Skocz do zawartości
ebore1

amplituner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , proszę o pomoc w wyborze amplitunera zastanawiam sie już długi czas nad Denon AVR-1611 i nad Onkyo TX-SR 309 .Zestaw by grał w kinie oraz ps3 jak i również muzyka,

zależy mi na ładnym basie, na razie Rubikony graja bez suba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

muzyka bez szans na praktycznie każdym ampli....do kina i ps3 wystarczy byle co - liczy się efekt i bas w wybuchach...a muzyka tylko stereo albo 2.1 i to studyjne...ale jak juz to onkyo 608...pionek 920....denon?eee tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Onkyo i muzyka?????.

Masz poczucie humoru.

Pion lub HK

Co do reszty towarzystwa - posłuchaj ale wątpię.

Pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam te kolumny już 1,5 roku, grają z Sony DG510 (miałem go już wcześniej).

ostatnio nawet myślałem zmienić amplituner na coś lepszego i próbowałem te same kolumny z denonem i yamaha z niższej półki i powiem Ci, że jak na moje ucho to yamaha grała tragicznie w stereo a denon przypominał mi moje sony.

Wyższych nie próbowałem, budżet ok 1.400 zł. A co do kolumn to musisz mieć subwoofer (mam RHK1000 sub) jeżeli chcesz bas mieć bo żeby usłyszeć bas na kolumnach trzeba je dosyć głośno rozkręcić ale wytrzymują dużo.

Więc albo dasz 2.500+ zł za ampli albo kup coś taniego bo wszystkie zagrają podobnie.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Onkyo 309. Jest to nowy model z przed kilku miesięcy. Miałem okazję go przez jakiś czas testować (pracuję w sklepie więc mam taką możliwość :) ). Ten amplituner na pewno dobrze sprawdzi się w Twoim przypadku. Ma sporo ciekawych funkcji. Nawet w stereo spisuje się nie najgorzej, oczywiście wiadomo że nie będzie to samo co ze wzmacniacza stereo, ale naprawdę Onkyo w nowych modelach postarało się o dobrą jakość dźwięku.

Denon 1611 jest starszym modelem, teraz do sprzedaży wchodzą modele z **12 na końcu. Temu amplitunerowi również niczego zarzucić nie mogę, ale osobiście wybrał bym Onkyo.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...