Skocz do zawartości
Mario

World Cup 2006 Germany HD

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Czy moze ktos podsumować gdzie i w jaki sposób bedzie mozna obejrzeć mistrzostwa swiata w piłce w HDTV? Jest to możliwe w Polsce?
Lista możliwości, kanałów, mile widziana :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jest wiadomo czy TVP negocjuje wariant HD w prawach do mundialu 2006.
Zreszta niby po co ?
Kto zatem kupi i będzie właścicielem praw w wersji HD na Polskę ?
Stara się o to EURO1080. Do czasu zawarcia umowy przez TVP nic nie wiadomo. Systemy Per Pay Viev będą wyłączone na obszar Polski.
Znaczy, że karty akcesyjne kupione (zarejestrowana sprzedaż) w Niemczech wywiezione do Polski będą tu działać.
Ja mam kartę EURO 1080 i na HD-2 jak zapłacę i stacja ta będzie miała prawa do wersji HD na Polskę to odbiorę.
Trzeba więc czekać do wyjaśnienia się sprawy praw.

Boję się, że opcja HD zostanie "darowana" TVP i oni tego w ogóle nie zauważą. Albo będą chcieli sprzedać EURO1080. A wartość tych praw oceniam na ZERO. Czyli z obawy przed prokuratorem lepiej zakopać te peawa w ziemi.
ALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Może się stać, że TVP będzie chciało testowo to puścić. Nie mogą w FTA bo Niemcy na to nie pozwolą. A więc Pay Per Viev ?
Nie, bo taki system nie istnieje nawet w koncepcji.
Pozostaje pytanie w którym mpeg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze:

HD 1080
Premiere HD (tak wnioskuje z forum)

TVP (lol) pewno i by mogli tylko ciekawe ile ludzi by z tego skorzystalo ; ( Ale moze byc sie troche zabralo....wbrew pozorom w Polsce jest sporo ludzi posiadajacych wiele ciekawych rzeczy :-) A podobno tacy biedni jestesmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może uda mi się jaśniej;
Na pewno nie będzie wersji w HDTV jako Free To Air bo.
Zatem może być tylko Pay Per Viev. A taką techniczną zdolność ma na terenie Polski tylko EURO 1080.
Muszą jeszcze prawa do tak reakizowanego przekazu nabyć.
Tylko od kogo ?
I za ile ? A wchodzi tylko opcja 0 zł. Bo tunerów w Polsce jest pewnie 200 - 300 szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...