Skocz do zawartości
METROID1

Amp i glosniki pod ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Bardzo bym prosil o porade osoby, ktore bardziej znaja sie na tym temacie niz ja Moj brat (ktory nie zna sie na sprzecie zupelnie) nosi sie z zamiarem kupna ampa i glosnikow - przeznaczenie tak jak w tytule tematu: filmy bluray, gry na ps3 oraz sporadycznie muzyka, ale muzyke mozna odpuscic jesli bardziej lepiej sie spisze taki zestaw w filmach i grach. Pomieszczenie jakie ma zostac naglosnione ma 16m2. Kwota jaka moze zostac na to przeznaczona to max 2500 pln. Amp dobrze by bylo jesli by mial dekodery hd oraz hdmi 1.4 bo mozliwe, ze TV bedzie w 3d w bliskiej przyszlosci. Jesli chodzi o glosniki to tu szczegolnie bym prosil o pomoc bo o ile z ampem jeszcze sam bym cos mogl doradzic to tutaj juz nie bardzo Na glosniki tez nie bardzo jest miejsce wiec odpadnie raczej 5.1 - a zamiast tego zostana 2 frontowe monitorki plus sub i ewentualnie jeszcze centralny ? Czy to juz zbyteczne by bylo ?

Prosze jeszcze raz o porade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Bardzo bym prosil o porade osoby, ktore bardziej znaja sie na tym temacie niz ja Moj brat (ktory nie zna sie na sprzecie zupelnie) nosi sie z zamiarem kupna ampa i glosnikow - przeznaczenie tak jak w tytule tematu: filmy bluray, gry na ps3 oraz sporadycznie muzyka, ale muzyke mozna odpuscic jesli bardziej lepiej sie spisze taki zestaw w filmach i grach. Pomieszczenie jakie ma zostac naglosnione ma 16m2. Kwota jaka moze zostac na to przeznaczona to max 2500 pln. Amp dobrze by bylo jesli by mial dekodery hd oraz hdmi 1.4 bo mozliwe, ze TV bedzie w 3d w bliskiej przyszlosci. Jesli chodzi o glosniki to tu szczegolnie bym prosil o pomoc bo o ile z ampem jeszcze sam bym cos mogl doradzic to tutaj juz nie bardzo Na glosniki tez nie bardzo jest miejsce wiec odpadnie raczej 5.1 - a zamiast tego zostana 2 frontowe monitorki plus sub i ewentualnie jeszcze centralny ? Czy to juz zbyteczne by bylo ?

Prosze jeszcze raz o porade :)

To Ty już wszystko wiesz . Szukaj odpowiedniego najtańszego amplitunera i do tego dwa monitory na front ( z czasem możesz wszystko ładnie rozbudować )

Amplituner raczej nowy , ( chyba że ktoś sprzedaje używany z takim wyposażeniem jeszcze na gwarancji )

Monitorki w dobrym stanie jak najbardziej mogą być używane . ( ta kwota nie jest drastycznie mała , ale też nie bardzo wielka na początkowy zestaw ) .

Dobrze by było gdybyś odsłuchał kilka monitorów z zakupionym amplitunerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na glosniki tez nie bardzo jest miejsce wiec odpadnie raczej 5.1 -)

ja w 16m2 mam system kina domowego i mam nadzieję że nigdy nie będę musiał z 5.1 rezygnować dla zwykłego stereo, inna jakość grania, jak i oglądania filmów :)

Na front faktycznie powinny być lepsze głośniki ale jako surround można dać coś mniejszego przecież,np na ścianę :) ja dorwałem nówki na alledrogo Grand High cs-2000 za 100pln i za tą kasę to wręcz zakup życia więc mogę polecić z czystym sumieniem ;)

Edytowane przez poncheck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. A czy ktos moze jeszcze napisac czy dobrym wyborem np. bedzie YAMAHA RXV 467 ? Do tego glosniki Yamaha NS-333 i sub YST SW 030 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziekuje za odpowiedzi. A czy ktos moze jeszcze napisac czy dobrym wyborem np. bedzie YAMAHA RXV 467 ? Do tego glosniki Yamaha NS-333 i sub YST SW 030 ?

Z " opisów i testów " można wnioskować , że monitory są w porządku ( ale nic nie dorówna własnemu odsłuchowi ) . Co do suba to słyszałem , że suby yamahy to taki tylko ładny dodatek do zestawu kolumn ( ja bym nigdy nie kupił ).

Edytowane przez czester15.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...