Skocz do zawartości
axl2000

"Pochwalcie" się swoimi zestawami :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ładne drzwi (to takie nawiązanie do poprzednich postów jakby ktoś nie skumał ; p )

:)

A tak serio to fajny klimat : > Chociaż chyba figurka na "sabie" nie stoi stabilnie ; p

dziękuje,stabilnie bo jest dosyć ciężka,jeszcze nigdy nie spadła,nawet kot nie dał rady jej przewrócić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tv wysoko ale u Ciebie to to juz jest bardzo wysoko, ile masz do środka ekranu. Może mam takie złudzenie przez nagromadzenie sprzętu pod tv :) Ogólnie fajnie ale jak dla mnie trochę duże tego w jednym miejscu, zwłaszcza jeżeli masz mozliwości lokalowe. Pokój z przeznaczeniem tylko do kina, szkoda marnować takiej powierzchni;) pomyśl na projektorem. Fajnie się prezentują plakaty na ścianach, kot hdmaniak też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuje.... projektor z chęcią,na razie w formie marzeń,zobaczymy

odległość do środka tv to 150 cm jest lekko pod katem do dołu,fajnie sie ogląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czas na mnie,proszę bardzo:

1.2f07b883ad284a68m.jpg

2.dc8e0f11ee5ca2eam.jpg

3.c857fc59e9332faam.jpg

4.83d9e5820f9afb64m.jpg

5.a5f1a804e178f3bbm.jpg

6.88978739faa93816m.jpg

7.dc67e59f43cd0cc4m.jpg

8.b1d51fa76e2e1e1bm.jpg

9.2c7e45e4c0e9e230m.jpg

10.56a6c9468cfc64c6m.jpg

11.0db0b71152a2a46bm.jpg

żaden ze mnie fotograf więc przepraszam za ujęcia i jakość zdjęć

w planie jeszcze są zasłony na oknie plus gąbki (piramidki) dla rozproszenia dzwięku...

Bardzo ciekawie się to prezentuje, nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale w oknie za wersalką widze szybe tylko z żaluzjami. Tu warto zainwestować w wewnętrzne roletki z materiału. Skutecznie zasłonią tą szklaną tafle (zabójstwo dla dobrego dźwięku) :)

Pozdrawiam i gratuluje gustu w doborze ciekawych kolorów otoczenia.

Edytowane przez Deimos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawie się to prezentuje, nie wiem czy dobrze zauważyłem, ale w oknie za wersalką widze szybe tylko z żaluzjami. Tu warto zainwestować w wewnętrzne roletki z materiału. Skutecznie zasłonią tą szklaną tafle (zabójstwo dla dobrego dźwięku) :)

Pozdrawiam i gratuluje gustu w doborze ciekawych kolorów otoczenia.

dziękuje bardzo... zdecydowanie masz racje z tym oknem,tak jak napisałem w pierwszym poście niedługo zamontuje karnisze z grubymi zasłonami plus gąbki piramidki w newralgicznych punktach ( co do piramidek to żonka protestuje,walcze i sie nie poddam)

pozdrawiam,jeszcze raz dziękuje za zainteresowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękuje.... projektor z chęcią,na razie w formie marzeń,zobaczymy

odległość do środka tv to 150 cm jest lekko pod katem do dołu,fajnie sie ogląda :rolleyes:

oko mam jednak dobre u mnie jest 140cm do środka ekranu 40" też pod kątem i również dobrze mi się ogląda, odległość oczu od tv to około 2,7m

u mnie projektror tylko i wyłącznie w marzeniach, prędzej wymienię tv na 52" full HD niż żona się zgodzi na projektor

miłego oglądania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oko mam jednak dobre u mnie jest 140cm do środka ekranu 40" też pod kątem i również dobrze mi się ogląda, odległość oczu od tv to około 2,7m

u mnie projektror tylko i wyłącznie w marzeniach, prędzej wymienię tv na 52" full HD niż żona się zgodzi na projektor

miłego oglądania :rolleyes:

moja też protestowała ostro , w końcu zamówiłem a teraz sama się pyta czy dzisiaj coś na proju obejrzymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moja też protestowała ostro , w końcu zamówiłem a teraz sama się pyta czy dzisiaj coś na proju obejrzymy

bardzo fajnie zrobiłeś sobie ten ekran (http://picasaweb.google.com/lipaH9/HomeTheater#),naprawde całe pomieszczenie jest wykonane z gustem...

sub Klipsch w zestawie z kolumnami powala,prawda ??? masz go ustawionego w rogu pokoju ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie update w postaci KEF C7, C6 i C3, póki co bez suba, ale dają radę

42384636.jpg

92645345.jpg

54128673.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajnie,szczegolnie podoba mi się szafka na sprzęt,rewelacyjny pomysł,chyba będe musiał coś takiego sobie sprawić,gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajnie zrobiłeś sobie ten ekran (http://picasaweb.google.com/lipaH9/HomeTheater#),naprawde całe pomieszczenie jest wykonane z gustem...

sub Klipsch w zestawie z kolumnami powala,prawda ??? masz go ustawionego w rogu pokoju ?

tak suba mam w narożniku , a co do jakości to rzeczywiście powala schodzi tak nisko i ma takiego powera ze masakra , najlepiej wydane pieniądze na sprzęt w moim życiu :mellow: bas poraża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no sprzet to masz super ostatni z dobrych sonego....ale powiem ci cos niepasuje on do tego pokoju co masz.pokuj jest poprostu za maly!!telewizor tandetny..całokształt jest fatalny,Sprzet z najwyzszej pólki a wszystko dookola nie.Niepisze tego aby ci dowalic ale ja mam ten sam dylemat lubie i mam tez sprzet wmiare dobry ale problem w tym ze nie mam i ty tez miejsca na niego!ja juz widze ten twoj sprzet rozstawiony poziomo na szerokiej ławie i telewizor nad ława, tak w tej chwili sie ustawia kina domowe.Sprzet HI-TEH a grzejniki z lat 70" :) takie realia polskie,........pozdrawiam komentarz dla uzytkownika "BASSTECH"

Edytowane przez robertuss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no no sprzet to masz super ostatni z dobrych sonego....ale powiem ci cos niepasuje on do tego pokoju co masz.pokuj jest poprostu za maly!!telewizor tandetny..całokształt jest fatalny,Sprzet z najwyzszej pólki a wszystko dookola nie.Niepisze tego aby ci dowalic ale ja mam ten sam dylemat lubie i mam tez sprzet wmiare dobry ale problem w tym ze nie mam i ty tez miejsca na niego!ja juz widze ten twoj sprzet rozstawiony poziomo na szerokiej ławie i telewizor nad ława, tak w tej chwili sie ustawia kina domowe.Sprzet HI-TEH a grzejniki z lat 70" :) takie realia polskie,........pozdrawiam komentarz dla uzytkownika "BASSTECH"

tv tandetny , pokój mały , całokształt fatalny - Jedno mogę powiedzieć , twój post jest tendencyjny i totalnie bez sensu nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no no sprzet to masz super ostatni z dobrych sonego....ale powiem ci cos niepasuje on do tego pokoju co masz.pokuj jest poprostu za maly!!telewizor tandetny..całokształt jest fatalny,Sprzet z najwyzszej pólki a wszystko dookola nie.Niepisze tego aby ci dowalic ale ja mam ten sam dylemat lubie i mam tez sprzet wmiare dobry ale problem w tym ze nie mam i ty tez miejsca na niego!ja juz widze ten twoj sprzet rozstawiony poziomo na szerokiej ławie i telewizor nad ława, tak w tej chwili sie ustawia kina domowe.Sprzet HI-TEH a grzejniki z lat 70" :) takie realia polskie,........pozdrawiam komentarz dla uzytkownika "BASSTECH"

o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no no sprzet to masz super ostatni z dobrych sonego....ale powiem ci cos niepasuje on do tego pokoju co masz.pokuj jest poprostu za maly!!telewizor tandetny..całokształt jest fatalny,Sprzet z najwyzszej pólki a wszystko dookola nie.Niepisze tego aby ci dowalic ale ja mam ten sam dylemat lubie i mam tez sprzet wmiare dobry ale problem w tym ze nie mam i ty tez miejsca na niego!ja juz widze ten twoj sprzet rozstawiony poziomo na szerokiej ławie i telewizor nad ława, tak w tej chwili sie ustawia kina domowe.Sprzet HI-TEH a grzejniki z lat 70" :( takie realia polskie,........pozdrawiam komentarz dla uzytkownika "BASSTECH"

Wiadomo, że są gusta i guściki, każdy orze jak może ;)

Rozumiem, że Ci się nie podobało ale żeby tak chamsko dać temu wyraz? Jak wszyscy tak będą komentować to wątek umrze śmiercią naturalną, nikt nic nie pokażę z obawy przed ośmieszeniem.

Jeżeli masz jakieś konstruktywne uwagi to je przekaż ale w cywilizowany sposób!!!

Jeśli masz odwagę zaprezentuj swoje wykonanie "kina domowego" może będziesz miał szczęście i nikt Cie nie objedzie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna ta ścianka z płyty i komplecik wypoczynkowy ekstra ;)

bardzo zacnie się prezentuje całość i ekran opuszczany fajnie ukryty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fajna ta ścianka z płyty i komplecik wypoczynkowy ekstra ;)

bardzo zacnie się prezentuje całość i ekran opuszczany fajnie ukryty :)

dzieki koledzy, dużo walki mnie kosztowało przekonac żone do takiego ustawienia, ale w koncu sie udało wyszło nawet lepiej niz myslałem,

ktos podpowie jak wkleic tu zdjecia bo cholera mnie bierze, linki do fotosika nie chca działać,tylko ten ogólny

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładnie całość wygląda, szkoda że nie wcześniej bo bym podpatrzył półki pod sprzęt ;) a tak już w sobotę mam nadzieję otrzymam moje meble i zobaczymy jak wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wszystko wygląda. A ta drewniana "ścianka" za telewizorem to z czego jest zrobiona i jak jest przymocowana do właściwej ściany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciana jest zrobiona z płyty oklejonej naturtalnym fornirem palisander, na konstrukcji tez płytowej przykreconej do sciany na 25 kołków bo to mocno ciezki ustrój, jak odstawiałem od sciany to w 3 osoby, teraz mysle ze lepiej byłoby to zrobic na stalowym szkielecie pewniebyłoby duzo lżejsze a poza tym nie musiałbym kuc sciany zeby prowadzic kable.No ale moze ktos nastepny wykorzysta ten pomysł

910d3b075d7f0065med.jpg

dcc52ccf6342ad85med.jpg

cf922803108523bemed.jpg

9f83c4fbb85ed83dmed.jpg

6e36b9ca5abc5d16med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz wrzucić foto na imageshack.us i po załadowaniu w tym portalu, a następnie otwarciu fotki skopiować link do niej i tu wkleić za pomocą przycisku wstaw obrazek przy odpowiedzi na posta, lub też dać na końcu i początku linku w nawiasach kwadratowych img i /img

Edytowane przez azizi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale jedna wadę znalazłem ;(

w tak zbudowanych półkach nie ma możliwości ukrycia kabli, poza tym jak już pisałem ładnie wykonane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...