Skocz do zawartości
zrk

HTPC VS HDD PLAYER

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, w co lepiej zainwestować i czemu?

Ja sądzę że chyba HTPC, możliwość rozbudowy, różne media centery do wyboru i z dużą możliwością add-onowania itp, odpali wszystko.

Wasze wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena/możliwości .... temat rzeka !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już było na forum, jeden woli szybkie samochody, drugi dostojne. Trzeba wybrać samemu. Ja na teraz wybieram player, ale PC jest bardziej uniwersalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie, w co lepiej zainwestować i czemu?

Ja sądzę że chyba HTPC, możliwość rozbudowy, różne media centery do wyboru i z dużą możliwością add-onowania itp, odpali wszystko.

Wasze wnioski?

Chcesz się bawić , kombinować , wk...,zgrywać,kopiować,lubisz to - HTPC :D .

Chcesz podłączyć i oglądać - plajerek będzie bardziej na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz się bawić , kombinować , wk...,zgrywać,kopiować,lubisz to - HTPC :D .

Chcesz podłączyć i oglądać - plajerek będzie bardziej na miejscu.

A jak już się pobawię i ustawię dobrze to potem będzie paliło na dotyk? Pytam bo to do salonu dla rodzinki ma służyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli sprzęt dla rodzinki ma być to kup playerka z pilotem.Zaoszczędzisz sobie i innym stresu ;) .

Moja żonka Popcorna obsługiwała bez problemu a HTPC nawet nie włącza,mimo że pracuje z komputerem.

Edytowane przez Irek39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzęt dla rodzinki ma być to kup playerka z pilotem.Zaoszczędzisz sobie i innym stresu ;) .

Moja żonka Popcorna obsługiwała bez problemu a HTPC nawet nie włącza,mimo że pracuje z komputerem.

No tak krążę myślami teraz, myślałem nad jakąś kukurydzą właśnie jak coś bo teraz mam z oferty na ibood.pl sprzed paru dni a.c.ryan playon!hd ale to chyba nie to o co mi chodzilo wiec sprzedaje po kosztach z dyskiem 2tb. Ale w sumie naweto po wgraniu XBMC i dobrej konfiguracji jest ciężko? myślałem że wtedy to już działa jak zwykły player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...