Skocz do zawartości
VAMET

Wiedźmin - Rozszerzona Wersja Reżyserska

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam uprzejmie

Nie wiem, czy wśród Was jest jeszcze ktoś, kto nie posiada Wiedźmina pierwszej części gry i do tego rozszerzonej wersji reżyserskiej.

Hmm, jak jest, to jest możliwość po promocji zakupić wspomnianą wersję w serwisie GOG.com - TUTAJ za $4,99.

Jest to pełna legalna wersja bez DRM, czyli z patchem 1.5. Wszystkie mapki, instrukcje, kalendarze, tapety, wszelkie bonusy tej wersji.

GOG.com to podobny serwis do STEAM. Możecie kupić i pobierać, ile razy chcecie zakupione gry. Kupiłem, bo nie grałem :) ...żeby się wczuć w Wiedźmina 2.

Na GOG.com można się już rejestrować międzynarodowo, wcześniej była blokada lokalna na jeden obszar. Teraz już Polacy również mogą.

Wiedźmin oczywiście jest cały po polsku - audio i napisy jak ktoś chce również po polsku są, jest w ogóle wiele języków do wyboru audio i napisów. Wszystko pod linkiem.

Pozdrawiam serdecznie.

Wiedźmin - Rozszerzona Wersja Reżyserska

PS. Na mojej konfiguracji w pełnych detalach i efektach 60 FPS i muszę powiedzieć, że mimo iż Wiedźmin jest już starszą grą, to wygląda nieziemsko. Wiedźmin 2 zwali pewnie z nóg.

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej ceny wnoszę, że lada dzień Wiedźmin pojawi się w którejś z gazetek z grami (lubię mieć płytkę więc poczekam na taką wersję).

Takie wydanie było by (marketingowo) niezłym posunięciem przed premierą drugiej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Powęszyłem troszkę i wychodzi na to, że GOG.com nazywa CD PROJECT (Sister Partner).

A jak się wejdzie na GOG.com, to o dziwo cały skład GOG, od Marketingu i Wsparcia (From Poland) :)

Ja kupiłem wersję cyfrową i można ją normalnie wypalić na płytkę.

Później leży i się kurzy...

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

Proszę bardzo, zawsze to 13,65 PLN a nie 60, jak w sklepie :) No chyba, że ktoś lubuje się w pudełkach i kurzu :)

Pozdrawiam serdecznie.

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...