow niepodjety przez Ciebie watek, ktory rzekomo podjales, mialby odpowiadac na pytanie, czy nowy pack sie pojawi. Albo raczej kiedy?, a nie jaka bedzie w zwiazku z tym minimalna cena obecnego. Skoro juz chcesz mowic o cenie to prosze bardzo

Pack Bonda kosztowal w UK rownowartosc 200 euro, teraz kosztuje 100, a na wyprzedazy bedzie kosztowal mniej, jak kazdy inny pack. Packi popularnych filmow potrafia zejsc do 25-30% ceny wyjsciowej. Rozumiem, ze matematyka trudny przedmiot, a gdzie w gre wchodza procenty, to juz naprawde mozna sie zgubic, no nie? ;)

Ale popros kogos moze Ci policzy.

Bond moze wydawac sie nieco inny niz wszystkie packi serii filmow fabularnych, czy seriali telewizyjnych, chocby dlatego, ze ma ponad 20 plyt a nie 10, ale niestety niczego to nie zmienia w grze rynkowej. Jest takim samym towarem masowym. moze sie sprzedac albo nie, jesli nie znajda sie odbiorcy gotowi wylozyc kase. Pewnie nie wiesz tego ignorancie, ze multipacki kosztujace 40-80e i wiecej mozna dostac kilka razy do roku w cenach 10-20e. W Polsce te same wydawnictwa kosztuja 350-600 pln. Gdybys troche dluzej na forum posiedzial, to moze bys o tym wiedzial. Relacja polskich cen do cen w USA jest jeszcze lepsza, lo ojezu ale nie dosc ze okladka i jezyk inny to jeszcze odtwarzacz multiregionalny by trzeba bylo miec.

Kupuje za granica, bo mieszkam za granica, jest to chyba oczywiste. Zreszta gdybym mieszkal w Polsce, to tez bym kupowal za granica. Nie wiem, czy w zwiazku z tym, tylko mnie chcesz obrazic, czy masz rowniez cos do powiedzenia tym, ktorzy kupuja za granica i oficjalnie sekuja polska drozyzne i tandete. Poza tym wole oryginalna wersje, a nie "pozal sie boze" tlumaczenie, do ktorego Ty potrzebujesz pewnie przypisy, zeby zrozumiec o czym mowa. A najlepiej jeszcze lektora, bo czytanie tez trudna sztuka i czasem sie czlowiek nie wyrobi, tak szybko gadaja.Co?

Wazne, ze czytac umiesz. "Troche" rozumienie szwankuje. ale nie ma sie co martwic.

A i kreatywny jestes. No bo skads wziales te 150 pln, chociaz nic cenie nie pisalem.

Ciesze sie , ze w myslach nie czytasz, zwlaszcza w moich, bo jeszcze bys w depresje wpadl, mimo niewatpliwie mocnego charakteru. Chlopaki z laweczki chyba musza Cie bardzo powazac, skoro uwazasz, zes taki madry.

I patriota, no bo okladka tez musi byc po polsku, choc polskie wydanie kosztuje wiecej (czasem wielokrotnie wiecej) albo wogole go nie ma.

Poniewaz niczego nie zrozumiales z poprzednich moich postow sprobuje napisac w sposob niebudzacy watpliwosci:

Sluchaj buraku z Pacanowa. Proponuje abys juz wiecej paszczy w moim kierunku nie otwieral, bo wszystkim wokol moze byc smiesznie poza Toba.

Jesli jestes na tyle tepy, zeby nie rozumiec, ze fakty swiadcza o tym, ze swoje domysly mozesz wlozyc miedzy bajki o Koziolku Matolku, to uwierz mi na slowo i przestan juz wiecej sie osmieszac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wielki szacunek i kultura się wylewa z twoich wypowiedzi. :)

Od początku mówiłem tylko i wyłącznie o cenie w polsce. To ty wyjechałeś z nowym packiem i tym, ile kosztuje edycja u twojej babci na wyspach owczych.

Ile ci razy mam powtarzać, że rozmawiamy o cenie w polsce. Może naucz się czytać ze zrozumieniem, zamiast męczyć siebie i innych? Ciągle pierdzisz nie na temat - najwyższy czas się obudzić. Zresztą spójrz w jakim temacie jesteś?

"Ciesze sie , ze w myslach nie czytasz, zwlaszcza w moich, bo jeszcze bys w depresje wpadł"

Zapewne, tak traumatyczne przeżycie ciągnęło by się za mną do końca życia. :D

Burakiem to ty jesteś, wolisz pierdzieć od kilku postów nie na temat, wymądrzać się i udawać, że twoje IQ jest wyższe niż 70 i że umiesz logicznie myśleć, zamiast odpowiedzieć na temat. Proponuję, żebyś prowadził dyskusję sam ze sobą skoro twój świat już tak bardzo odbiega od tego realnego.

Edytowane przez Andrzejooo123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydania z polskim jezykiem wystepuja rowniez za granica. nie trzeba koniecznie ich kupowac w Polsce.

Po wtore ceny w Polsce tez spadaja,

Rozumiem, ze glosy podpowiedzialy Ci, ze ponizej 400 kupic sie nie da. czy wspomnialy Ci tez, ze obecny Bond jest ostatnim polskim wydaniem?

Ciagnac sie bedzie z pewnoscia , masz to jak w banku cwoku.

O szacunku i kulturze wobec Twojej osoby mozesz zapomniec, co zawdzieczasz jedynie swojemu chamskiemu zachowaniu.

Ty musisz byc jakis kompletnie ograniczony myslac, ze usilujac wmowiec nam, ze cena "stanela" i teraz bedzie tylko rosla, pomoze Ci sprzedac Twojego Bonda, ktorego oferujesz tutaj :

http://hdtvpolska.com/topic/29948-james-bond-wydanie-na-50-lecie-blu-ray-pl/page__hl__bond

Naprawde uwazasz ze siedza to same durnie, ktorych przechytrzysz swoimi tanimi sztuczkami?

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płacz tak binary, bo z tego płaczu, frutracji i obrażania coś ci jeszcze pęknie i nie będziesz mógł dzielić się swoją wszechwiedzą w internecie. :(

Nigdzie nie napisałem, że poniżej 400zł kupić się nie da, czy też, że obecny Bond jest ostatnim polskim wydaniem, no ale jak na totalnego hipokrytę przystało, to ty zarzucałeś mi, że wkładam coś ci w usta. :D

Nie mam zamiaru odpowiadać obelgami na poziomie gimnazjum, wszak obraziłbym sam siebie zachowując się tak, co ty uczyniłeś powyżej. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evil, wyjątkowo niska cena. Jest kilka podobnych ofert, ale bez lektora i napisów... zresztą wystarczy spojrzeć na obecne licytacje. Przykład 485 zł, dwie oferty opiewające na tyle, obie złożone dzisiaj:

http://allegro.pl/james-bond-50th-23-bluray-folia-wersja-pl-i2992719030.html

Zresztą, tak jak mówiłem, zobaczymy za jakiś miesiąc, czy wciąż będą się trafiać tak atrakcyjne oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty musisz byc jakis kompletnie ograniczony myslac, ze usilujac wmowiec nam, ze cena "stanela" i teraz bedzie tylko rosla, pomoze Ci sprzedac Twojego Bonda, ktorego oferujesz tutaj :

http://hdtvpolska.com/topic/29948-james-bond-wydanie-na-50-lecie-blu-ray-pl/page__hl__bond

Naprawde uwazasz ze siedza to same durnie, ktorych przechytrzysz swoimi tanimi sztuczkami?

Dopiero teraz zobaczyłem, że edytowałeś post. :) To ogłoszenie jest już nieaktualne od kilku dni (zresztą zakupu dokonała bardzo miła osoba z forum), także doszukiwanie się u mnie jakichś ukrytych celów jest po prostu żałosne. To po pierwsze. Po drugie, ja nic nie staram się wmówić. Tak to wygląda. Promo do telewizorów już się skończyło i teraz cena będzie rosła, po prostu, nic dodać nic ująć.

PS. Napisz większymi literami, wtedy twoja racja będzie jeszcze bardziej twojsza.

Evil Khan - link który podałeś był wyjątkowo atrakcyjny, pewnie dlatego ktoś momentalnie kupił zestaw i aukcja jest już zakończona.

Edytowane przez Andrzejooo123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś to oszust. Wyruc...ał 16 osób po 310zł...

Konto ma zawieszone na allegro z uwagi na negatywne komentarze. Wśród nich jeden komentarz jest za box Bonda.

Myślę, że reszta osób również nie otrzymała jeszcze boxu, ponieważ nikt jeszcze nie wystawił żadnego komentarza.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=27658512&type=fb_all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

Czytaj komentarz z 21 lutego.


samsonite2 (33)
( Kupujący )


NIESTETY, SPRZEDAWCA OKAZAŁ SIĘ CZŁOWIEKIEM
NIEODPOWIEDZIALNYM... NIE OTRZYMAŁEM OD NIEGO ZAPŁACONYCH PŁYT(BOX
BONDA),ODDAJE SPRAWĘ NA POLICJE, A WSZYSTKICH OSTRZEGAM...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Rozwiązanie widzę jedno. Wszystkie transakcje powyżej 100zł powinny być realizowane poprzez PayU na zasadzie depozytu gotówki tzn Kupujący wpłaca pieniądze na konto PayU ale te pieniądze nie są dostepne dla Sprzedającego przez okres np 5-10 dni lub do momentu potwierdzenia otrzymania towaru przez Kupującego faktu otrzymania towaru,

Taka procedura wyelimunuje skuteczne wszystkie mendy społeczne i zabezpiecza interesy obu stron

Edytowane przez mobor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pomysł dobry ale nie do końca idealny, a co w wypadku kiedy kupujący nie potwierdzi lub będzie zwodzony przez ten okres 5-10 dni. Na zapewnienie uczciwości nie ma metody, zawsze znajdzie się sprytny który obejdzie każdy system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koleś to oszust. Wyruc...ał 16 osób po 310zł...

Konto ma zawieszone na allegro z uwagi na negatywne komentarze. Wśród nich jeden komentarz jest za box Bonda.

Myślę, że reszta osób również nie otrzymała jeszcze boxu, ponieważ nikt jeszcze nie wystawił żadnego komentarza.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=27658512&type=fb_all

Następny negatyw na koncie "wyprzedaz81" związany z boxem Bonda

danrucek (96) ( Kupujący )

Negatywny

czw 07 mar 2013 23:21:30 CET

3024280036

Pokaż

Do dziś (prawie miesiąc od licytacji) nie otrzymałem przedmiotu (zestaw Bonda). Kontakt ze sprzedającym beznadziejny. Zgłaszam sprawę na Policję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny negatyw na koncie "wyprzedaz81" związany z boxem Bonda

Również zostałem oszukany przez wyprzedaz81. Dzisiaj byłem na komendzie i rozmawiałem na temat tego oszustwa. Ze względu na ilość poszkodowanych osób sprawa ma szansę trafić do działu przestępstw gospodarczych a nie zakończyć swoje życie na komendzie dzielnicowej po kilku miesiącach ze względu na niewykrycie sprawcy.

W związku z tym proszę osoby poszkodowane z forum (jeśli takie są) o kontakt ze mną abyśmy skoordynowali akcję.

Niestety część aukcji została już przeniesiona do archiwum Allegro, dlatego byłbym wdzięczny gdyby ktoś znał jakieś lub miał ich spis.

Najbardziej frustrujcie jest to, że od czasu tej wpadki w moim mieście zakończyło się już kilka aukcji z ceną poniżej owych 310 zł. Gdybym zachował się jak należy i sprawdził sprzedającego oszustwo wyszło by na jaw znacznie wcześniej. Wystarczyło w Google wpisać adres (zły kod, adres też lipny na Google street najbliżej jest urząd skarbowy). Piszę ku przestrodze.

Edytowane przez gees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...