Skocz do zawartości
serun

Wybór 37" od 2000 do 2500 max

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

chciałem zaciągnąć języka na konkurencyjnym forum, lecz jest znikome zainteresowani wątkiem:(

Do rzeczy...

dległość od TV: maksymalnie 2,5m.

nasłonecznienie pokoju: duże,

wymiary pokoju: 3,0m x 4,0.

jaki masz obecnie telewizor: 21' funai, stary kineskopowy.

preferowana wielkość TV: 37"

jakie programy najczęściej oglądasz? Od czasu do czasu obejrzę BPL, ale najczęściej lecą jakieś programy pop. naukowe, filmy.

więcej oglądasz w dzień czy wieczorem? 60\40 dzień\noc

preferowana marka? brak

jakie urządzenia będą podłączone? PS3 - mam dość grania na starym funai i bardzo mi zależy, aby telewizor dobrze "sparował się" z konsolą Podłączony będzie również dekoder ASTER, oraz będą odbierane programy bezpośrednio przez kabel od kablówki.

ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 50\50 PS3\reszta urządzeń.

siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? Kanapa jest na wprost, natomiast zdarza się podstawić fotele obok, tak więc kąty widzenia mają znaczenie.

Czy ważne jest wifi? Nie ma najmniejszego znaczenia.

ile programów HD? ~8.

ma stać czy wisieć? Stać.

jaka klasa cenowa? do 2500zł

obsługiwane formaty: Znaczenie znikome, najwyżej podłącze sobie laptopa lub obejrzę za pośrednictwem PS3.

Na oku mam PANASONIC TX-L37E30, lecz poniżej 3000 jest praktycznie nie do zdobycia. Czy wie ktoś czym różnią się oba modele: PANASONIC TX-L37E3E i PANASONIC TX-L37E30? Bo tego pierwszego mam dostepnego od reki:)

Edytowane przez serun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnych porad? Nic co mogło by mnie nakierować na idealny telewizorek? Ostatnie ale równie ważne "Czy wie ktoś czym różnią się oba modele: PANASONIC TX-L37E3E i PANASONIC TX-L37E30?"

Na zachętę Cycki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...