Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, u mnie świąteczny upgrade sprzętu. Yamaha V765 została zastąpiona przedwzmacniaczem Marantz AV7005 +do tego 3 kanałowa końcówka mocy Myryad MA360. Aktualnie poszukuje MA240 na kanały tylne (system 5.1). Chwilowo tył napędzam starą końcówką Technicsa SE A800SM2. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to nieskromnie powiem, że rewelacja. Zwłaszcza jak puścimy DTS MA w Pure Direct :)

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie panoramiczne mojego pokoju multimedialnego (celowo nie nazywam go kinem domowym). Glosniki surround ze wzgledu na to ze sa monokierunkowe i w odlegosci 90cm od osoby siedzacej najblizej nich, ustawione sa zgodnie z zaleceniami w przod aby dzwieki byly bardziej rozproszone. Rolety podgumowane tez juz sa wiec mozna ogladac nawet w dzien bez problemu :)

60815793.th.jpg

  • Lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. No to i ja pochwalię się swoim sprzętem ;) Nie będe opisywał co i jak bo wszystko widać. Przyjemnego oglądania.

SAM_0490.JPG

SAM_0487.JPG

SAM_0492.JPG

SAM_0486.JPG

SAM_0483.JPG

Edytowane przez japi-85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.hdtv.com....wy-img_2666.jpgwitam!!!oto moj zestawik.zajda tez pewne zmiany.do wymiany pojdzie bluray na sony bdp-s590 lub s790 oraz center na jbl z serii e,tyly na jbl serii e20 , dojdzie rowniez sub jbl seria e lub es.jak sie zmieni dam lepsze zdjecia.pozdr Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zabrać przede wszystkim te lustro na górze, bo trochę szpeci ogólny wygląd, centralny też raczej nie powinien zasłaniać TV, daj może go na jakiejś podstawce, albo powieś na ścianie. Widzę, że szafka rtv nie jest za wysoka, więc nie powinno to przeszkadzać, jeśli TV pójdzie trochę wyżej. Jeśli centrum obrazu będziesz miał na wysokości oczu, w momencie kiedy siedzisz na fotelu/kanapie, to będzie ok.

Edytowane przez samir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Samir.stolik bedzie wymieniony a tv bedzie wisial .na razie zbieram kase na wszystko takze jak juz bedzie wszystko nabede to poustawiam w miare jak najlepiej.lustro niestety to wymysl mojej mamy ale jak tv pojdzie na w powietrze to lustro zniknie :D

Edytowane przez zerga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. No to i ja pochwalię się swoim sprzętem ;) Nie będe opisywał co i jak bo wszystko widać. Przyjemnego oglądania.

SAM_0490.JPG

SAM_0487.JPG

SAM_0492.JPG

SAM_0486.JPG

SAM_0483.JPG

A nie myślałeś kolego o zakupie jakiegoś Logitech Harmony? Przy tej ilości pilotów można zwariować. Ja sam posiadam parę sztuk mniej od Ciebie i wnerwia mnie ciągłe chwytanie każdego z nich, też z resztą mam w planach zakup jakiegoś Harmony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hdtv.com....wy-img_2666.jpgwitam!!!oto moj zestawik.zajda tez pewne zmiany.do wymiany pojdzie bluray na sony bdp-s590 lub s790 oraz center na jbl z serii e,tyly na jbl serii e20 , dojdzie rowniez sub jbl seria e lub es.jak sie zmieni dam lepsze zdjecia.pozdr

Proponuje lustro i półke srodkowa zlikwidowac , a w miejsce pólki włozyc centralny i to coś co leże po lewej stronie zdjecia na szawce.

Szafka jak bedzie miec blat pusty bedzie super , zrób to i umieśc zdjecie , a napewno zbierzesz plusy. Bo jak cie nie denerwuje ten centrakny głosnik wchodzący w ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac Wasze zestawy, nachodzi mnie refleksja jakiego dobrobytu dozylismy. Wszyscy maja wszystko :))) Kiedys telewizor i radio to byl wypas. Adapter do tego - wow. Magnetofon szpulowy i glosniki Tonsil. A teraz - lepsze czy gorsze ale kazdy ma wszystko co mozna miec w swoim ustawieniu. Az milo popatrzec!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no, aż takiego dobrobytu nie ma. Przynajmniej u mnie, bo brakuje mi jeszcze dobrego projektora i ekranu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladajac Wasze zestawy, nachodzi mnie refleksja jakiego dobrobytu dozylismy. Wszyscy maja wszystko :))) Kiedys telewizor i radio to byl wypas. Adapter do tego - wow. Magnetofon szpulowy i glosniki Tonsil. A teraz - lepsze czy gorsze ale kazdy ma wszystko co mozna miec w swoim ustawieniu. Az milo popatrzec!

Kto ma ten ma, nie można pisać wszyscy bo to co tu widzimy to jest mały promil no może procent społeczeństwa które stać na takie "zabawki", bynajmniej jest wiele osób które interesują się HDTV ale ich nie stać i mogą tylko pooglądać zdjęcia takie jak w tym temacie :unsure:

sorki za offtopa nie mogłem się powstrzymać, ale jak czytam o takim dobrobycie to mnie zastanawia gdzie go mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma ten ma, nie można pisać wszyscy bo to co tu widzimy to jest mały promil no może procent społeczeństwa które stać na takie "zabawki", bynajmniej jest wiele osób które interesują się HDTV ale ich nie stać i mogą tylko pooglądać zdjęcia takie jak w tym temacie :unsure:

sorki za offtopa nie mogłem się powstrzymać, ale jak czytam o takim dobrobycie to mnie zastanawia gdzie go mogę znaleźć.

To ja Ci podpowiem gdzie można znaleźć taki dobrobyt, przynajmniej w moim przypadku, w ratach i kredytach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja Ci podpowiem gdzie można znaleźć taki dobrobyt, przynajmniej w moim przypadku, w ratach i kredytach.

To chyba jedyne wyjście, ale tylko dla tych co mogą sobie pozwolić na taki krok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie dodał zdjęcia mojego,, kina'', ale niestety nie mam pojęcia jak dołożyć tutaj zdjęcia prosto z mojego kompa?

Może mi ktoś podpowiedzieć ale tak łopatologicznie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prosto z kompa się nie da. Musisz wrzucić na jakiś serwis np. imageshack.us albo fotosik.pl. Wrzucasz zdjęcia na serwer, a później strona sama Ci generuje URL. Przy dodawaniu postu wybierasz ikone "OBRAZEK" i wklejasz te adresy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak prosto z kompa się nie da. Musisz wrzucić na jakiś serwis np. imageshack.us albo fotosik.pl. Wrzucasz zdjęcia na serwer, a później strona sama Ci generuje URL. Przy dodawaniu postu wybierasz ikone "OBRAZEK" i wklejasz te adresy.

Dzięki. Szkoda że nie można bezpośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to stereo to pewnie niezłe auto można kupić :)?...

No i tu Cię zaskoczę. Nie trzeba wydawać kosmicznych kwot żeby cieszyć się dobrym dźwiękiem. Faktycznie te zabawki jako nowe kosztowały by ponad 50tzł(po przeliczeniu na dzisiejsze kwoty) ale mnie ten zestaw kosztował 10tzł. Warto szukać zadbanych ale wybitnych używek, jeśli się chce trochę zaoszczędzić.

Niestety kino jednak jest dużo droższe. TV czy projektora nie kupisz jako vintage bo skąd. Z ampem żeby miał nowe dekodery dźwięku też się nie uda. Ale już końcówki mocy jak widać na moim przykładzie tak( Pioneer Elite M-91). Kiedyś kosztowała 1/3 ceny nowego samochodu a ja idealną, bez jednej ryski, w środku dziewiczą, kupiłem za 2200zł. Paki z przodu to też stare konstrukcje. Infinity RSIIIb. Sub to już nowa technologia ale też kupiłem używany. Dałem swój poprzedni Acoustic Energy Aelite 8(miał dwa lata a obecnie nowe kosztują 2tzł) i dopłaciłem 4.5tzł. Więc jak widać można też taniej bo nowy kosztuje ok. 17tzł.

Więc owszem trochę grosza jest potrzebne, ale wystarczy trochę poszukać, poeskperymentować i da się taniej. Potrzebna tylko chęć do tej zabawy, zgoda drugiej połówki i miejsce na nowe zabawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze na tylnych poszla mala przerobka.jak efekt koncowy?jak to gra bo przerobieniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze na tylnych poszla mala przerobka.jak efekt koncowy?jak to gra bo przerobieniu?

Wszystkie te głośniki są przerobione , pudła (bardzo solidne i ciężkie) są z zestawu akira bk ,już nawet nie pamiętam z jakiego , fronty i centralny (przerabiane w zeszłym roku) są na przetwornikach STX , tylne były przerabiane znacznie wcześniej z powodu wymiany oryginalnego ampi na Panasa jakieś 5 lat temu, były słabe 40W , obecne też planuje przerobić żeby wizualnie pasowały do przodu . Jak to gra? na 18 m2 całkiem przyzwoicie , szkoda że ampi nie obsługuje dźwieku hd , jak będą fundusze to może wymienię na coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...