Skocz do zawartości
sienias80

Co najlepsze do zgrania z kamery sony hd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam ogromny problem. Kupiłem Kamerę sony HDR HR-155 Ful HD dysk twardy 120 GB.Niebawem zapełni mi się dysk na kamerze i dlatego poszukuję jakiegoś sprzetu do : zgrywania filmików, oglądania ich na tv w jakości HD. Tv mam HD ready toshiba. dysk twardy musi być duży ok 1 TB. Może także być jakieś wi-fi w tym urządzeniu. Koniecznie tez żebym mógł podłączać pod te urządzonko inne nosniki. Pilot koniecznie. Opiszcie co Wy byście kupili na moim miejscu . Pozdrawiam i czekam na pomoc. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kasy itd, pytanie trzeba precyzować,

WD LIVE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasy tak do ok 1000PLN. Zastanawiałem się na emtec movie cube s850h ale nie wiem czy to będzie kompatybilne z moim sprzętem i czy warte jest tych pieniędzy. Doradźcie czy może lepiej kupić kilka rzeczy i łączyć je razem. Napiszcie mi jakie są Wasze pomysły odnośne takiego zakupu. Interesuje mnie Wasze zdanie co Wy byście kupili na moim miejscu. Z zamiarem kupna kamery nosiłem się bardzo długo ale po napisaniu posta na forum i po odczytaniu wielu rad od użytkowników kamer wybrałem właśnie SONY HDR-HR155 120 GB HD i jestem bardzo zadowolony z tego zakupu myślę ,że sam z tym sobie bym nie poradził a tak 100% satysfakcji z zakupu. Myślę że Wasza wiedza jest nieoceniona w takich sprawach i w żadnym sklepie nikt mi wszystkiego nie powie bo im tylko chodzi o sprzedaż tego na czym maja największy zysk.

Pozdrawiam Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, to komputer posiadasz - kup więc 2TB dysk (270pln.) + stacja dokująca Welland ( 60 pln.) i masz już zorganizowany magazyn.

Jeśli chcesz oglądać z płyt, to jest dużo oprogramowania, które pozwoli Ci na rejestrację materiału na płytach.

Nie kupuj playera , który nie radzi sobie z dużym bitrate (czip REALTEK) a jak już musisz, to coś na Sigmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WD LIVE radzi sobie spokojnie i jest w dobrej cenie, wiec podpinasz dysk i oglądasz nie ma prostszego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta dobra cena to jednocześnie cała masa ograniczen

Mialem, sprzedalem- nigdy wiecej REALTEKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę ograniczeń bo wszystko śmiga, jednej rzeczy nie ma True HD, ale piszemy o czymś innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to już nieco powyżej budżetu, ale sugerowałbym rozważenie zakupu PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Brak dzwieku HD

- Brak BD-Java

- megawolna nawigacja po menu płyt BD (400 Mhz vs 660 Mhz widać gołym okiem)

- o wiele lepszy postprocessing video

itd

To faktycznie- mało istotne szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wam mam już trochę wiedzy na ten temat dzięki za pomoc. Ostatnio byłem w mediamarkt i sprzedawca powiedział mi że emtec movie cube i wd live to syf i dlatego nie prowadzą tego u siebie w sprzedaży. Polecił mi ASUS o'play HD2 cena w mediamarkt 699pln może byc + dysk twardy ok 200PLN.

Napiszcie mi co wy sądzicie o tym sprzęcie. Jeszcze raz przypomnę że potrzebuje urządzonka do zgrywania z kamery SONY FULL HD filmów i oglądania ich bezpośrednio na TV toschiba hd ready bez podłaczania kamery oraz kompa.

A może istnieje możliwość podłączenia dysku twardego do dekodera multimedia ADB HD???????

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Brak dzwieku HD

- Brak BD-Java

- megawolna nawigacja po menu płyt BD (400 Mhz vs 660 Mhz widać gołym okiem)

- o wiele lepszy postprocessing video

itd

To faktycznie- mało istotne szczegóły :)

Myślisz że on w kamerze ma dźwięk HD i menu BD itd

Czytałeś o czym jest temat :)

To jak sprzedawca Ci coś powiedział i nam to powtarzasz to może go posłuchasz, z dawnych czasów pamiętam że asus miał problemy, nie wiem jak jest teraz bo mam to gdzieś, swoje napisałem wiec na tym kończę.

Kwestia kasy, jak masz dużo to Diune, PS3, jak nie chcesz wydawać to WD Live, jak sprzedawca Ci mówił Asus to weż kamere i jedz do niego żeby Ci pokazał i po sprawie, szkoda to wałkować.

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...