Skocz do zawartości
Golf

Czy teraz mogę zrezygnowac z jednego z pakietów?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwa rezygnacja z pakietu Hity Filmowe?Ten pakiet to jakieś nieporozumienie,chętnie bym z niego zrezygnował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już znam odpowiedz można zrezygnowac właśnie to zrobiłem.Poczekam na prawdziwe hity .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja z kolei na partyline poprosiłem o zmianę z pakietu Hity Filmowe na NSport i po godzinie miałem Nsport na swoim telewizorze.
Dziwne ,że nie zostały zablokowane Hity Filmowe.Na wszelki wypadek zadzwoniłem na partyline z pytaniem jakie pakiety mam płatne i oświadczono mi,że HDdiscowery oraz Nsport-na umowie mam HD Discowery/kultura,nauka itp/ i Hity.Obecnie mam wszystkie 3 pakiety HD a oficjalnie 2 do zapłaty.Wszystko się wyjaśni jak przyjdzie pierwsza faktura.-Czy przez "pomyłkę" nie wyłączono mi Hitów Fimowych wzamian za Nsport.A może ten bonus jest tylko w bezpłatnym m-cu październiku ? Edytowane przez enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='enter' post='18047' date='27.10.2006, 15:35 ']Ja z kolei na partyline poprosiłem o zmianę z pakietu Hity Filmowe na NSport i po godzinie miałem Nsport na swoim telewizorze.
Dziwne ,że nie zostały zablokowane Hity Filmowe.Na wszelki wypadek zadzwoniłem na partyline z pytaniem jakie pakiety mam płatne i oświadczono mi,że HDdiscowery oraz Nsport-na umowie mam HD Discowery/kultura,nauka itp/ i Hity.Obecnie mam wszystkie 3 pakiety HD a oficjalnie 2 do zapłaty.Wszystko się wyjaśni jak przyjdzie pierwsza faktura.-Czy przez "pomyłkę" nie wyłączono mi Hitów Fimowych wzamian za Nsport.A może ten bonus jest tylko w bezpłatnym m-cu październiku ?[/quote]
Ja tez zmienilem pakiety i z tego co mi powiedzieli to zaplace za 3 pakiety w tym miesiacu rozliczniowym.
Ten pakiet z ktorego zrezygnowalem bede mial do konca listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jest ta zmiana platna ? w cenniku pisze 20zl !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak wyżej-sprawa dotyczy pakietów o tej samej cenie 16 zł i wówczas nie ma żadnej opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='Mol' post='18268' date='28.10.2006, 15:25 ']a jest ta zmiana platna ? w cenniku pisze 20zl !!!!!!!!!!!!!!!![/quote]

Jeśli obniżysz wartość kwotową za twoje pakiety to zapłacisz 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak często można robić zmiany?
tzn. ja bym chętnie zmienił pakiet filmowy (póki nie ma kanału HD) na nsport.
a o ile się pojawi w połowie miesiąca to chciałbym wrócić na filmowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='klaus71' post='18319' date='28.10.2006, 20:10 ']a jak często można robić zmiany?
tzn. ja bym chętnie zmienił pakiet filmowy (póki nie ma kanału HD) na nsport.
a o ile się pojawi w połowie miesiąca to chciałbym wrócić na filmowy.[/quote]


Pani z partyline powiedziała ,że raz w miesiącu.Obecna zmiana może zaowocować następną zmianą w grudniu./Październik jest bezpłatny i się nie liczy/. Edytowane przez enter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[quote name='enter' post='18333' date='28.10.2006, 22:38 ']Pani z partyline powiedziała ,że raz w miesiącu.Obecna zmiana może zaowocować następną zmianą w grudniu./Październik jest bezpłatny i się nie liczy/.[/quote]
Pazdziernik teoretycznie jest zadarmo, bo zaplacimy za pazdziernik i listopad ale do rozrachunku podciagniety jest pod listopad. Rezygnujac z 1 pakietku i biorac z zamian inny i tak za 1 miesieac zaplacimy z 3 pakiety. Jesli w miesiacu rozliczeniowym korzystalismy przynajmiej przez 1 dzien to za niego niestety trzeba zaplacic i dopiero go wylacza na koniec miesiaca rozliczeniowego.
Mam na stanie 2 pakiety Nauka i Filmy a ogladam dodatkowy 3 Style do konca listopada inaczej sie nie da. Wiec skoro pazdziernik by byl za darmo to nie musialbym placic za te Style.
Jesli nie chcesz placic za 3 pakiety wiec zmiany nalezy dokonywac na koniec okresu rozliczeniwego. Edytowane przez kaz_ik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...