Skocz do zawartości
sochanus

TR11 Youtube, Napisy TXT....

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Testuje ostatnio Tr11 i niestety z dnia na dzięń coraz gorej.

Mam prośbe czy ktoś mógłby spróbowac odpalić w youtube filme "peppa pig washing" oraz zaraz p onim "peppa pig playground" u mnie w połowie pierwszego albo drugiego przerywa odtwarzanie i koniec...

Napisy TXT w MKV niestety nie działają poprawnie niezależnie od formatu. Czu komuś udo sie znaleźć na to obejscie ?

Help bo mi sie cierpliwość do tego playera kończy

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok napisy nagle lepiej nie wiem dlaczego... wszystkie przerobiłemna srt i potem jak właczam te txt to działają dobrze...

Niestety youtube ze świnką peppą nie bardzo chcą współpracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy działają, Youtube dalej lipa

Torrent ruszył ale po zainstalowaniu dysku wewnętrznego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynajdujesz problemy! Jak Ci torrenty miały działać skoro HDD nie miałeś zainstalowanego? Filmy... od pełnej obsługi YT to komputer jest. Inne sprzęty zawsze będą miały jakieś problemy. Jak nie teraz to za miesiąc czy rok. Co do napisów to u mnie raz nie działały bo w txt było {} zamiast [] (albo odwrotnie). Od tego czasu srt ściągam i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynajdujesz problemy! Jak Ci torrenty miały działać skoro HDD nie miałeś zainstalowanego? Filmy... od pełnej obsługi YT to komputer jest. Inne sprzęty zawsze będą miały jakieś problemy. Jak nie teraz to za miesiąc czy rok. Co do napisów to u mnie raz nie działały bo w txt było {} zamiast [] (albo odwrotnie). Od tego czasu srt ściągam i po sprawie.

Nic już nie będę wynajdywał. Oddałem towar do sklepu. Nie polecam tego produktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...