Skocz do zawartości
jawosz

NMJ zawiesza się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie!

Dzisiaj postanowilem troche wyczyscic twardy dysk na popcornie i niestety następił zonk ;-( teraz jak chce zeskanowac filmy od nowa do skanowanie zatrzymuje sie na verifying i [beeep]...

Chciałem usunąc cały folder nmj_database i niby mi sie udało z wyjątkiem katalogu thumbnail w movies bo wywala jakiś blad :

---------------------------

Total Commander 7.50a fin

---------------------------

Access violation at address 0051A4F6. Read of address 00000008.

Please report this error to the Author, with a description

of what you were doing when this error occurred!

Windows exception: C0000005

Stack trace:

0051A4F6

5CF2D9 51BD7F 51CBCC 442479 443A3D 4423B7

44476E >44397B 414514 4438E9 414514 443A3D

4443BA 414514 44397B 414514 419B58 419BF0

69F119

Raw:

5CBBDE 5CF2D9 51BD7F 442479 444689 443A3D

4443BA 4443DD 5D159F 4023DB 4026A4 4036C5

51A2C6 43B20B 43B34A 432806 442479 444689

4323D7 443A3D 4423B7 44476E 444C31 442479

444689 443A3D 4443BA 4443DD 414514 414514

4438E9 414514 444733 442479 444689 433D25

443A3D 4443BA 4443DD 414514 44397B 414514

69C025 69C025 51CBCC 442102 44211A 5C0063

5C0043 4443BA 4438E9 402E4E 442479 444689

444733 4161F0 443A3D 4443BA 4443DD 414514

Podobny błąd wywala jak chce do niego wejsc ;-(

Może to jest zródłem problemu??

Pzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj HDD i napraw błędy > najprościej wyjmij fizycznie HDD z PCH, podłącz pod PC i w zależności jaki system plików masz na HDD napraw stosownym programem błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj HDD i napraw błędy > najprościej wyjmij fizycznie HDD z PCH, podłącz pod PC i w zależności jaki system plików masz na HDD napraw stosownym programem błędy.

OK udało mi się ruszyć skanowanie po podłączeniu POCORNA (przez USB) do kompa I usunięciu katalogu z baza danych NMJ niestety pojawił się teraz porblem z niepojawianiem sie plakatów na videowall ;-( albo są złe albo wogóle nie ma grafiki (natomiast po wejsciu w dany film plakat jest).

Jak moge to naprawic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK udało mi się ruszyć skanowanie po podłączeniu POCORNA (przez USB) do kompa I usunięciu katalogu z baza danych NMJ niestety pojawił się teraz porblem z niepojawianiem sie plakatów na videowall ;-( albo są złe albo wogóle nie ma grafiki (natomiast po wejsciu w dany film plakat jest).

Jak moge to naprawic??

Jaki masz system plików na HDD?

Edytowane przez esem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;-( albo są złe albo wogóle nie ma grafiki (natomiast po wejsciu w dany film plakat jest).

Jak moge to naprawic??

[/

Miniaturki okładek C-200 zapisuje bezpośrednio do katalogów , "poster, thumbnail i wallpaper" znajdujące się w folderze "video" katalogu głównego "media".

Musisz jeszcze raz przeskanować dysk i ponownie utworzyć kolekcję miniaturek okładek.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz system plików na HDD?

EXT

Miniaturki okładek C-200 zapisuje bezpośrednio do katalogów , "poster, thumbnail i wallpaper" znajdujące się w folderze "video" katalogu głównego "media".

Musisz jeszcze raz przeskanować dysk i ponownie utworzyć kolekcję miniaturek okładek.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Mam A210

Przeskanowałem już wiele razy ale niestety wciąż pokazuje albo domyslna ikone albo jakaś idiotyczną miniaturke z kompletnie innego filmu.

O dziwo dzieje się tak nawet jak wykasuje komplednie cały katalog nmj_database (czy jakos tak)zawsze wraca do tego samego idiotycznego stanu.

Natomiast jak ustawie widok w NMJ na liste to jest wyszstko ok ale wynika to pewnie z tego, że tam wyświetlaja się plakaty z wewnętrznego info o filmie a nie miniaturki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem jak Ci pomóc

Spróbuj usunąć z dysku cały folder NMJ i ponownie załóż go albo ręcznie dodawać miniaturki i opisy programem NMJToolbox lub Collection Management.

Ja tak miałem i pomogło.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXT

Przeskanowałem już wiele razy ...

Jakim (którym) programem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim (którym) programem?

przeskanowałem w sensie popcornem baze filmow ;-)

Dysk dziala ok cos sie pokrecilo w bazie danych popcorna a nie z dyskiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeskanowałem w sensie popcornem baze filmow ;-)

...

Ha, ha ha - uśmiałem się. Nic nie przeskanowałeś. Ha, ha, ha.

Użyj spod Linuxa fsck - jest m.innymi na Gparted Live.

I nie pisz więcej, że przeskanowałeś HDD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[/

Musisz jeszcze raz przeskanować dysk i ponownie utworzyć kolekcję miniaturek okładek.

Pozdrawiam,

AndrzejS@

Nie smiej sie bo odpowiadałem na post Andrzeja !

Czytaj uważnie, a w wolnym czasie przeczytaj definicje skanowania (bo można tego słowa używać w kliku przypadkach )

Ale... nie ważne jak twój posty byłby nieuprzejmy (bo mógłbym to nazwać dosadniej) miałeś częściowo racje...

Wyjąłem dysk z popcorn'a podłączyłem na sztywna do PC - faktycznie sam Windows wykrył uszkodzone pliki i je naprawił...

Usunąłem do końca cały katalog NMJ bo przez ftp i po usb nie było to możliwe i odbudowałem bibliotekę - pomogło.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuje za pomoc ;-) tobie też esem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie smiej sie bo odpowiadałem na post Andrzeja !

Czytaj uważnie, a w wolnym czasie przeczytaj definicje skanowania (bo można tego słowa używać w kliku przypadkach )

Ale... nie ważne jak twój posty byłby nieuprzejmy (bo mógłbym to nazwać dosadniej) miałeś częściowo racje...

Wyjąłem dysk z popcorn'a podłączyłem na sztywna do PC - faktycznie sam Windows wykrył uszkodzone pliki i je naprawił...

Usunąłem do końca cały katalog NMJ bo przez ftp i po usb nie było to możliwe i odbudowałem bibliotekę - pomogło.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuje za pomoc ;-) tobie też esem :P

No widzisz...

Zrób skanowanie HDD spod Gparted, Acronisa - czegokolwiek co radzi sobie z EXT3 (2, 4), znajdziesz kolejne błędy na HDD i zrozumiesz definicję skanowania. Nie mylić z podglądaniem - bo to jest niezdrowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...