Skocz do zawartości
Drash

Zestaw Audio Stereo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie : czy sprzęt

Yamaha A-S500+ Focal Chorus 706V będzie grał dobrze ? jak na 9m2 pokój ?

chce kupić jakiś wzmacniacz i kolumny jakieś fajne do odtwarzania Audio-Video chcę połączyć to z TV (SONY BRAVIA KDL40W5500) chcę oglądać na tym sprzęciku filmy i posluchać muzyki( co do muzyki to naprawdę jest to wszystko - co wpadnie mi w ucho czyli różne gatunki muzyki) - interesuje mnie by to grało w miarę czysto i z fajnym basikiem widzę że ten wzmak ma wyjście na Sub- dobre wyjście w razie przeprowadzki do większego pokoju ok ( ok. 20m2) mam zamiar też podpiąć konsole XBOX 360 mam też O'play Mini.

Jeśli macie jakieś propozycje lepsze to proszę o jakieś wskazówki ( cena za komplet ok.5000-5500zł)

jeszcze mam pytanie jakie kable zakupić by to połączyć...

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Mam pytanie : czy sprzęt

Yamaha A-S500+ Focal Chorus 706V będzie grał dobrze ? jak na 9m2 pokój ?

chce kupić jakiś wzmacniacz i kolumny jakieś fajne do odtwarzania Audio-Video chcę połączyć to z TV (SONY BRAVIA KDL40W5500) chcę oglądać na tym sprzęciku filmy i posluchać muzyki( co do muzyki to naprawdę jest to wszystko - co wpadnie mi w ucho czyli różne gatunki muzyki) - interesuje mnie by to grało w miarę czysto i z fajnym basikiem widzę że ten wzmak ma wyjście na Sub- dobre wyjście w razie przeprowadzki do większego pokoju ok ( ok. 20m2) mam zamiar też podpiąć konsole XBOX 360 mam też O'play Mini.

Jeśli macie jakieś propozycje lepsze to proszę o jakieś wskazówki ( cena za komplet ok.5000-5500zł)

jeszcze mam pytanie jakie kable zakupić by to połączyć...

Pozdrawiam serdecznie.

Jeżeli przeprowadzka będzie niebawem do większego pokoju , to weź pod uwagę kupna kolumn podłogowych .

Edytuję : na powierzchnie 9 m kwadratowych , takie monitory to dobre rozwiązanie .

Mam na 12 metrach kolumny podłogowe ( nie za wielkie , smukłe ) , też jest OK.

Co do pytania czy dobrze będzie grało Yamaha z tymi monitorami , to zalecam bezwzględnie odsłuch z jak największą ilością różnych kombinacji wzmacniaczy i kolumn w sklepie z audiofilskimi zapędami .

Edytowane przez czester15.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na przeczekanie MANTA V7 - do takiego pokoju idealne, a w dźwięku się zakochasz. ( jedyne 1 500 pln.)

Na resztę przyjdzie pora jak już zmienisz pomieszczenie i wyszlifujesz ucho. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie na przeczekanie MANTA V7 - do takiego pokoju idealne, a w dźwięku się zakochasz. ( jedyne 1 500 pln.)

Na resztę przyjdzie pora jak już zmienisz pomieszczenie i wyszlifujesz ucho. :)

To jest niezły pomysł :);) , szlifowanie zaczyna się od gruboziarnistego papieru .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niezły pomysł :);) , szlifowanie zaczyna się od gruboziarnistego papieru .

Czy aby wiesz o czym jest mowa ?

Jedwabny dźwięk porównywać do szlifowania gruboziarnistym papierem ? - niesmaczne ! :)

To świetny komplet za śmieszne pieniądze .

42758876.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a na jakich producentów stawiacie jeśli chodzi o wzmaki i monitory a jakich producentów nie kupować (Awaryjność , jakość dźwięku )? a co do tego zestawu manta to nie opłaca sie wydawać 1500 zł jak za pare mc - może dojść do przeprowadzki na 20 m2 więc bez sensu inwestować w gorszy sprzęt jak można posłuchać lepszego sprzetu nie zbyt głośno i moć też fajny efekt :) - pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy aby wiesz o czym jest mowa ?

Jedwabny dźwięk porównywać do szlifowania gruboziarnistym papierem ? - niesmaczne ! :)

To świetny komplet za śmieszne pieniądze .

42758876.jpg

Nie wiem jak ta Manta gra . Zmyliła mnie cena zestawu . Wzmacniacz lampowy z monitorami za 1500 zł ( myślałem że jak tanie , to nie jest najlepsze ) . Widocznie byłem w błędzie .

To ciekawe , mała firma nierozpoznawalna musi oferować lepszy produkt za mniejszą cenę .

Edytuję : nie dochodzi cena za znaczek na którym w prosty sposób można zarobić pieniądze .

Edytowane przez czester15.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...