Skocz do zawartości
Manniak

Yamaha RXV 357

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam natomiast problem z którym nikt nie potrafi sobie poradzić. Absolutne dziwadło. Podczas konfiguracji pojawia się kanał LFE (a nawet go słychać). Później zaś gdy zrobię już Check Test O.K. wyświetlają się tylko dwa przednie głośnika a kanał LFE jeż nie, pomimo tego że gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam natomiast problem z którym nikt nie potrafi sobie poradzić. Absolutne dziwadło. Podczas konfiguracji pojawia się kanał LFE (a nawet go słychać). Później zaś gdy zrobię już Check Test O.K. wyświetlają się tylko dwa przednie głośnika a kanał LFE jeż nie, pomimo tego że gra.

Twój model nie ma chyba automatycznej kalibracji ?

Napisz dokładniej ile kolumn , jakie źródła dźwięku i czym masz połączone do amplitunera .

Domyślam się że masz dwie kolumny frontowe i sub .

Domyślam się że twój amplituner nie dostaje sygnału audio np. 5.1 ( te 1 to LFE ) , tylko gdy dostanie taki sygnał to się zaświeci LFE lub mała ikonka suba ( tak jest w mojej Yamasze )

Domyślam się że w " menadżerze basu " amplitunera jest ustawione na wzmacnianie sygnału stereo . GDY AMPLITUNER DOSTAJE SYGNAŁ STEREO I PRACUJE SUB , TO TEŻ NIE BĘDZIE SIĘ ŚWIECIĆ KANAŁ LFE LUB MAŁA IKONKA SUBA . TAK JEST W MOJEJ STAREJ YAMASZE i w Twojej pewnie też .

Edytuję : możliwości jest wiele dlaczego nie dostajesz sygnału do amplitunera np. 5.1

---- brak połączenie kablem cyfrowym z odpowiedniego źródła i materiału z 5.1

---- wybieranie sygnału z danego źródła w amplitunerze ustawione na wybieranie sygnału tylko na analog

---- np. w dekoderze N - Telewizji wyjście cyfrowe nie jest ustawione na Dolby Digital. ( oprócz tego ustawienia trzeba oglądać odpowiedni kanał z dźwiękiem 5.1 )

Edytowane przez czester15.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...