Skocz do zawartości
magdak

mini ankieta i sonda nt: czy warto już dziś wydać 4.798,- PLN na LG 37LC2RR (to ten z 80GB HDD) i dlaczego?

LG 37LC2RR (ten z 80GB HDD) już teraz za 4.798,- PLN?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. ++ warto, bo towar OK + :)

    • wiem z doświadczenia
      2
    • wiem od innych
      0
    • tak sądzę
      0
    • inny argument
      2
  2. 2. - - - nie warto, bo... - :(

    • model słaby
      0
    • inne są lepsze
      1
    • cena za wysoka
      0
    • diabli wiedzą dlaczego
      0
    • Ledwo Gra (sprawdzone i udowodnione)
      0
    • inny argument
      3


Rekomendowane odpowiedzi

[quote name='magdak' post='18111' date='27.10.2006, 20:05 ']Czy ktos sie orientuje w jaki sposob mozna odczytac ilosc przepracowanych godzin w lcd LG 37cl2r?
Pozdr[/quote]

W menu serwisowym jest informacja o czasie pracy panelu (Panel Used). W lx2R wchodzi sią tam nastęująco:

1. Naciskamy jednocześnie Menu na TV i pilocie
2. Czekamy 8-10 sek, przez chwile po lewej stronie ekranu mignie menu serwisowe
3. W tym czasie należy puścić przyciski
4. Jeśli zroi się to za późno to pojawi się prośba o wpisanie hasła. Wówczas naciskasz exit na pilocie
i wracasz do punktu 1.

Trzeb chwilę poćwiczyć ale działa.

Artur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I mogl by cos o nim wiecej napisac ? Zanosze sie z zamiarem zakupu tego modelu,poprostu wpadl mi w oko .Jakies wady , zalety ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co trzeba zrobić zeby w menu w zakładce zawansowane mozna było ręcznie ustawić czerń? bo ja mam niepodświetloną tą funkcję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name='magdak' post='18111' date='27.10.2006, 19:05 ']Czy ktos sie orientuje w jaki sposob mozna odczytac ilosc przepracowanych godzin w lcd LG 37cl2r?
Pozdr[/quote]

Ahoj!!!

Do tuptus55 i magdak:
:blink:
[size=4]No, doprawdy, niezłe jaja się dzieją na tym forum!
Przecież tę ankietkę o LG 37LC2RR i pod nią krótki tekścik o pewnym e-sklepie z Białej Podlaskiej ([s]www.helios-bp.pl[/s], który po moich złych doświadczeniach SERDECZNIE ODRADZAM WSZYSTKIM i KAŻDEMU!!!) to właśnie ja zmajstrowałem!
I toprzed pytaniem kol. magdak'a niby-otwierającym wspomniany wyżej wątek...
patrz link: [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3229"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3229[/url]
[by the way: magdak - proszę Cię o wsparcie i potwierdzenie faktu, że to ja jestem autorem tego wątku! - dzięk-You!][/size]

A ponadto: bardzo proszę (a nawet NALEGAM!), by władne osoby postarały się o sprostowanie i przywrócenie mojego tekstu pod moim sondażem - nawet wykasowanego do 1% przez mojego (ulubionego inaczej ;( pana/nią?) moderator o nicku tuptus55.

[Mini list otwarty do tuptus55:
[b]- Drogi moderatorze tuptus55,
o co Ci chodziło z tą dziwną niby-edycją moich postów dot. [s]www.helios-bp.pl[/s], bo trudno mi to pojąć... Wyjaśnij otwarcie mnie i innym forumowiczom:
-co Tobą kierowało?!
Tzw. polityczna poprawność odpada, a więc co? naciski odgórne? znajomości i sympatie czy inne tajemnicze powody?!]

baranskia
[/b]
PS:
Takie praktyki to skandal, wg mnie :angry: więc proszę o sprostowanie tej fikcji. :)

Ale... mimo to...
Radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia 2006 życzę wszystkim P.T. HDTVpolska-maniakom!

I dodatkowo: wszystkim raz jeszcze lepszego niż poprzedni, Nowego Roku 2007. !

A gwoli wyjaśnienia problemu, który tutaj się kończy, polecam zainteresowanym lekturę następującej odpowiedzi autorstwa mojego ulubionego moderatora (tj. tuptus55): [url="http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=3229&st=0&p=17859&#entry17859"]http://hdtvpolska.com/index.php?showtopic=...amp;#entry17859[/url] :D

NTNR!
Adam (BiałystOK) B)

Edytowane przez baranskia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...