Skocz do zawartości
pastorek23

Biały TV LCD lub LED

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Właśnie szukam białego telewizora LCD lub z podświetleniem LED o rozmiarze 32" i najlepiej Samsunga. Znacie jakieś modele lub miejsca gdzie takie znajdę. Proszę podawajcie chociaż modele to łzawiej będzie mi szukać.

Edytowane przez pastorek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szukam białego TV LED lub LCD o rozmiarze 32" ....

Obawiam się, że pytanie jest źle sformułowane, szukasz białego telewizora LCD lub LCD, w rozmiarze 32 cale. Telewizorów LED nie ma w sprzedaży, ani białych, ani czarnych, ani zielonych, czy też nawet czerwonych :). A przynajmniej nie ma w tej przekątnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biale TV nie sa zbyt popularne na rynku ale mozna je oczywiscie dostac, jesli sie poszuka. Rowniez te z podswietlaniem LED.

Najlatwiej Samsunga.

Na wasne oczy widzialem w sklepach jeszcze biale Philipsy. Sam mam bialego Sony.

Z uwagi na to, iz konsumenci kupuja biale telewizory do kuchni, najczesciej spotykac mozna je w wielkociach mniejszych niz 32"

Jednak w przyrodzie wystepuja i wieksze przyklad - Samsung 32" z podswietlaniem LED. Niestety moge Cie tylko skierowac do sklepow zagranicznych, bo nie mieszkam w Polsce, wiec nie wiem. Ale jak napiszesz do wujka Google'a to z pewnoscia Ci odpowie;)

Powodzenia

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że pytanie jest źle sformułowane, szukasz białego telewizora LCD lub LCD, w rozmiarze 32 cale. Telewizorów LED nie ma w sprzedaży, ani białych, ani czarnych, ani zielonych, czy też nawet czerwonych :). A przynajmniej nie ma w tej przekątnej.

Jak to nie ma telewizorów LED. Oto przykłąd http://www.samsung.com/pl/consumer/tv-audio-video/televisions/led/UE32B7000WWXXH/index.idx?pagetype=prd_detail

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest telewizor LCD z podświetleniem LED samsung dostał nawet karę za wprowadzanie klientów w błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

astorek23.

Samsung wprwadzil taka terminologie i jest ona niestety mylaca. Matryce tych telewizorow, ktore Samsung nazwal LED sa zbudowane w technologii LCD ( cieklokrystalicznej). Zmienilo sie natomiast zodlo podswietlania. Nie sa to juz swietlowki ale malutkie diody LED. Stad tez elegancki smukly ksztalt tych telewizorow.

Kolega SlawekR podkreslil to stanowczo, bo istnieja wyswietlacze zbudowane wylacznie z diod LED, w ktorych kazdy piksel (czy raczej subpiksel barwny) to element LED. Spotkac je mozna w banerach reklamowych na stadionach, ulicach czy budynkach.

Te najwieksze robia wrazenie np glowny ekran Cowboys Stadium(49 × 22 m = 1,070 m2), albo ten zamontowany pod sklepieniem centrum handlowego w Las Vegas - 450 m dugosci. Tak wiec doradzam, przynajmniej na tym forum, operowanie terminem telewizory podswietlane LED ;)

Edytowane przez binary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze będę pamiętał ale troszkę zeszliśmy z pytania które na początku zadałem więc może jak ktoś zna jakieś modele BIAŁE to niech tu wypisze ułatwi mi to szukanie telewizora i zapewne innym również.

Znalazłem również Samsung LCD LE32B541 ale to już starszy model.

Edytowane przez pastorek23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...