Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Oj zdziwilbys sie jak potrafia dobrze grac.Mysle ze spokojnie przebijaja kino domowe za 4000zl wem bo wujek ma taki zestaw i wcale lepiej nie gra.Ja dalem 800zl za uzywane i jestem bardzo zadowolony nic w tej cenie lepszego nie bede mial. :(

dobre :P żeby nie odbicia od ścian to wcale by dźwięku nie było :)

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobre :( żeby nie odbicia od ścian to wcale by dźwięku nie było :P

Teraz to wy jestescie smieszni.Nawet nie slyszeliscie zestawu a sie wypowiadacie..Wczoraj jak ogladalem film to glosniki bylo slychac 2 pietra nizej i wszytko z polek mi spadalo na 1/6 glosnosci i subwooferze ustawionym na polowe.Jezeli mi nie wierzycie to poczytajcie sobie opinie na temat tych glosnikow np tu:

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...Z_5500_THX.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel150 ... ja słuchałem tych głośniczków u kolegi.

W grach (odpalone głośno), 5 kanałów (fajna przestrzeń) brzmiały naprawdę nieźle.

Potem kolega odpalił jakąś spokojną muzyczkę i .... no cóż .... nic specjalnego.

Poprosiłem aby odpalił jakieś filmy. Przy dynamicznych, głośnych scenach nic nie można im zarzucić. Przy spokojnym oglądaniu ... no cóż ...

Wniosek: To są naprawdę dobre głośniki ... do gier :(

Edit: Kolega ma SB. Jakości MP3'jek nie znam ale u drugiego kolegi który ma lepszy sprzęt (amplituner, głośniki) podłączony do komputera nawet w jakości 128Kb brzmiały o wiele lepiej.

Edytowane przez Fantom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pawel150 ... ja słuchałem tych głośniczków u kolegi.

W grach (odpalone głośno), 5 kanałów (fajna przestrzeń) brzmiały naprawdę nieźle.

Potem kolega odpalił jakąś spokojną muzyczkę i .... no cóż .... nic specjalnego.

Poprosiłem aby odpalił jakieś filmy. Przy dynamicznych, głośnych scenach nic nie można im zarzucić. Przy spokojnym oglądaniu ... no cóż ...

Wniosek: To są naprawdę dobre głośniki ... do gier :(

Jeszcze zalezy do czego mial podlaczone te glosniki czy to zwyklej karty muzycznej zintegrowanej z plyta glowna czy do jakiegos dobrego Sound Blastera czy do ps3 bo roznica jest ogromna i jaka jakosc mialy piosenki czy 128 czy 320 czy moze dts.

Edytowane przez Pawel150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego linka co Kolega zapodał odnośnie opini o Z-5500, to mnie ta się najbardziej spodobała:

Witam, mam również te głośniki. Musiałem je zainstalować w piwnicy, gdyż mam małe dzieciątko w domu, a w piwnicy nie... W każdym bądź razie, po podłączeniu do gniazdka, które zrobiłem sam z żarówki zaczęły grać. Po 5 minutach moje dwa szczury które trzymam w klatce również w piwnicy zasłabły. Wynika z tego, że moc jest olbrzymia :()).

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deimos ... dobre :-), szczury nie powinny słuchać .... tych głośników :-)

Fantom ... zgadzam się z Tobą w 100%.

Paweł150 ... czy słuchałeś/oglądałeś jakiś film lub lepiej koncert na KD z "prawdziwymi"/dużymi głośnikami ?

Tobie pasuje Paweł150 i dobrze, innym nie musi, ale wierz mi to co masz to jest namiastka KD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, odłącz suba, i zobacz jak to gra bez :(

do komputera i gier wystarczy, ale praw fizyki nie oszukasz, więc nei mów ze to lepiej gra niż zestaw za 4 tyś , ja mam zestaw trochę tańszy bo za 3 tyś i tych logitechów za darmo bym nie chciał, a miałem wcześniej Panasonic "plastiki" c_big398246.jpg

i też sobie chwaliłem do czasu gdy nie zainstalowałem prawdziwego kina, na którym m,ozna i audio z powodzeniem słuchać. Mimo to nigdy bym nie zaryzykował stwierdzenia że takie Logitechy grają lepiej

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat o tych Logitechach. Ta dyskusja już się odbyła na tym forum.

Równie jałowa co ta. Właściciele tychże głośników twierdzili, że są wspaniałe. Nic ich nie przekonało :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dajcie spokój...

burzycie Pawłowi już ukształtowany światopogląd :)

a jest jednak szansa że z5500 gra lepiej niż sprzęt za 4 tys jego Wujka... Bo nie wiadomo co kto wcisnął jego wujkowi i kazał zapłacić za to 4 tys :)

a tak poważnie... najprawdopodobniej ten "zachwyt" wynika z braku skali porównawczej i jakiegoś punktu odniesienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ej dajcie spokój...

burzycie Pawłowi już ukształtowany światopogląd :)

a jest jednak szansa że z5500 gra lepiej niż sprzęt za 4 tys jego Wujka... Bo nie wiadomo co kto wcisnął jego wujkowi i kazał zapłacić za to 4 tys :)

a tak poważnie... najprawdopodobniej ten "zachwyt" wynika z braku skali porównawczej i jakiegoś punktu odniesienia.

Po 1 wujek sam skladal sprzet i sie na tym zna.Po 2 juz moglem porowac te glosniki do 2 kin domowych i uwazam ze logitechy rownie dobrze sparwuja sie w filmach a nawet lepiej jak te zestawy po 3 czy 4 tysiace.Koncert rzeczywiscie lepiej gral na tym kinie za 4 tys ale nie uwazam wcale ze logitechy zle sobie radza z muzyka graja troche gorzej ale mnie satysfakcjonuja chyba certyfikat THX o czyms swiadczy.Do tego mam zaoszczedzone jeszcze te 3 tysiace ;)To wy wlasnie nie macie skali porownawczej bo nie slyszeliscie tych glosnikow podpietych do ps3 kablem optycznym czy do dobrej karty muzycznej.

Edytowane przez Pawel150

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A admini to śpią? Powoli ten temat przeradza się w wyszydzanie czyjegoś sprzętu. Każdy ma to, na co go stać i zapewne jest z tego dumny. Więc niech tak pozostanie. Koniec, kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt - od razu niech przeczyszczą temat z ostatnich postów, które mało wnoszą do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze co niektorzy nie podajecie adresow. mogloby sie to roznie skonczyc.

takie "chwalenie" sie nie zawsze daje pozytywne rezultaty.

Edytowane przez -=pUnIsHeR=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o wyszydzanie czyjegoś sprzętu...

chodzi o ślepy i bezkrytyczny zachwyt nad posiadanym sprzętem...

A glosniki sprawuja sie naprawde bardzo dobrze polecam wszystkim za ta cene.

i gdyby na tym Paweł skończył to pewnie nie byłoby tej całej dyskusji i tylu postów odnośnie z5500

...Mysle ze spokojnie przebijaja kino domowe za 4000zl wem bo wujek ma taki zestaw...

tu się troszkę zagalopował... i stąd te posty... nic dziwnego, że takie stwierdzenie na forum wywołuje lekką dyskusję :)

za 4k pln można złożyć nienajgorzej grający sprzęt, któremu z5500 nawet do pięt nie dorasta...

a skoro sprzęt jego Wujka za 4k pln gra gorzej niż z5500 to tylko źle świadczy o tym sprzęcie...

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konczac dyskusje zacytuje opinie pewnej osoby ktora wypowiedziala sie na temat tych glosnikow:

"Witam,

Wiele osob uwazajacych sie za audiofili twierdzi ze zaden zestaw kompaktowy nie moze byc dobry, bo jak??!!... Zestaw za cene nie przekraczajaca pensji przecietnego czlowieka?, ciezko uznac za dobry gdyz stalby sie powszechny, a powszechnosc to nie dobre slowo na ustach snobistycznych adiofili. Wiele z tych osob uwazajacych sie za wielkich ekspertow obdazonych sluchem absolutnym, zajmuje sie na codzien naprawianiem aut ect... :) lub bardziej ambitnym zajeciem, a mianowicie sprzedaza... I tutaj moje spostrzezenia na temat tego jakze smiesznego zestawu.. Na poczatku troszke histori.. Lubie gadzety.. Rozne male i duze.. niestety nie stac mnie na zestaw nautiliusa, ale pozwolilem sobie urzadzic pokoj multimedialny z HARMAN KARDON AVR 355 oraz DV 39 oraz INFINITY CLASSIA dodatkowa sharp aquos 52 HD1e wkrotce projektor i ekranik :) ale do rzeczy zestaw umiescilem w 54 m kw i jestem naprawde dumny z jego mozliwosci. Niestety SYN, nie dawal mi spokoju i postanowilem zrobic jakas namiastke w jego pokoju w 30 m kw2 ktore zajmuje moj syn umiescielem PS3 i wlasnie wyzej wymieniony zestaw logitecha z-5500. Przed uruchomieniem mialem mieszane uczucia gdyz wielkosc glosnikow nie powala na kolana, ale mysle do gry na konsoli i czasem jakiegos filmu wystarczy. Oczywisie podpielismy wszystko kablem optycznym niezlej jakosci ( wydane 200 zl ) i wreszcie przyszedl moment testow :). Wybralismy w dzisiejszy wieczor Batmana efekt POWALAJACY, normalny czlowiek nie jest w stanie uslyszec zadnej roznicy pomiedzy tym zestawem a HARMAN KARDON AVR 355 + DV 39 + INFINITY CLASSIA po prostu nie jest w stanie USLYSZEC!! Mi pozostaje zalowac ze wydalem na ten zestaw ponad 14 tys choc nie mowie ze sa to pieniadze wyzucone w bloto :) zyskalem uznanie u jednego z kolegow - audiofila posiadajacego sklepy ze sprzetem i odziwo sprzedawce mojego zestawu. Jutro zaprezentuje mu co z5500 potrafi i wierze ze bedzie pod wrazeniem! POLECAM Panstwu ten produkt gdyz mozecie napawde za smieszne pieniadze poczuc sie jak w kinie ... nie jak w kinie nie ... to za malo powiedziane .. .ostatnio w kinach zazwyczaj jest wiele sal i nie ma mozliwosci ogladania filmu w odpowiedniej glosnosci.. takie czasy :).. poczujecie sie Panstwo jak w prywatnej sali kinowej gdzie doznania dzwiekowe daja wrazenie rzeczywistosci!! POLECAM na 100000% ii nie sluchajcie ludzi ktorzy chca Was pozbawic tego szczescia.. ktore jest na wyciagniecie reki:) pozdr"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zadnej roznicy pomiedzy tym zestawem a HARMAN KARDON AVR 355 + DV 39 + INFINITY CLASSIA po prostu nie jest w stanie USLYSZEC!! ..."

No to jesteś głuchy i bezkrytycznie zapatrzony w swoje cudo - pewnie masz 15 lat. Albo jesteś trolem co chce tu namieszać - wtedy ban.

PS. Admini powinni wyciąć z tego tematu posty starsze niż rok bo pewnie już dawno nieaktualne. Zawsze mnie śmieszy ten pierwszy post którego kinem już dawno nikt nie śmie nazwać.

Edytowane przez Vasco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to wy jestescie smieszni.Nawet nie slyszeliscie zestawu a sie wypowiadacie..Wczoraj jak ogladalem film to glosniki bylo slychac 2 pietra nizej i wszytko z polek mi spadalo na 1/6 glosnosci i subwooferze ustawionym na polowe.Jezeli mi nie wierzycie to poczytajcie sobie opinie na temat tych glosnikow np tu:

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...Z_5500_THX.html

do kompa to są dobre głośniki, ale do muzyki (odpadają) czy do filmów trochę słabsze, jak posłuchasz dobrego sprzętu to zmienisz zdanie (jak ja).

a że coś lata skacze i piętro niżej słychać to nic to nie mów że sprzęt jest dobry, to są tanie głośniki i tyle, jeden dobry głośnik kosztuje około 2tys.

drewno nie plastik!

To co pisze Pawel150 to sa bzdury jakich dużo w Internecie, człowiek młody który nie ma pojęcia co widzi i co słyszy, za parę lat jak to przeczyta to będzie czerwony.

Mam podobny zestaw co Ty jak i Monitor Audio, jest to malutka namiastka kina, jak pisałem wcześniej to zwykłe pierdziawki, plastik dobrze nie gra, dużo daje sub, dla większości piętnastolatków to super sprzęt i niech tak zostanie, na szczęście dużo tu osób poważnych, mądrych i mających własne doświadczenie.

Edytowane przez Seba_Fan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pięknie...

po tym co Pawel150 tu popisał zapewne ludkowie zaczną masowo na alledrogo wyprzedawać za grosze swoje hi-endowe kina domowe i równie masowo będą kupować te logitechy :)

w fachowej prasie pewnie niedługo przeczytamy o tym że w największych firmach zajmujących się sprzętem audio masowo zwalniani są inżynierowie i projektanci... no ale to nic dziwnego, skoro plastikowy zestaw gra lepiej niż ich wyrafinowane konstrukcje :)

zawsze śmieszył mnie (i pewnie nie tylko mnie) taki bezkrytyczny zachwyt nad posiadanym sprzętem...

wypada mieć trochę pokory i potrafić dopuścić do siebie myśl, że posiadany sprzęt nie jest ósmym cudem świata... i tyczy się to nie tylko plastikowych komputerowych głośniczków...

Edytowane przez tomalo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aby wrócić na właściwe tory w tym wątku, na prośbę kilku osób daję fotki głosników efektowych które ostatnio doczekały się stojaków

efekt1.jpg

efekt2.jpg

efekt3.jpg

efekt4.jpg

efekt5.jpg

efekt6.jpg

efekt7.jpg

Podstawki kupiłem na allegro na tej aukcji : http://allegro.pl/item1050967392_profesjon...dy_88cm_fv.html

wybrałem jasne aby wtopiły się w ścianę troszkę, bo czarne by zbytnio zawalały kąty . Polceam, są bardzo stabilne i mozna je dociązyć w środku, ale nie widziałem takiej potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stojaczki bardzo ładne, choć ja sam zrobiłem, za to podoba mi się pokój i te oświetlenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stojaki naprawdę fajne, pokój super...

zdjęcia bardzo ok, widać smykałkę do fotografowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie koniec dyskusji na temat logitechów. następne posty będą kasowane. A jeśli ktoś chce sobie pogawędzić to zapraszam do odpowiedniego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te stojaki są stabilne, czy głośniki są może w jakiś sposób przyklejone np gumą czy coś.

U mnie niestety kwiatek spadł na głośnik i trochę rurka się uszkodziła, głośnik przeżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy te stojaki są stabilne, czy głośniki są może w jakiś sposób przyklejone np gumą czy coś.

U mnie niestety kwiatek spadł na głośnik i trochę rurka się uszkodziła, głośnik przeżył.

tak są stabilne , regulowane kolce do każdego podłoża mozna dostosować, ja dałem pod kolce jeszcze takie podkładki gumowe malutkie aby mi podłogi nie rysowały. Jestem ze stojaków bardzo zadowolony. Głosniki miały w zestawie podstawki gumowe doklejane, i po doklejeniu tych podstawek nie ma żadnego poslizgu na szkle, głosnik stoi stabilnie

Edytowane przez adamo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...